Tmilica

Tompa - kupovina u Hataru u Tompakeru

81 poruka u ovoj temi

Ceco,pampers je economy pack odn.velicina koju sam ja uzela je 5 i sadrzi 42 pelene.Cena u forintama je 1635 sto kad se preracuna izadje 541din. a ne 545 koliko sam napisala.Inace to je pampers sleep&play a u Tempu su iste takve na snizenju 1168din! Nivea vlazne maramice su 405ft,vece pakovanje odn.od 63kom.E da,kupila sam neki njihov gel za tusiranje od 1l,zove se Lorin i fenomenalan je cena mu je 265ft.Velika nutela je 890ft sto znaci ne izadje ni 300 dindzi pa vi vidite koliko smo mi ovde ojadjeni sa cenama nasih trgovaca

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko kako rade tompaker i hatar u vreme novogodisnjih praznika?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zna li neko neki katalog iz Tompakera?

i gde se tacno nalazi taj market

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel možeš da mi kažeš koje je radno vreme Tompakera? Išli bi ovih dana....Hvala :)

Radno vreme Tompakera: od ponedeljka do petka od 05-21h, subota od 05-17h, nedelja ne radi.

zna li neko neki katalog iz Tompakera?

i gde se tacno nalazi taj market

Tompaker nema katalog,jer kada budes usao videces i zasto. To je radnja u kojoj kupujes na veliko, i kako sam ja videla nema istaknutih akcija, sve cene su konstantno iste. A lokacija ti je 10m posle madjarske granice Tompa, a nase granice Kelebija, sa desne strane. Videces parkirana kola, ma sigurno neces omasiti, jer je pored njega uredjenija prodavnica HATAR.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može se kupovati i na malo. Ne,nema nikakve tehnike niti sanitarija, bar ja nisam video. Samo hrana & hemija,

Izmenjeno (vladarr)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna do kada su neradni dani u Mađarskoj, posle Nove godine ? Išao bih 3 ili 4 januara.Nikada ranije nisam bio u šopingu u Segedinu i baš bi bilo glupo da ,,poljubim" vrata.Zanima me Arkad i Tompaker . Hvala unapred !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna do kada su neradni dani u Mađarskoj, posle Nove godine ? Išao bih 3 ili 4 januara.Nikada ranije nisam bio u šopingu u Segedinu i baš bi bilo glupo da ,,poljubim" vrata.Zanima me Arkad i Tompaker . Hvala unapred !

Evo sajta Arkada , sve pise http://www.arkadszeged.hu/

za Tompaker ne znam, ali verovatno idemo ovih dana, pa ako nesto vidim da pise javljam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mikap

Da li bi mogli da uzmete telefon koji je istaknut u Tompakeru, jer se preko njega narucuje meso (barem sam tako cula ^_^) Hvala unapred i javite nam za radno vreme.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo pre stigoh iz Madjarske, tacnije iz Tompakera i Hatara.

Prvi put sam tamo bila, ni sad nismo bili dugo, jer smo bili u zurbu, ali uspeli smo neku kupovinu da obavimo. Ne veliku, ali dosta, s obzirom da smo peske presli granicu, nismo ni mogli neku veliku kupovinu da obavimo, jer smo sve nosili u rukama.

Iznenadila sam se krajnje pozitivno cenom kucne hemije i kozmetike, prosto ne mogu da verujem koje su cene dezodoransa, maski za kosu, stikova.... bas je stvarno neverovatna razlika u odnosu na nas. Mnogo je jefitnije.

Nesto hrane kupili, Nuttelu, slatkise, sira...

Kurs u obe radnje je bio 304 forinte za 1 euro.

Radno vreme za praznike

Tompaker

31.12. radi od 05-12h (znaci skraceno)

01.01. ne pise nista, ali ja pretpostavljam da ne radi

02.01. INVENTAR (znaci ne radi)

03.01. INVENTAR (znaci ne radi)

Znaci normalno pocinje sa radom tek 04. januara

Broj telefona koji tamo stoji za informacije je 063/8657-980

(bilo mi je cudno sto je to u pitanju nas broj, ali to stoji tamo pored radnog vremena, unutra u radnji, valjda je onda to taj)

Hatar

31.12. radi od 05-12h (skraceno radno vreme)

01.01. NE RADI

02.01. NE RADI

03.01. NE RADI

Znaci normalno pocinje sa radom tek 04. januara

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo da se i ja malo nadovežem na Mikin post.

Danas bio u Hataru (da ne kažem -"ataru") i Tompakeru. Nisam bio već "1000 godina". Ništa se promenilo nije. Izbor između ovih marketa i jednog Metroa, Core, Tesca........ "nebo - zemlja". Kad nisam uspeo ni u jednom od pomenutih, da nađem veliki Lenor, Wilkinsonov ili Giletov gel za brijanje i ............da ne pričam dalje. Ne kažem, gužve su bile velike. Šverceri vuku robu za Srbiju ko ludi. Možda je i to malo uticalo na slabiji izbor. U Tompakeru ne primaju nikakve platne kartice, dok u Hataru primaju sve, sem amerikan. Na povratku kući, negde oko 15h, oko 150- 200 kola je čekalo u redu na granici u koloni za AFU. Ko nema šta da prijavi za AFU, pravac granica i za 10min. prelazi. Ali onaj ko ima........kuku lele. Ovo me je malo podsetilo na one "slavne" dane iz 90." Ali tada su kolone bile mnogooooooo veće, a poso unosniji. Sretoh nekog poznanika u Tompakeru koji inaće prodaje ovu robu na pijaci. Pitam kako je, kaže ne žali se, samo treba dosta čekati za AFU. Ko ovde dođe namenski i to još iz unutrašnjosti, neka računa da pukne min.200e da bi mu se isplatilo. Povrat AFE se podrazumeva. Za one u prolazu, to je već druga priča.

Sve u svemu, ovu istu robu će te naći na Subotičkom buvljaku po istoj ceni, ili uvećanoj za 10-tak %. Rade ljudi samo za AFU. To mi je uostalom potvrdio i pomenuti poznanik. Šta ćeš. Kriza je, a konkurencija velika.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
tompaker-x.jpg Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo još malo sličica iz Tompakera:

tompaker-2.jpg

tompaker-3.jpg

A ovako se završio "veliki" šoping

tompaker-4.jpg

osmeh1.gifosmeh1.gifosmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I još malo Hatara:

hatar-1.jpg

hatar-2.jpg

hatar-3.jpg

A na kraju......... pravi "kupoholičar". (teški švercer)

hatar-4.jpg

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U celom ovom šopingu, još mi je najbolje "pao" langoš koji sam pojeo ispred Hatara. Jedan mali kiosk. 450ft sa šajtom, pavlakom, i šunkaricom. Šunkarica skoro 1cm debela!

Izmenjeno (koldar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U celom ovom šopingu, još mi je najbolje "pao" langoš koji sam pojeo ispred Hatara. Jedan mali kiosk. 450ft sa šajtom, pavlakom, i šunkaricom. Šunkarica skoro 1cm debela!

Znate li koje su cene praskova za pranje vesa i omeksivaca u Hataru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26649
    Ukupno tema
    894070
    Ukupno poruka