seregig

PEFKOHORI

5444 poruke u ovoj temi

neka nikoga ne plasi to ''jako uska'' posto se taj deo plaze nalazi bas u samom centru,nije dugacak...a iskreno ne znam ni ko uopste i zeli da se tu kupa... :blink:

a do tih krajnjih delova plaze se dolazi za maksimum 10-15 min hoda i to onako laganog...

skroz desni kraj je lepsi spolja , ali mi je sama plaza-ulazak u vodu bolji na fikiju-skroz levo...zato sto na fikiju imate samo i jedino pesak...

e sada...na fikiju ima vise mladih, pogotovu iza 15h..dok na toj skroz desno , barem dok sam ja bila bilo je vise porodica...pored fikija se nalazi jedna malo veca plaza , gde mozete da zabodete suncobran -gde uopste nema kafica.

ali u globalo , bilo gde da udjete u vodu , bice vam lepo...zato sto je more cisto, toplo..ma predivno... :wub:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde se nalaze privatne fotografije vise ljudi koji su boravili u Pefkohoriju pa pre nego sto odete da se upoznate i slikom, a ko je bio da se podseti...

http://www.flickr.com/search/?q=Pefkohori

pozz

p.s. nije loshe al moglo bi i boolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Ove godine izbor je pao na Pefkohori, a interesuje me vila Tasa&Despina.

Nasao sam neke slike na netu i izgleda mi ok ali me interesuju utisci drugih ljudi.

Pa ako bi neko mogao da mi pomogne bio bih mu zahvalan.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi objasni tacno gde se nalazi plaza Xenia kada se ide iz pravca Polihrona autom.Bio sam i u Hanioti i u Pefkohori ali tu plazu nigde nisam video.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi objasni tacno gde se nalazi plaza Xenia kada se ide iz pravca Polihrona autom.Bio sam i u Hanioti i u Pefkohori ali tu plazu nigde nisam video.

kad ides iz Polihrona prodjes Hanioti i Pefkohori i na nekih pet sest kilometara sa leve strane pocinju da se pojavljuju natpisi tipa paralia beach.na koju god od tih plazica da sidjes bice ti lepo.ima ih nekoliko koje imaju kaffe barove i postavljene lezaljke i sincobrane a ima i par divljih koje su estra za neku mirniju varijantu jer na njima obicno bude vrlo malo ljudi.

Xenia se nalazi sasvim dole ka vrhu Kasandre blizu mesta Paljuri.stvarno je lepa ali je uvek puna ljudi.pesak zut,sitan,cist a voda bistra uvek.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Sizmanidis se nalazi na 60m od plaze a u centru, znaci polozaj joj je dobar to je kompleks zgrada i malo je sve sabijeno kako sobe tako i terase ali sve u svemu nije lose zavisi sta trazis. Obrati paznju i uporedi cene Oktopod nudi 9 noci a recimo Turisttrade koji nudi ubedljivo najbolji smestaj, svaka preporuka za tu agenciju nudi 10 noci zasta se god odlucio ja ti zelim lep provod u Pefkohoriju jer tamo je to zagarantovano.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine sam bila u pefkohoriju vila nikos argus je radio opste razocarenje sto se tice smestaja jer na slici uopste ne lici na tu vilu koju su izdali nije imalo tople vode, pribora za jelo, ono sto lici na plakar nije imalo vesalice tako da smo stvari drzali u koferu,wc solja se klatila, BUBASVABE su izlazile nocu. Sada ovu vilu radi trawillend.Tako da imam moralnu obavezu da obavestim o ovoj vili da se ne prede jos neko da uplati aranzman za istu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine sam bila u pefkohoriju

obzirom da si letovala u Pefkohoriju a ja sam samo nekoliko puta setao uvece tuda nisam mogo da zapazim kakva je plaza u onom delu od luna parka ka Paljuriju.ili ti desna strana plaze od mola ked si okrenuta ka moru.je li isto uska kao u centralnom delu ili je tamo nesto sira.Hvala!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza je u tom delu samo za nijansu sira nego u centralnom.To je neznatna razlika.Na kraju setalista ka Paljuriju nalaze se na obali par kafica sa lezaljkama do vode.Tu se u vodi nalazi dosta kamenja i stena kao i jezeva,pogotovo u delu ispod borova na obali.Veruj mi na rec jer sam nekoliko puta preronio more duz citavog Pefkohorija. I dalje ka Paljuriju plaza je slicna centralnom delu ali je barem manja guzva.Sve u svemu najlepsa i najsira plaza je od mola ka Haniotiju. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala Rasica

za taj deo ka Haniotiju znam da je najlepsi.ali me je zanimalo ovo o cemu si ti pisao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

samo da dodam da u tom delu plaze u nema jezeva tj. pri obali bar ih mi nismo videli a ni culi od ljudi na oplazi da ih je neko video ima ih kod mola

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

samo da dodam da u tom delu plaze u nema jezeva tj. pri obali bar ih mi nismo videli a ni culi od ljudi na oplazi da ih je neko video ima ih kod mola

kod mola je suludo ici na kupanje ili se tamo locirati na plazi.mogu misliti kakva je guzva u tom delu plaze.

ako se odlucimo za Pefkohori verovatno da ce nam sluziti samo kao baza za spavanje a kupali bi smo se na onim divnim plazama od Pefk. ka Paljuriju.

Izmenjeno (talija)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Talija, nema potrebe da ti Pefkohori bude samo usputna stanica.Nismo se razumeli i u delu od luna parka ka Paljuriju moze normalno da se kupa. Pa nema toliko jezeva kao kod mola. Cak i kod mola ako odes pedesetak metara dalje nema bojazni da nekog jeza nagazis.Plaza u Pefkohoriju je super,sve ti je na dohvat ruke(kafici,prodavnice...). Totalno je suludo da svaki dan putujes na neku udaljenu plazu troseci novac i vreme. OK je otici i videti nesto drugo ali ne i izbegavati plazu u gradu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

po meni najlepsa plaza je na kraju pefkohorija prema paljuriju guzva je najmanja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svakako da necemo svakog dana ici na okolne plaze ali cu ih definitivno obici jer su ostavile ekstra utisak na nas prethodnih godina kad smo se kupali na njima.i iskreno bas zbog tih plaza se mozda i odlucimo za Pefk.jer smo prethodnih godina letovali u Polihronu i odatle nekoliko puta isli na Xeniu recimo a to je bilo nekih 17 km.ovako ce definitivno biti puno blize.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26654
    Ukupno tema
    894231
    Ukupno poruka