Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Rezervisali smo vilu u kojoj nema wifi.interesuje me dali moze uzeti neka sim kartica u Grckoj i koliko kosta sa kojim bi mogli koristiti mobilni internet

Takodje me interesuje dali je neko bio u vili Maria ,koji radi Astra travel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ovoj temi ima vise o mobilnom internetu u Grckoj

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:rolleyes:

Izmenjeno (Igor Lukač)
dupli post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Platanitsi

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek nismo sigurni da li cemo deliti odmor na pola u Sartiju, ostatak u Neosu. Kakvo je misljenje o ovoj kombinaciji? Cini mi se da su lepse plaze tamo oko Sartija....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja tako mislim, ali to je individualna stvar. U sustini, cela Sitonija je lepa, sa puno lepih plaža, koje ne mogu da se obidju  na pravi način za jedno ili dva letovanja. Tako da, organizuj se ti kako ti odgovara, uvek ti ostaje naredna godina za nešto novo ili da ponoviš nešto što ti se dopalo ove godine.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, jelenam je rekao/la:

Jos uvek nismo sigurni da li cemo deliti odmor na pola u Sartiju, ostatak u Neosu. Kakvo je misljenje o ovoj kombinaciji? Cini mi se da su lepse plaze tamo oko Sartija....

Ako te ne mrzi da se pakujes i ponovo raspakujes, idealna kombinacija...upoznaces obe obale Sitonije za neka naredna letovanja

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da me neko ne bi vraćao da iščitavam stranice unazad, postojao je žutozeleni mega-market u sred centra kod Sarti Inn-a (info od drugarice). Marketi se kako otvaraju, tako i zatvaraju. Ako nije čemu, kao što je neko napisao, onda Sarti otpada jer gospodja nema nameru da ide u minorna mesta. A kako vidim, najbližii marketi su u Nikitiju jer je Sarti bogu iza nogu. Nemam nameru da nosim hranu sa sobom, a komercijalno-turističke restorane prezirem. Ako neko ima info o marketu-blagodarim. Želja mi je bila Kalamitsi, ali kažu da je uveče dosadno. Za Sarti opet kažu da je uveče super. Kako biti pametan?

Izmenjeno (Ticadodo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ga ovog leta preuzme neka druga kompanija. Videcemo kad pocne sezona i prvi forumasi ostave svoje izvestaje sa lica mesta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima u Sartiju svega kao sto je Nole napisao...a Carrefour je super snabdeven i nije daleko desetak minuta kolima...a sigurno cete na tu stranu ici ako idete kolima :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti sa decom. Da ili ne? Prosle godine smo bili u Nei Poriju, i stvarno je super, dugacak plicak, pesak, ali meni je nedostajala ona plava boja mora...Da li je u Sartiju more lepse? Ja sam nepopravljivi esteta, a u isto vreme mi je bitno da bude bezbedno za decu. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo lepse I nema meduza :) Ali ima velikih talasa. Ma bice im super

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima ljudi koji idu i koji ne idu u Sarti sa decom. Ja spadam u ovu drugu grupu, zbog stalnog vetra i povremenih velikih talasa. Mada se i oni koji odu uglavnom lepo provedu. Svako ima svoje afinitete

Plicak je na desnom kraju plaze, u takozvanom Sarti beach-u. More je svakako lepse ali taj vetar i talasi.....zato mi birmo zapadnu stranu Sitonije

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka