Guest Prijatelj

SARTI

8134 poruke u ovoj temi

Mislim da je Komercijalna povoljnija. U Intesi sam prosle godine I swift morao da platim I cekam red dva puta. Ranije Su slali na mail.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma mali je depozit 112 evrica... 

a moram da vas pitam posto stvarno nikad nisam tako uplacivala letovanje, koliko  smem da se uzdam u to... mislim sta ako odem dole a oni kazu zao mi je niste nama uplatili... e znam da mozda malo panicim bez veze ali sta da trazim kao garanciju da ce ispostovati dogovor?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Panicis :D

Njihove turisticke inspekcije su rigorozne, a garancija ti je prepiska mailom, a i priznanica kome si uplatila :) 

Sta bi rekla tek, da ti nisu trazili ni pare, a ima i takvih :laugh:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplacivali preko Western uniona, sve je bilo ok, dobijes od njih dokaz o uplati. Mi imamo pozitivna iskustva .

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D hvala vam... sad mi malo lakse!

pa kad sam navikla na agencije... pa mi malo frka jer idemo sa detetom od 3 god i ne bih bas da sa njom besna lutam sartijem u potrazi za smestajem... :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 8 sati, Maka79 je rekao/la:

:D hvala vam... sad mi malo lakse!

pa kad sam navikla na agencije... pa mi malo frka jer idemo sa detetom od 3 god i ne bih bas da sa njom besna lutam sartijem u potrazi za smestajem... :smorilo:

Ne brini se sve je to kod njih lepo regulisano...a sto se tice grckainfo preko njih nema sta da brines niko nikada nije imao problem...svaki njihov apartman, studio, hotel...je proveren.

Evo i vec godinama preko njih i nikada ni najmanji problem.Lepo sve dogovoris preko maila i to te i ceka..

P.S. i mi idemo sa klincima :)

Pre 20 sata, darko08 je rekao/la:

Ja sam se dvoumio izmedju Exohi i Mare d'doro. Exohi mi je ponudio cenu od 35 evra za termin od 25.06-05.07. sto je bas povoljno. Mislim da nisu losi, na slikama lepo izgledaju, zasmetala mi je samo jedna sitnica, izgleda da je slivnik od tus kabine na sred kupatila. Interesantan smestaj koji cu svakako obici, kako bi usao u izbor za neku narednu godinu. 

za tu cenu meni ne bi smetao taj slivnik :)

salu na stranu video sam taj smestaj i spolja zaista deluje lepo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma jel realno da mi u banci traze 35 € da posaljem 112 na racun vlasniku!?

kako vi dajete depozit!? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imamo temu o tome, pogledajte tamo, da ne idemo ovde u off :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, zanima me kakav je pesak i da li imaju skoljke na glavnoj plazi Sartija? Takodje zanima me i kakve su prodavnice. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zavisno od dela plaže pesak je sitne granulacije - zrncast ili u obliku brašna. U vodi se mogu naći uglavnom sitnije školjkice. Što se prodavnica tiče to su  omanji marketi više ili manje snabdeveni osnovnim proizvodima. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pesak milina...mogu da se prave lepe tvrdjave i to cvrste :)

skoljki ima koliko hoces na maloj dubini...mi smo iskopavali bas dosta cako smo naisli i na vece...a svaki dan sam sa sinom iskopao i o nekoliko malenih kraba manjih od klikera, ma fenomenalno, pogotovo za decu...marketa ima lokalnih i jedan veci...preporuka je ko ide kolima da kada dolazi stane u lidl u nikitiju i sve pokupuje :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, preporuka je Lidl u Nikitiju zbog velikog broja artikala i nešto povoljnijih cena. Ovaj veći market u Sartiju, Marinopoulos je načisto propao, prošle godine su rafovi većim delom bili potpuno prazni. No i pored toga, ko se ne snabde u Lidlu može sasvim pristojno da trguje u ovim manjim marketima u Sartiju. Osim toga, veći market postoji u Sikii, Carrefour, pa ko želi može i tu opciju da iskoristi. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Istina za taj Marinopoulos...nije imao nista spec...jedino neko pivo na akciji i voda sve ostalo nula.

U Carrefour-u smo bili i bio je krcat ali ne i nesto narocito povoljan, zato je Lidl prava stvar za one koji idu kolima.

Uostalom jede se giros 024h :) pice i palacinke(1,5e)...na plazi krofne (2e) i imaju neki restorani ponude za porodicni rucak veceru 12e dve pice 30cm giros i sulvaki :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da rezervišem vilu Chrisula (dakle, ne Chrissula). Ako neko može ukratko da je opiše, eventualno ako ima fotku kupatila, jer u NS travelu je nema.

Takođe, prvi put idem u Sarti, pa ako može neko upućen, ukratko, da mi odgovori na par sitnica - cena iznajmljivanja bicikala/skutera/kola. Za plaže ću pitati kad se približi odlazak, u zavisnosti na koliko dana ću moći iznajmiti prevozno sredstvo. I vezano za talase - vidim da se to ističe - koja je razlika u odnosu na recimo Leptokariju? Ako su poveći, ima li kakva uvala blizu, da se može skloniti? 

Dvoumio sam se između Sartija i Stavrosa, nadam se da sam dobro odlučio. 

Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 22 minuta, andrej1989 je rekao/la:

TPlaniram da rezervišem vilu Chrisula (dakle, ne Chrissula). Ako neko može ukratko da je opiše, eventualno ako ima fotku kupatila, jer u NS travelu je nema.

Takođe, prvi put idem u Sarti, pa ako može neko upućen, ukratko, da mi odgovori na par sitnica - cena iznajmljivanja bicikala/skutera/kola. Za plaže ću pitati kad se približi odlazak, u zavisnosti na koliko dana ću moći iznajmiti prevozno sredstvo. I vezano za talase - vidim da se to ističe - koja je razlika u odnosu na recimo Leptokariju? Ako su poveći, ima li kakva uvala blizu, da se može skloniti? 

Dvoumio sam se između Sartija i Stavrosa, nadam se da sam dobro odlučio. 

Hvala!!!

Sto se tice talasa kad ih ima (a ima ih ) veliki su ali je plitko tako da predstavljaju uzivanje onom ko ih voli...mislim da neces dobiti pravi odgovor jer svako ima svoje misljenje...nama se desilo od 11 dana da je 9 bilo staklo, skroz bez talasa, a ta dva dana su bili bas veliki, ali nama to nije smetalo cak ni deci...postoji deo plaze na kraju novog Sartija koji je veoma plitak i tamo ih i ne osecas.

Meni su nudili tu vilu u istoj agenciji ali sam izabrao drugu zbog polozaja...nemoj da ocekujes cuda, kupatilo je verovatno bas malo , skoro kao i u svim smestajima...tus kabina odmah do nje sa jedne strane wc solja sa druge lavabo...nema mesta za neka manevrisanja :)

Sarti je divan i neces se pokajati :)

Sto se tice cena iznajmljivanja ja nisam od pomoci jer sam isao svojim kolima pa se uopste nisam obazirao na to...nadam se da ce ti neko dati informaciju iz prve ruke za cene a i za kupatilo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26598
    Ukupno tema
    891629
    Ukupno poruka