Guest Prijatelj

SARTI

8144 poruke u ovoj temi

Putnici,

Sta mislite o vili Laura?
Jel neko rezervisao smestaj tamo?

Astra i Mitos su izbacili ponudu za nju. Meni zvuci jako jako primamljivo, ali, naravno, crv sumnje je ipak prisutan.
Nova je. Tek se gradi..prvi gosti su u maju.

Mi moramo da prelomimo sto pre...a nikako.

Isli bi u drugoj pol juna. Suprug, dvoje male dece (3.5god i beba koja ce tad imati 9m) i ja.
Lomimo se...

Vila Laura http://www.astratravel.rs/kuce/sarti-54laura.php

Kostas

Katerina house

Giota

Imate li vi jos neki predolog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Mare Monti u Sartiju?

Zanimaju me utisci u vezi vile,blizina prodavnice,plaze i dr.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovanje,

moze li mi neko reci nesto vise o Hotelu Olga u Sartiju? 
Kakva je higijena u sobama? Ima li WiFi interneta? Koliko je daleko od same plaze? 
Da li je bucno nocu u blizini hotela? I jos nekih informacija slicnih,ako je ko bio. 
Hvala unapred,pozdrav! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 19 sat, nole73 je rekao/la:

Ne brinite se, postoji u blizini beach bar, nema potrebe za velikom šetnjom. 

Hvala,  idemo suprug i ja sa troje dece, bilo bi malo teško. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu Porto Koufo? Utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 1/23/2016 at 17:10, Ivana79 je rekao/la:
U 2/24/2016 at 16:42, jelena.m je rekao/la:

Putnici,

Sta mislite o vili Laura?
Jel neko rezervisao smestaj tamo?

Astra i Mitos su izbacili ponudu za nju. Meni zvuci jako jako primamljivo, ali, naravno, crv sumnje je ipak prisutan.
Nova je. Tek se gradi..prvi gosti su u maju.

Mi moramo da prelomimo sto pre...a nikako.

Isli bi u drugoj pol juna. Suprug, dvoje male dece (3.5god i beba koja ce tad imati 9m) i ja.
Lomimo se...

Vila Laura http://www.astratravel.rs/kuce/sarti-54laura.php

Kostas

Katerina house

Giota

Imate li vi jos neki predolog?

Po meni ti je Kostas ok....i na plazi je,nema cimanja s malom decom. Dok  se Laura koliko vidim nalazi par ulica od plaze.Mi smo bili u Coralima oni su takodje na plazi i super je smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I Kostas i Katerina i Corali su odlični smeštaji, svi locirani na plaži u delu novi sarti. Katerina ima i svoj beach bar koji se nalazi neposredno ispred kuće.  Giota se takođe nalazi na plaži ali u delu sarti beach,  i radi se o nešto skromnijem smeštaju u odnosu na prethodne ali je zato i jeftinija. Ispred giote takodje postoji beach bar. Prednost ove kuće, kada su u pitanju mala deca,  može biti veliki plićak koji je u tom delu a mana udaljenost kuće od centra mesta. 

Pre 6 sati, Ivana.S je rekao/la:

Da li je neko bio u hotelu Porto Koufo?

U Sartiju koliko je meni poznato ne postoji ovaj hotel. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za malu pomoc.

Potrebni su mi utisci u vezi vile VALIS.

Pokusavao sam da pronadjem nesto od komentara ali uzalud.

U 24.2.2016. at 13:53, samar je rekao/la:

Ćao svima!Ove godine letujemo u vili Kostas u novom Sartiju, nalazi se na samoj plaži, pa me zanima ima li tu neki bar sa lezaljkama ili ćemo morati da pešacimo do njega?

Po meni najbolja moguca pozicija u Sartiju. Plaza u tom delu odlicna. Pekara, prodavnica odmah iza Kostasa.

Molim sve koji nesto znaju u vezi vile VALIS da napisu komentare.

Procitao sam skoro ceo forum o Sartiju i nisam nista nasao u vezi same vile Valis i studija u njoj.

2014 god. sam letovao u Sartiju i ne pada mi na pamet koja je to kuca.

Bio sam smesten u odlicnoj  kuci Zogija u kojoj bih opet odseo ali je ove godine u njoj cena za mene jaka.

Ako nekoga nesto zanima u vezi Zogije neka slobodno pita.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 24.2.2016. at 17:47, nikola indjija je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Mare Monti u Sartiju?

Zanimaju me utisci u vezi vile,blizina prodavnice,plaze i dr.

Juce rezervisao studio za avgust, ako neko cuje nesto za ovaj aparthotel  neka javi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 20 sata, GOXYY je rekao/la:

Molim sve koji nesto znaju u vezi vile VALIS da napisu komentare.

Procitao sam skoro ceo forum o Sartiju i nisam nista nasao u vezi same vile Valis i studija u njoj.

2014 god. sam letovao u Sartiju i ne pada mi na pamet koja je to kuca.

Valis se nalazi u Starom Sartiju u blizini kuće Sartios. Od plaže je udaljena oko 100 m a od centra nekih 40-50.  U niskom prizemlju vile se nalazi 1/5 app a na prvoj i drugo spratu su studia. Astra je ima u ponudi i jedna je od boljih iz astrine ponude. Moj i prijatelji su prošle godine bili smešteni u apartmanu i zadovoljni su smeštajem. Mana ovog smeštaja može da budem buka jer se praktično nalazi uz samu ulicu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ja sam rezervisala Apostolos, a sada kada citam komentare, bas sam zatecena. U agenciji- Kiki travel, rekli su mi da je renovirana vila,u lepom delu Sartija,da je za decu dobro...sada kada citam ovo... A uplatila u celosti 4 krevetni apartman...Utesite me. :shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trebali ste pre uplate da se raspitate ali to vam je sada svakako jasno. Apostolos je Astrina kuća tako da je vaša agencija najverovatnije subagent. Na astrinom sajtu ne stoji da je kuća renovirana tako da najverovatnije i nije. Tačno je da je na dobrom mestu 70-80 metara od plaže u novom Sartiju, plaža je dobra za decu zbog postepenom ulaska u vodu. U pitanju je prosečna kuća koja se loše održava. Zbog toga su i takvi komentari.  Da sam na vašem mestu otišao bih do agencije i tražio bih pojašnjenja i slike apartmana. Obratite pažnju na slike kupatila, jer je tu bilo najviše problema. Ako to ne dobijete tražite promenu kuće. U tom slučaju preko puta apostolosa se nalazi kuća Babis koja je u cenovnom rangu sa apostolosom a u kojoj postoji takodje 1/4 app, mislim da je broj apartmana 6.  Taj apartmana je po meni bolje rešenje u odnosu na app iz apostolosa.  Ili tražite neku drugu kuću. 

Izmenjeno (nole73)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo preko Kiki travel-a. Decko koji mi je prodao aranzman je dobio informaciju iz prve ruke, cak je napomenuto da vise ne postoje kreveti na sprat. Napomenula sam da ide i beba,on je rekao da je smestaj dobar upravo zbog toga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ako je tako onda ok.  Međutim, nije loše to da proverite tako što će te direktno pozvati astru i raspitate se o smeštaju i renoviranju. 

Izmenjeno (nole73)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26657
    Ukupno tema
    894352
    Ukupno poruka