Guest Prijatelj

SARTI

8133 poruke u ovoj temi

Cao!

Da li je neko isao u GR preko booking-a? Kakva su iskustva i procedura?

Hvala unapred i pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, prezontije je rekao/la:

Evo nekih cena,sve su cetvorokrevetni smestaji

House Sofia-85e/apartman

Rudy Studios-80e/apartman i studio

Katerina House-80e/studio...

Šta reći, jeste da su to cene za top sezonu ali ipak mislim da su visoke. Kao što je @sam422 napisao,  cene su veće i zbog povećane tražnje uslovljene situacijom u okruženju.  Mislim da će se ovo grcima u narednom periodu obiti o glavu, jer će se ljudi zasititi, i čim se situacija stabilizuje, pre svega u Turskoj, dobar deo turista će se tamo preseliti, pa će grci morati da obore cene. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ponavljam vila Theo preko Barcina 14.07-.24.07. 450e u evrima dakle bez razlike u kursu. Istina nije na plazi ali je u centru a mirna i tiha.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel to za četvorokrevetni studio? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad da ne ispadne da reklamiram bilo koga, ali po cenama koje su ovde postavljene, ja cu 15 dana letovati (u po mom misljenju izvikanoj i bezobrazno skupoj kuci) jeftinije preko agencije nego da sam isao 12 dana u sopstvenoj reziji.

Sto moze da dovede do samo dva zakljucka:
- Mnogo je skuplje ici u sopstvenoj reziji, narocito dok su jos uvek agencijski popusti na snazi
- Na te gore navedene cene imate DEBELOG prostora za cenkanje!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smestaj uopste ne treba traziti na plazi ,jer ionako sam Sarti nije za kupanje ,stalno ima velikih talasa,od 14 dana koliko smo bili prosle godine 12 dana su bili talasi (veliki),treba ici na okolne plaze koje su fenomenalne i kakve nismo videli zadnjih 6 godina (obisli Stavros,Neo Vrasnu ,Polihrono ,pefkohori Nei pori ....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam dva sina,15 i 10 godina,i mi smo bas zbog talasa i odlucili da idemo u Sarti,ne znam zasto toliko povika na vetar i talase,pogotovo sto Sarti ima takoreci tri plaže u jednoj,sa naglim prelaskom u dubinu,srednji deo sa blazim prelaskom i deo sa dugim plicakom. Uostalom, mirna voda je i u bazenu,bez talasa.

Mi volimo smestaj na plazi,zbog pogleda i blizine mora,to je uslov svake godine,iako je nesto skuplje.

Hteo sam da kazem da o ukusima ne treba raspravljati,bitno je izneti cinjenice,pa svako neka odabere sta mu se dopada.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo ćete teže naći smeštaj u starom delu sa pogledom na more zato što je ulica koja je najbliža obali, nekih 50m, šetalište prepuno kafana. Što idete dalje ka Sarti-beach-u povećava se mogućnost pronalaženja vile sa pogledom na more, ali samim tim opada intenzitet talasa. Na kraju gde je plićak su zanemarljivi, to je deo gde uglavnom vile zakupljuju Madjari i Ex ČS. Ovo je generalni opis, naravno da u zavisnosti od sezone talasa ne mora da bude, kao i da ih ima celom dužinom. A deca od 15 i 10 god. ići će u vodu samo kada su talasi. Što veći, to bolji. Kakav crni bazen, to mogu da kupim i ovde za 5000din. I stavim ga u dvorište. Zašto bih onda išao na more; kao Englezi na AllInc. pa ni ne vide more od džaba piva kraj bazena?

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama nisu smetali talasi,koji i nisu bili tako veliki. Vise nam je smetala trava koja se javljala svakog popodneva. More je bilo bukvalno crno od trave. Zato smo mi uglavnom bili na drugim plazama gde je more bilo mnogo cistije

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Desi se, nedokučivi su putevi gospodnji. Nama su tukli deset dana na najjače bez i jedne travke. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 16 sat, prezontije je rekao/la:

Evo nekih cena,sve su cetvorokrevetni smestaji

House Sofia-85e/apartman

Rudy Studios-80e/apartman i studio

Katerina House-80e/studio prizemlje

House Kostas-75e/apartman nisko prizemlje , 85e/studio 1.sprat

Gallini-75e/apartman prizemlje

Villa Doxa-75e/studio

House Maria-75e/apartman

Billy s House-70e/studio. 100e/2 spojena studija dvokrevetna

House Theodora-85e/prizemlje, 100e/sprat

Hotel Agni-115e/apartman sa doruckom

House Zogia-85e/studio

I informacija za Porto Koufo-140e/sa  doruckom

Pocetak jula, prizemlje u Theodori cetvorokrevetni apartman smo rezervisali po ceni od 50 evra, a na spratu su nam ponudili za 65 evra dnevno.

U Kostasu su nam za apartman u istom periodu trazili za sprat 70 evra, prizemlje 65 evra.

Izmenjeno (vekim)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav zanima me da li mozda ima prevoza do okolnih plaza neki bus i sl,za ljude koji ne idu autom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima recimo do Narandžaste plaže. Skupo... a gužva do te mere da su se naše vilinske komšije vratile nakon 2 sata zbog neopisive gužve. Još krenuli malo dalje pa naišli na gole ljude...nisu znali. Deka hteo da ostane ali ga baba odvukla nazad do povratnog prevoza za Sarti. Ima i organizovani prevoz noćom za Beach-bar na nekoj plaži, reklama stoji kod Sarti=Inn-a na ćošku baš kod Madžarske giroserije.

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dve godine sam letovao u Sartiju i mislim da je ta prica o talasima i travi u vodi preterana. Talasa je bilo po par dana obe godine, ali su moja deca uživala, a i ja sa njima. Inače talasa nema u delu plaže Sarti beach jer je u tom delu ogroman plićak pa nema ni talasa. Što se trave tiče, nije je bilo ni u vodi ni na plaži, bar je ja nisam primetio.  

Izmenjeno (nole73)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Haha deka nudista :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891376
    Ukupno poruka