Guest Prijatelj

SARTI

8142 poruke u ovoj temi

O kući trifon imaš nešto više ovde

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo aranzman preko Astre od 9. septembra , 12 nocenja u Sratiju u kuci Aristotelis, mislim da nismo pogresili. Sto se vremena tice, kao sto rece nole 73 , nema pravila kada ce padati kisa a kada ne , septembar u Grckoj moze da budei cesto jeste jako lep. 2010. sam sa muzem isla na Krf od 6. septembra, vreme nikad bolje. Sto se Sartija tice, ja sam ocarana mestom, ima prelep stari deo sa simpaticnim ulicicama i starim kucama koje me odusevljavaju i setaliste koje je na mene ostavilo utisak jer i kada je uvece prepuno turista nije kao na vasaru, nema nekulturne nepodnosljive galame. Plaza nam se jako dopada, novi deo, zbog plicaka jer imamo malu decu a tu je i nasa Orange Beach <3 <3 <3 na koju bih se vratila 100 puta i na koju smo svakodnevno isli. Talasi u Sartiju? Ok, ima ih ali nisu nepodnosljivi i nama sa maliom detetom nisu zadavali toliku glavobolju o kojoj ovde mnogi pisu. Plaze Sitonije - bozanstvene. Sve u svemu, jedva cekamo septembar i povratak u Sarti. :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio smesten u Fotini House u Sartiju? Kakvi su utisci? Vredili otici tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

fotini je sasvim ok.bili su moji kumovi.a ujedno i ja .posto smo vecerali svako vece kod njih na terasi.

rezervisali smo direktno kod grkinje...jun 35e...trokrevetna.

a kumin brat je bio u  prvoj nedelji avgusta za 40e (istu sobu).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima...zanima me da li je neko od forumasa boravio u vili Eleni u Sartiju (Astra je ima u ponudi)? :-) 

Izmenjeno (NenaMasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav i od nas. Juce smo rezervisali Sarti In od 01.06-13.6. Ljudi pa sta je ove godine sa aranzmanima jer Sarti In ima oko trideset studia a kad smo juce slucajno pozvali da se raspitamo u Astri, rekli nam da je ostao samo jedan dvokrevetni studio u tom periodu i to na drugom spratu i mi brze bolje rezervisasmo. Jel moze neko malo da nas uputi za tako rani period letovanja i za Sarti In. Prosle smo proveli prelepih 10 dana na Lefkadi a ove smo hteli bar dva vise pa je odluka pala na Sitoniju i Sarti mada mi se cini da 370 od 01,06 malo skupo za dvokrevetni studio bez prevoza al ajd sad. Molim da mi neko kaze jel bio u Sarti Inu i sta da ocekujemo a da se ne ponavljam pitanjem o pocetku juna jer sam svestan da to niko ne moze da odgovori

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O apphtl Sarti inn je nešto više pisano ovde

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 4 sata, NenaMasa je rekao/la:

Pozdrav svima...zanima me da li je neko od forumasa boravio u vili Eleni u Sartiju (Astra je ima u ponudi)? :-) 

Eleni je u ponudi Astre od prošle godine i to spratni deo koji je renoviran, tako da ne bi trebalo da bude problema.  Nalazi se u centru,  pored Sarti inn-a. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 18.8.2015. at 20:09, maxsax je rekao/la:

Evo i malo utisaka nekoga ko se skoro vratio sa prvog letovanja na Sitoniji i to bas u Sartiju, s tim da smo isli autobusom agencije...

Koje sve agencije rade ovu vilu? 

Pokusao sam da pronadjem na pretrazivacu necije utiske o vilama Evangelia i Hrisula(postoji i Chrissula, ali nije tema ovog posta), ali nista ne nadjoh. Da li neko moze nesto da napise o istim? I preko koje agencije ste putovali.

Zaboravih da pitam da li na plazi ima tuseva, kabina i u kom delu? U delu starog Sartija ili malo dalje ka novom? Kakvih sve sadrzaja ima na plazi. Negde sam procitao da je sve mahom skoncentrisano u sredisnjem delu, negde izmedju novog i starog dela.

Izmenjeno (suki)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 2/5/2016 at 18:01, nole73 je rekao/la:

O kući trifon imaš nešto više ovde

Kakva je plaza u delu gde se nalazi ova vila?

Pise da je plitko,ali da li to znaci da se ujedno i voda muti?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 4.2.2016. at 10:00, Lijanasta je rekao/la:

Mi planiramo da idemo 13 juna u Sart. S'obzirom da imam malu decu, stalno me muci pitanje da li ce biti hladna voda. Predpostavljam da je tamo toplije nego recimo gore u Stavrosnu, Vrasni... ali opet se plasim da mi letovanje ne propadne, zbog dece najvise. Pa sad ako neko ima iskustva da mi kaze koliki je rizik ici u to vreme?Da li je voda ok? Da li ici u to vreme ili da pomerim polazak ( mada nam to bas ne odgovara iz vise razloga). Hvala!

Prosle i pretprosle godine sam bila u Pefkohoriju i to kraj maja pocetak juna i vod aje bila topla, smrzotina sam. Za sarti ne znam ali koliko sam videla ita je dubina vode i na Kasandri i na Sitoniji pa zakljucujem da je i temperatura mora ista. Ali sve zavisi od vremena... Ja konsultujem ovaj sajt http://www.tt-group.net/vremenska_prognoza/Grcka/Temperatura-mora.php

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 7 sati, mikimikijoj je rekao/la:

Kakva je plaza u delu gde se nalazi ova vila?

Pise da je plitko,ali da li to znaci da se ujedno i voda muti?

U delu Novi Sarti, gde se nalazi ova kuća, je po meni najlepši deo plaže. Većim delom plaže je "free" varijanta gde se koristi svoj plažni mobilijar, pri čemu, zbog širine plaže, nemate osećaj da vam neko sedi na glavi. More je sa postepenim ulaskom u dubinu i u slučaju talasa moguće je da dodje do zamućena vode ali samo uz obalu. Međutim, u okolini Sartija ima dosta plaža,  koje su pri tome i znatno lepše, pa ako idete kolima,  šteta bi bilo da ih ne obiđete. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 16 sat, acaplastika je rekao/la:

Pozdrav i od nas. Juce smo rezervisali Sarti In od 01.06-13.6. Ljudi pa sta je ove godine sa aranzmanima jer Sarti In ima oko trideset studia a kad smo juce slucajno pozvali da se raspitamo u Astri, rekli nam da je ostao samo jedan dvokrevetni studio u tom periodu i to na drugom spratu i mi brze bolje rezervisasmo. Jel moze neko malo da nas uputi za tako rani period letovanja i za Sarti In. Prosle smo proveli prelepih 10 dana na Lefkadi a ove smo hteli bar dva vise pa je odluka pala na Sitoniju i Sarti mada mi se cini da 370 od 01,06 malo skupo za dvokrevetni studio bez prevoza al ajd sad. Molim da mi neko kaze jel bio u Sarti Inu i sta da ocekujemo a da se ne ponavljam pitanjem o pocetku juna jer sam svestan da to niko ne moze da odgovori

Ne da je skupo nego klasično šurenje, pogotovo za početak juna. More je ladnjikavo a cene prže. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li je neko bio u apartmanu broj 2 u house Kostas,obelezenom na slici?

Ako imate neku sliku,bilo bi mi od korist ili bilo kakvu informaciju.Hvala

f8d91dd8-36cc-40c1-8409-cd7523112c98.jpg

Izmenjeno (prezontije)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav za sve clanove.

Imamo ponudu za vilu Stavros rooms koja se nalazi u blizini Kostas apartmana.

Da li je neko bio svaka informacija bi dobro dosla.

Takodje da li je Sarti nesto nalik Pefkohoriju (mislim za setnju uvece) veci manji?

Letujemo sa dvoje male dece pa da li je Sarti ok polazna tacka za obilazak plaza?

Unapred Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893920
    Ukupno poruka