Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima!

Zanimaju me iskustva ljudi koji su boravili ili znaju nešto o ammos-u (na sajtu piše hotel ali to naravno nije).

 

Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :) Posle dugog premisljanja gde letovati ove godine , odluka je pala na Sarti koji me je od samog pocetka ocarao zbog ogromne plaze i prelepog mora :)

Posto je ovo prvi put da idemo na Sitoniju ( momak i ja ) jako bi mi znacio savet u vezi smestaja . Dvoumimo se oko vile Jorgos i vile Sartios , od 19.7 -29.07 cena je 328e po osobi preko NS travela . Svaki savet bi nam jako znacio i naravno ako imate predlog za jos neku vilu recite . Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo letovanje preko Ns travela za vilu Stela dali je bio neko u toj vili ili dali neko zna nesto o njoj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi preporuci neku noviju vilu sa parkingom u Sartiju,a da mogu da rezervisem direktno preko vlasnika?Ponude preko agencija mi ne odgovaraju zbog termina polaska koji se ne poklapa sa godisnjim odmorom.Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pajamen

Hvala puno na preporuci, po slikama odgovara onome sto trazimo.Poslala sam upit,pa cemo videti.Jel ovo preporuka iz licnog iskustva ili...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi preporuci neku noviju vilu sa parkingom u Sartiju,a da mogu da rezervisem direktno preko vlasnika?Ponude preko agencija mi ne odgovaraju zbog termina polaska koji se ne poklapa sa godisnjim odmorom.Hvala unapred!

http://www.hotel-ammos.gr/hotel/index.php?lang=en

​Rezervisao pre par dana 4-krevetni studio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@pajamen @magrat28

Možda grešim ali jedna od dobrih strana prelaska na novu verziju foruma je da kada želite da se obratite nekom članu napišete njegov nick nakon simbola @. 

Prilikom samog unosa forum nudi izbor imena.

Najbitnija stvar u vezi ovoga je što će naznačeni član dobiti obaveštenje da ga je neki član pomenuo/la. U samom obaveštenju postoji i link ka poruci gde je pomenut.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@elzner

Hvala puno na sugestiji, prihvatam tvoj savet, sasvim je na mestu.

Pozdrav i hvala :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pajamen

Hvala puno na preporuci, po slikama odgovara onome sto trazimo.Poslala sam upit,pa cemo videti.Jel ovo preporuka iz licnog iskustva ili...?

​da iz licnog iskustva...bio sam dva letovanja kod nje....

veoma puno puta je pisano o njoj na ovoj temi....tako da se ne bi ponavljao....svaka preporuka u sartiju za aristea studios

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav :-) uplatili smo preko Ns travela vilu afroditi, od 9-20 juna, dali neko zna kakva je ta vila, i kakvo je vreme u junu u Sartiju?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vreme je obicno super u junu, mada prosle godine je bilo kisovito...nadamo se da ce ove biti bolje...afrodita je u samom centru, sve je tu, plaza, prodavnice, mesara preko puta....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno :-) i mi se nadamo :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav :-) uplatili smo preko Ns travela vilu afroditi, od 9-20 juna, dali neko zna kakva je ta vila, i kakvo je vreme u junu u Sartiju?

​ 2011 godine sa poridicom bili smo prvi gosti u vili Afrodita. Tada je bila ok, gazdarica je jako ljubazna, na veoma lepom mestu, nema dvorište, sobe su veoma male. Vreme krajem juna je bilo veoma lepo.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su vam utisci sa ns travelom?Vila Stela Sarti?

Izmenjeno (veliki turista)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka