meda

Sidari

68 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio smesten u Sunshine Resort, Sidari ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza ocaj, svi se mazu onim blatom, bas sam bila razocarana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko je udaljen Sidari od Ipsosa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji put uz more, pored Kasiopija, Aharavija, Rode - izadje oko 50.km ili sat vremena voznje. To je orijentaciono, jer nikad se ne zna da li ce biti guzve, da li ce te uz put primetiti neku plazu ili nesto zanimljivo.

Postoji i put precicom, preko planina, vremenski izadje isto, a mozda ima svega 30-ak kilometara, doduse preko planina i uskih seoskih ulica pa bude voznja u rikverc kad vam naidje neki autobus u susret....

Sto se tice utroska goriva opet izadje na isto, velike su uzbrdice i velika potrosnja goriva

Izmenjeno (Bubica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji put uz more, pored Kasiopija, Aharavija, Rode - izadje oko 50.km ili sat vremena voznje. To je orijentaciono, jer nikad se ne zna da li ce biti guzve, da li ce te uz put primetiti neku plazu ili nesto zanimljivo.

Postoji i put precicom, preko planina, vremenski izadje isto, a mozda ima svega 30-ak kilometara, doduse preko planina i uskih seoskih ulica pa bude voznja u rikverc kad vam naidje neki autobus u susret....

Sto se tice utroska goriva opet izadje na isto, velike su uzbrdice i velika potrosnja goriva

Hvala... Mi cemo verovatno autobusom u obilazak

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stalno smo vidjali neke autobuse "Sidari travel" tako da predpostavljam da ima relativno cesto medjugradskih autobusa. O njihovom redu voznje i stanici najbolje ce vam objasniti predstavnik agencije u Ipsosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Sidariju (kao i u drugim gradovima) ima više turističkih agencija koje organizuju razne izlete po ostrvu, a i šire, rentiraju automobile i skutere. Ono što je bitno, a mislim da niko nije pomenuo ovde, da su cene preko ovih agencija znatno povoljnije nego preko onih koje posluju u npr. Dasiji i nekim drugim gradovima u kojima sam ja bio na Krfu. Kada sam upoređivao neke cene pre par godina razlika je bila i preko 5 eur, u korist ovih iz Sidarija. A ti autobusi koje si viđala su verovatno turistički (neka me neko ispravi ako grešim).

Ovo je red vožnje koji sam ja našao

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam primetila da su cene tih agencijskih izleta u Kasiopiju nize nego u Dasiji. Cak je i izbor izleta mnogo veci i zanimljiviji.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo se vratili sa Krfa.

Pa po meni njegova trenutna najbolja osobina je cena(jeftino) u odnosu na druge destinacije u Grckoj.

Sunshine resort u Sidariju zaobici u sirokom luku(bili smesteni u njemu 4 dana).

O celom ostrvu imam lepo misljenje,plaze na zapadu su odlicne, najbolje po mom misljenju su Kontogialos(Pelekas) i na jugu St.Barbara( Mathias).

Van pansionske usluge su dosta jeftinije u odnosu na ostale destinacije,Halkidiki,Lefkada...

Bez automobila mislim da je veliki greh posetiti ovo ostrvo.

I da da ne zaboravim: Svoj mladjoj populaciji, mislim od 15-16 god.pa do nekih 25-26 obavezno da idu u Kavos na jedno bar 5-6 dana.To se zove LUDILO!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije čudo što su u Sidariju 95% turista Englezi, em plićak, em non-stop vetar - valjda ih podseća na Brajton.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo se vratili sa Krfa.

Pa po meni njegova trenutna najbolja osobina je cena(jeftino) u odnosu na druge destinacije u Grckoj.

Sunshine resort u Sidariju zaobici u sirokom luku(bili smesteni u njemu 4 dana).

O celom ostrvu imam lepo misljenje,plaze na zapadu su odlicne, najbolje po mom misljenju su Kontogialos(Pelekas) i na jugu St.Barbara( Mathias).

Van pansionske usluge su dosta jeftinije u odnosu na ostale destinacije,Halkidiki,Lefkada...

Bez automobila mislim da je veliki greh posetiti ovo ostrvo.

I da da ne zaboravim: Svoj mladjoj populaciji, mislim od 15-16 god.pa do nekih 25-26 obavezno da idu u Kavos na jedno bar 5-6 dana.To se zove LUDILO!!!!

Зашто заобићи Саншајн ризорт?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sidri je lepo samo videti i prosetati...plaza blatnjava,voda mutna,vetar duva...ne bi nikom preporucio da tamo letuje..zaliv ljubavi,lepo je samo videti..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, zanima me da li je neko letovao na Krfu u mestu Sidari, kakvi su mu utisci i šta obavezno treba posetiti... Takodje zanima me i noćni život na ovom mestu, plaže i mesta u blizini koja obavezno treba da vidim. Planiram da odem uskoro bice mi dostupna kola tako da cu imati prostora da obidjem razna mesta na Krfu.

P.S. Video sam da postoji već tema SIDARI ali je mnogo stara pa bih ovim putem da je osvežim :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sidari je lepo mesto. bili smo danas...nocu je divan, osvetljen, sadrzajan i otmen...plaze oko sidarija su lepe...upoznajte ih ali ne sa kopna...sa mora...obavezno posetite drastis cape...obidjite i levu i desnu stranu plivajuci ili ko moze brodicem..ma makar i na duseku...danas je voda prevazisla sva nasa ocekivanja po toploti i boji...

DSCN5408.JPG

DSCN5421.JPG

DSCN5429.JPG

DSCN5433.JPG

DSCN5439.JPG

Izmenjeno (sandraivlada)
fotografije
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893920
    Ukupno poruka