suki

NEI PORI

11651 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

Vila El Greco, neke informacije o njoj? Planiramo ove godine prvi put za Nei Pori sa dvoje male dece.

Mi isto idemo ove godine u tu vilu,a i prvi put u Nei Pori.Baš malo ima informacija o toj vili.Kada Vi idete?

Bili smo u El Greku sad vec davne 2011.godine sa dvoje male dece od 5 i 3 godine. Bili smo smesteni u trokrevetnom studiju na prvom spratu.Smestaj je bio cist kada smo u njega usli a dalje smo higijenu odrzavali sami.U hodniku  je smestena kuhinjica,pravo je kupatilo i na levoj strani soba sa tri kreveta,1 bracni i jedan samac.Iz sobe smo izlazili na terasu na kojoj se nalazio sto i 4 stolice.Studio sam po sebi nije previse prostran.Na polovini smene su nam promenili posteljinu.Od plaze je El Greco udaljen nekih 10-ak minuta.U blizini je bilo decje igraliste.Tada,2011.godine najblizi market je bio Alfa nekih 5 minuta od smestaja.Nadam se da ce vam se uskoro  javiti neko sa svezijim utiscima.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Mi isto idemo ove godine u tu vilu,a i prvi put u Nei Pori.Baš malo ima informacija o toj vili.Kada Vi idete?

Mi idemo 14-27 avgust. Kako ste rezervisali? Mi smo preko bookinga. Tamo su ok recenzije

Izmenjeno (cheby)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo od 8.7 preko agencije.To smo uplatili još prošle godine.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda ocekujemo utiske :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, jel zna neko nešto o vili Ntanos? Hvala. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u vili Mara Apostolija (hedonic travel), konkretno sestokrevetni duplex (razmestaj prostorija, kreveta, sprat, strana apartmana i slicno). Hvala.

Nije valjda da niko nije bio u ovoj vili,,,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, zanima me iskustva u vili Adonis, nikako da nađem neko iskustvo na forumu možda 1 samo. Dečko i ja hoćemo da idemo preko agencije sole azur, molim vas za iskustva ♥️

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima nekog da je u Nei poriju da napiše utiske? Ja krećem u sredu.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi utisak je vrlo neobican...turista ima po mojoj proceni oko 10% od uobicajenog broja za ovo doba sezone.Prodavnice i marketi uglavnom rade sa izuzetkom  ( ja sam primetio ) da 2 ne rade.Restorani bar u 90% slucajeva  rade. Na plazi ima lezaljki i suncobrana nebrojeno mnogo.Cene otprilike iste kao pre korone..Jedna zanimljivost sa grcke granice; pripremio sam pasose za mene, suprugu i cerku i u svaki stavio sertifikat o vakcinisanju a u moj jos i PLF obrazac i rezervaciju smestaja.Grcki carinik mi uzima sva tri sklopljena pasosa iz njih vadi sve umetnute papire i bez gledanja mi ih vraca, udari tri pecata u pasose i kaze lepo letovanje. Stvarno sam se iznenadio ovom potezu.Sada je subota predvece i po restoranima ima po nekoliko stolova zauzeto, mozda je jos rano za grke da veceraju...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala turizmolog, ima li jos ko da sejavi kako je proslo na granici. Narocito me zanima da li nasumicno testiraju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26598
    Ukupno tema
    891696
    Ukupno poruka