leviathan

Idite na more u Srbiju

109 poruka u ovoj temi

Не, са кајмаком. Имам ја овде БОЉУ пљеску од њихове за 220 динџи, од 180 грама. Мада, најбоље су у Нишу.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A Leskovac > kakva je to ludnica od ljudi, nema ih smesnijih u celoj Srbiji. Svake godine obecam sebi da cu da odem na rostiljadu  i jos nisam otisla. A moj muz je bio i kaze ono stvarno mora da se proba - rostilj.:kolce:

Ja cesto sa njima Leskovcanima, saradjujem poslovno i svi do jednog su sjajni ljudi.leskovacka-rostiljijada-3-abe8d06f455156

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не, са кајмаком. Имам ја овде БОЉУ пљеску од њихове за 220 динџи, од 180 грама. Мада, најбоље су у Нишу.

Da,pa to želim reći,jednu običnu pljesku i Coca-Colu su mi u Borovoj glavi naplatili skoro 500 rsd...tada i više nikada :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A Leskovac > kakva je to ludnica od ljudi, nema ih smesnijih u celoj Srbiji. Svake godine obecam sebi da cu da odem na rostiljadu  i jos nisam otisla. A moj muz je bio i kaze ono stvarno mora da se proba - rostilj.:kolce:

Ja cesto sa njima Leskovcanima, saradjujem poslovno i svi do jednog su sjajni ljudi.

I mi se meracimo za takav jedan "radni"  vikend u tom kraju nase zemlje. Valjda daju fiskalne racune radi vaucera.

Inace takodje imam samo pozitivna iskustva u druzenju sa Leskovcanima. 

Najpozitivnije iskustvo je bilo sa nekadasnjim sefom kuhinje restorana  Kumbara.

 

Da,pa to želim reći,jednu običnu pljesku i Coca-Colu su mi u Borovoj glavi naplatili skoro 500 rsd...tada i više nikada :)

Domingez, mi smo mislili na lepinju sa kajmakom i jajima a ne na pljesku. U tom kraju rostilj i nije bas neki. Inace tamo su dve kafane. Naravno prva je velika, lepa, upadljiva pa vecina i svraca tu. I  tu je greska. Posle 50 metara ih ceka raj za nepce.  

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi se meracimo za takav jedan "radni"  vikend u tom kraju nase zemlje. Valjda daju fiskalne racune radi vaucera.

Inace takodje imam samo pozitivna iskustva u druzenju sa Leskovcanima. 

Najpozitivnije iskustvo je bilo sa nekadasnjim sefom kuhinje restorana  Kumbara.

 

Domingez, mi smo mislili na lepinju sa kajmakom i jajima a ne na pljesku. U tom kraju rostilj i nije bas neki. Inace tamo su dve kafane. Naravno prva je velika, lepa, upadljiva pa vecina i svraca tu. I  tu je greska. Posle 50 metara ih ceka raj za nepce.  

Ok,to nego gosn' Badža spominje 180 grama :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sali se on za 180 grama. Malo je to za njega, znam coveka:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi se meracimo za takav jedan "radni"  vikend u tom kraju nase zemlje. Valjda daju fiskalne racune radi vaucera.

Inace takodje imam samo pozitivna iskustva u druzenju sa Leskovcanima. 

Najpozitivnije iskustvo je bilo sa nekadasnjim sefom kuhinje restorana  Kumbara.

 

Domingez, mi smo mislili na lepinju sa kajmakom i jajima a ne na pljesku. U tom kraju rostilj i nije bas neki. Inace tamo su dve kafane. Naravno prva je velika, lepa, upadljiva pa vecina i svraca tu. I  tu je greska. Posle 50 metara ih ceka raj za nepce.  

Nekada je Kumbara bila prava kafana, a sada je s**nje. Na celoj Avali nemaš gde da jedeš ko čovek

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekada je Kumbara bila prava kafana, a sada je s**nje. Na celoj Avali nemaš gde da jedeš ko čovek

I to jako skupo s**nje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plašim se da su ovi teroristički napadi u Tunisu.... zatvaranje banaka u Grčkoj sve maslo našeg vrhovnog vođe. Skorašnje nerede u Makedoniji, i to baš u blizini granice da ne pominjem. Uostalom zna se koliki je naš uticaj na stabilnost na Balkanu.

'oće čovek pošto poto da nas natera da letujemo tamo gde će nas grejati sunce našeg neba.

Živeo vodja :uraaaa:.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi se meracimo za takav jedan "radni"  vikend u tom kraju nase zemlje. Valjda daju fiskalne racune radi vaucera.

Драганче, немој да се не јавиш дидемо заједно! Пар недеља одсад... :(

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ostanemo par nedelja ili za par nedelja. :D:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Precizirano sam kraj avgusta, je vreme za to rostiljanje i ''radni vikend'', i nemoj mene da zaboravite :D , obavezno d'idem i ja, a   Ljilja i Ljerka se takodje podrazumevaju,Mislim taj izvestaj mora da bude strucno napisan, a ja cu da posluzim za ocenjivanje :pardon:i menadzment.:yesss:rostiljijada2014-08-2ff37357.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ce da sam ripne, ondaK dogovoreno.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Слушајте, сатрапи... треба нам МИНИБУС за све нас. Отуда, мислите о томе! Ја могу да смислим то, али нам треба туце путника!

Ја немам другог решења од овог модулаторског. А ови други чланови, брезобразни... нек пријаве аутомобиле за вожњу, ако имају и ГДЕ ТРЕБА!

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KE CI GA SREDUVAMO, NE SE SEKIRAS!:D A u povratku papricke !!! Crvene kurtovke !!!  AJVAR :smorilo:,FEFERONKE i prasence za poneti !29092013293_resize.jpgРезултат слика за paprika za ajvarprase.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka