teodorinho

NEA IRAKLITSA

111 poruka u ovoj temi

@Zoran GM67

Nea Iraklica mi je jedna od opcija za letovanje pocetkom septembra. Danas sam posetio sajt preko kog ste rezervisali vas smestaj, prilicno je siromasan informacijama, bez naziva smestaja, samo sa siframa.

Kako ste se vi odlucili? I Imate li, eventualno, preporuku za neki smestaj, da ste culi, videli... za dvoje odraslih i dvoje sitne dece

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije bilo baš puno 4-krevetnih apartmana, slobodnih u vreme kada nam je odgovaralo. Sledeći kriterijumi cena, izgled na fotografijama... Oni i govore u šiframa, kada smo se sporazumevali koristili smo 2449 i sl. Problem je što im taj sajt nije baš najbolje urađen, konkretno mi smo u komunikaciji stalno mešali dva apartmana čiji su vlasnici isti, gde smo na kraju i bili. Vlasnici su sasvim ok, bračni par koji drži agenciju je ok, ali taj IT deo vezan za sajt ne funkcioniše baš najbolje. Evo sada sam upoređivao linkove koje su meni poslali i koji su trenutno aktivni, opet ih je pomešao... Potrebna je malo duža komunikacija, razmena info. Na kraju je sve bilo kako smo se dogovorili ali ako nemate živaca vidite da li vam se isplati.

Jedini savet je da idete u samo mesto, ne u ovaj gornji deo zaliva, tzv Saranta. To nije ulica, to je put i da smo znali ne bi uzeli taj apartman. I nema prodavnice u blizini, ni pekare. Mada je plaža mnogo dobra :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretpostavio sam da ce biti malo komplikovanije preko tog sajta. Da li je makar pozicioniranje na mapi tacno?

Ako nije tajna, koliko ste placali apartman,? Ja sam sinoc poslao upit direktno na studio Katerini, koji se nalazi u centru Iraklice, od 05.09. i trazili su mi 65-70e za dva tipa apartmana. Malo mnogo.

Gde je najlepsi deo plaze, Iraklica, srednji deo  ili taj deo u Saranti? A Iraklicu preporucujete za boravak sa decom?

Mozda je mnogo pitanja, ali mi je taj deo Grcke prilicno nepoznat.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste ako znate na koji apartman mislite :D. Bilo je are we talking about the apartment near... i sl. Kažem, u našm slučaju mešali su dva apartmana ali su lokacije bile one sa sajta. Na kraju gora od ove naše verovatno i ne postoji pa ako su nju stavili, otvoriće karte i za druge.

Na kraju smo se našli na 45e, bilo je 50e u startu. Jeste mnogo 65-70.

Što se plaže tiče to je jedna dugačka plaža duž celog zaliva, preko 2km. U samom mestu nismo se kupali. Velika plaža, puno suncobrana, kafića i to. Verovatno je slično kao kod nas a to znači ok je za decu u smislu pesak, nisu talasi, čista voda, postepena dubina. 
Kupali smo se na plaži malo južnije, iza rta, to je još uvek Iraklica. Sasvim ok, čista voda, pesak, puno dece. Plaža Psatha takođe južno, malo dalje, mora kolima da se ide, silazi se dosta sa parkinga ali dole je lepo, zavisi od dece i roditelja naravno.

Ne volim da preporučujem, svako ima ono šta voli i šta mu odgovara, plaža je ok za decu, ima sladoled... nema prodavnica mora da se ide do supermarketa kolima i tako...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto se niste kupali u samom mestu?

Setaliste mi se cini da je jako lepo :-)!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šetali smo ali nismo se kupali! :rolleyes:

Kada smo išli kolima onda smo birali druge plaže a kada nismo sedali u kola onda smo koristili pogodnost da se kupamo na 150m od kuće. A sledeći put ćemo ići u samo mesto pa će biti prilike...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 13.8.2016. at 10:04, prometej je rekao/la:

Ako nije tajna, koliko ste placali apartman,? Ja sam sinoc poslao upit direktno na studio Katerini, koji se nalazi u centru Iraklice, od 05.09. i trazili su mi 65-70e za dva tipa apartmana. Malo mnogo.

Prošle godine smo odseli u ovim apartmanima... Cena za trokrevetni od 02.09. je bila 45e po danu u kući koja je najbliža ulici...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama za dvoje odraslih i dvoje dece, u toj prvoj kuci do mora, traze 70e, s tim sto na 10 nocenja dobijemo jedno gratis. Bas velika razlika u odnosu na proslu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Imam jedno pitanje: Da li ste ulazili u Imaret? Pretpostavljam da ne može baš tek tako da se ušeta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima


Nismo ulazili, i ja mislim da ne može tek tako. Možda i može ali ne onako da razgledaš i fotografišeš...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, klubva je rekao/la:

Da li ste ulazili u Imaret? Pretpostavljam da ne može baš tek tako da se ušeta.

U Imaret može da se ušeta (vrata nisu zaključana), ali će vas ljubazno osoblje zamoliti da napustite objekat.

Imaret je luksuzan hotel i osoblje ne dozvoljava bilo kakvo razgledanje.

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Неко је поменуо Христоса са Airbnb. Иако је смештај добар, комшије супер и плажа близу, моја препорука је да не идете код њега. Зашто ако је све позитивно? Велики минус је близина пута. На око десет метара од прозора је пут који води ка Кавали и отприлике је у равни са станом. Бука је неописива. Преко дана и није толики проблем, али ноћу је агонија. Ни супруга, ни ја нисмо могли дуго да заспимо, а и кад би заспали, често би били пробуђени од стране неког мотористе. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste li bili u Nea Peramosu ili Nea Iraklici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3.9.2016. at 13:35, Djikela je rekao/la:

Неко је поменуо Христоса са Airbnb. Иако је смештај добар, комшије супер и плажа близу, моја препорука је да не идете код њега. Зашто ако је све позитивно? Велики минус је близина пута. На око десет метара од прозора је пут који води ка Кавали и отприлике је у равни са станом. Бука је неописива. Преко дана и није толики проблем, али ноћу је агонија. Ни супруга, ни ја нисмо могли дуго да заспимо, а и кад би заспали, често би били пробуђени од стране неког мотористе. 

Koliko sam ja video, Hristos na Airbnb nudi dva studija, jedan je u prizemlju, a drug na spratu. Pretpostavljam da se ovo sto ste naveli odnosi na studio iz prizemlja, da li znate kakva je situacija sa drugim njegovim studiom u pogledu buke? Dali je dalji od ulice, ili je samo iznad ovog u prizemlju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka