volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Pozdeav.Mozete mi reci vila Shine Nidri koliko je udaljena od mora i gradske plaze pitam posto prvi put idemo na Lefkadu i totalno nam je sve nepoznato.Koliko je dobra gradska plaza i koje jis plaze su dobre i u blizini posto putujemo autobusom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje da pročitate putopis nekoga ko je odsedao u Nidriju i tu ćete dobiti sve bitne informacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Sappho u Nidriju? Putujemo 05.09. agencija Argus. Pozdrav :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednji dan u Studio Acbileas Perigiali..Sve pohvale za smestqj.Studio cist, nov , prostran sa svim potrebnim stvarima.Mini kuhinja sadrzi sve zq odredjen broj osoba( 2case, 2tanjira...).Parking., wifi.pogled na more i plaza koja pripada smestaju sasvim solidna sa besplatnim lezaljkama.Za nas je presudna bila lokacija..Ma pesackoj udaljenosti od Nidrija a ipak dovoljno daleko od guzve.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Homer u Nidriju? Ako ste bili kakvi su vam utisci? Mi smo ju njoj rezervisali dvokrevetni studijo, po dosta povoljnoj ceni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,planiramo (supruga,sin i ja) da uplatimo vilu Stela/Nidri a nadjoh samo jedan pozitivan komentar iz 2015te.Da li je neko u skorije vreme bio u toj vili i kakvi su utisci ?

Hvala unapred na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi

interesuju me vile koje radi Sabra u Nidriju,da li je neko isao preko njih,ima li neko iskustva sa njihovim vilama?

u pitanju su Katina,Kostas,Aleka,La Minute i Alexandros

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice agencije, sve preporuke...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Altina i vili Katerina u Vasilikiju? Kakvi su utisci, koja je bolja? Da li svaki dvokrevetni studio u ovim vilama ima pogled na more?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani, interesuje me, da li je iko imao iskustva sa vilom Nidri bay, koju sada često nude naše agencije u paket aranžmanima? 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo u julu mesecu Perigiali  vila Panos ili ti vila Island view kako joj je novo ime.  Zanima me da li je nekp bio u njom da nam prenese utiske i da li mozemo da se kupamo na plazi koja se kako pisu nalazi na 150/200m pd vile? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je pozicija vile Filipos, pošto na sajtu agencija stoji 700m od plaze? 

Videla sam pozitivne komentare o njoj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

@Ivana2010 Pa potrazi na mapi pa vidi.

Izmenjeno (Trag)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ovu vilu je najbolje izbegavati! U pitanju je kuca Kostas preko Argusa. Iako malo vremena provodim u smestaju, nije mi cak ni za toliko bilo udobno.

A8E99434-9206-46E1-8F1C-E60D1A3624A5.jpeg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mica387 Objasni malo bolje zasto nisi zadozadovoljna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka