BARON JEREMY 1

Najbolji restorani, kafane, picerije, moteli... u Srbiji

5 poruka u ovoj temi

...mislim da je dobra ideja da se na jednom mestu nadju sva ona "dobra" mesta - koja su na nas ostavila pozitivan utisak i da tako pomognemo svima koji putuju i posećuju našu zemlju i da i oni dožive ono što smo mi već posetil...

Zašto da samo pričamo o restoranima u Beogradu i NS-u kada je svako od nas sigurno posetio i neka mesta van ovih gradova i sigurno se dobro proveo - čak možda i bolje...

Toliko od mene za početak..., Prenesite i Vi vaše utiske,doživljaje,postavite fotografije,preporučite neko dobro mesto po vašem mišljenju...

Ja ću svima da preporučim najbolju piceriju u EX-Yu(a verovatno i trenutno u Srbiji) koju sam nedavno posetio u jednom gradiću blizu Beograda...,to je Picerija "Golub" u Požarevcu...

IMG_0526.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra ideja. Preporuka za kafanu Sokace u Novom Sadu. Simpatican ambijent, fina muzika, docekuju domacinski i klopa odlicna.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...evo jos jednog...,ono sto je restoran "Lido" u Parizu,"Madera" u Beogradu,"Saran" u Zemunu to je restoran "Sljapa" u Pozarevcu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoc sam bio u prelepom restoranu "Olive tree" Krusevcu. Sjajan ambijent upakovan u vrlo lepo dekorisan enterijer, sa veoma ljubaznim i profesionalnim osobljem. U skladi sa svim tim je i usluga i kvalitet hrane.

Za mene je ono nesto novo jer do sada nisam imao prilike da posetim mesta takvog tipa!

Preporuka svima koji su iz Ks ili se u njemu nadju da obavezno svrate!

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...najbolje prasece pecenje sam probao u jednom restoranu(kafani) koji se nalazi na izlazu iz Trstenika ka Vrnjakoj Banji...,nazalost ne mogu da se setim imena tog restorana i zato vam se izvinjavam...

Restoran zaista nije nista posebno- po izgledu i nikada ne bih usao u njega da sam slucajno prolazio tuda ali zahvaljujuci ljubaznim domacinima nasao sam se tu i odlicno rucao...

Stvarno ne znam u cemu je caka...,da li je dobar utisak nastao zato sto sam bio gladan...,da li zbog dobrog drustva...,ili mozda zbog blizine Trstenika... :srce: ...ali rucak je bio SAVRSEN...!!!

...evo dok ovo pisem jos uvek razmisljam kako se zvao restoran i jos ne mogu da se setim imena...,paznju mi odvlaci jedna dobra pesma "Gorilla"...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893854
    Ukupno poruka