.RS

Hotel Lily Ann Village *** Nikiti

58 poruka u ovoj temi

Nije to bitno, ima kombi prevoz od 9h ujutru ako te zanima, besplatan naravno.

Ajmo ljudi Lilly Ann jos malo pa nestalo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim ucesnicima od mene. Pisem prvi put, iako redovno pratim forum duzi niz godina.

Uplatili smo ovaj hotel, iako nisam nasao bas mnogo iskustava nasih putnika o njemu. Deluje mi ok, a izasao nas je aranzman 700e za 10PP, cetvoroclana porodica sa dvoje dece (sest i cetiri godine), double family room je u pitanju, od 23.08. To je bila cena sa popustima za uplatu 40% avansa do 31.01. Nadam se da cemo se lepo provesti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ove godine planiramo Lily Ann Village samoi me zanima dal ima interneta ? Free? I kakva je situacija sa WiFi u tom mestu? Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi...Verujem da je dosta vas letovalo 2015 u Lilly Ann Village. Javite kakva su iskustva. Vidim da je tema skroz zamrla. Mi čekamo da nam potvrde iz hotela rezervaciju. Najviše me zanima kakva je bila klopa, zbog dece. Na više mesta sam pročitala da je bilo više salata i salatastih bućkuriša za večeru, pa zbog toga.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/17/2016 at 18:44, Anna77 je rekao/la:

Ljudi...Verujem da je dosta vas letovalo 2015 u Lilly Ann Village. Javite kakva su iskustva. Vidim da je tema skroz zamrla. Mi čekamo da nam potvrde iz hotela rezervaciju. Najviše me zanima kakva je bila klopa, zbog dece. Na više mesta sam pročitala da je bilo više salata i salatastih bućkuriša za večeru, pa zbog toga.

Hvala

Ja sam prosle godine uplatio ovaj hotel, ali zbog nekih privatnih obaveza bio primoran da promenim termin letivanja, samim tim i hotel (nije bilo mesta u tom drugom terminu). Inace, samo na jednom sajtu (domacem) sam nasao samo jedan sturi komentar od osobe koja je bila u Lilly Ann Village i u pozitivnom smislu je komentarisala hranu u hotelu. Tako da, iako nema domacih turista koji bi to potvrdili, imam neki utisak da je hotel sasvim pristojan izbor za tu cenu i lokaciju. Mislim da cete biti zadovoljni, lepo se provedite. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ove godine idemo U lilly Ann Village. Kakvi su utisci? S obzirom na to da nismo uspeli na vreme da rezervišemo mesta u 2 hotela (koji su nam bili prvi na spisku), odlučili smo da ove godine odsednemo baš u Village-u. Nadam se da će neko da se javi i podeli utiske..Mi idemo sa bebicom i značilo bi mi da čujem iskustva ljudi koji su bili..Sve u svemu-mi ne očekujemo puno ali se nadamo da ćemo ipak biti zadovoljni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde jedan komentar od onih sto su prosle godine pisali da idu u Lily, a posle su zaboravili na drugove forumase pa nisu napisali ni jedan red? :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ove godine idemo u Lilly, citali smo iskustva stranih turista na trip adv. i deluje ok... nista ekskluzivno, ali koliko para toliko muzike

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas niko sa utiscima od prosle ili pretprosle godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam zainteresovan za utiske o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rizikujem da me zezate, ali i ovo je neka informacija o slučaju "crne rupe" zvane Lili En Vilidž: 2014 godine krajem juna u šetnji Nikitijem sretnem poznanike iz mog grada koji su tamo bili porodično odseli sa decom. Imali su samo pohvale. I vratili se u Srbiju, nisu nestali, jer ih viđam i dalje u svom gradu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja, koliko vidim bukinge, on je skoro  rasprodat za ovu sezonu, pa valjda nije los, ako je toliko trazen.

Opusteno, pa po povratku, jedan izvestaj :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da probam i ja da pitam ima li nekih utisaka o ovom hotelu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i od mene molba za nekog clana koji je bio u ovom "ukletom" hotelu, da podeli barem neke utiske sa nama koji smo zainteresovani za rane rezervacije.

Kao sto rekoh u svom prethodnom komentaru, ja sam ga bio uplatio 2015 g, pa potom bio prinudjen da promenim termin letovanja a samim tim i hotel, zbog toga sto je u tom novom terminu on bio zauzet.

Kako sad vidim, ponovo je u ponudi vecine agencija kao mozda i jedan od najpovoljnijih za porodice sa dvoje manje dece.

Ponovo molba za clanove, posebno one koji su bili ove ili prosle godine i hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da napisem nesto o doticnom hotelu u kojem sam boravio ove godine 13 dana, od 23.08., porodica dvoje odraslih i dvoje male dece (8 i 4 god.). Pre svega sam se opredelio za ovaj hotel zbog toga sto deca ne placaju smestaj, a kako sam zadnje 4 god proveo godisnji u Nikitiju, prosle godine sam obisao hotel i vec tada sam bio siguran da cu tu provesti bar jedan godisnji.

Sam hotel je dosta daleko od gradske plaze, ali to nama nije predstavljalo problem posto smo svaki dan obilazili okolne paze koje su prelepe. Namestaj solidan, sobe dovoljne, kupatilo premalo (bar za mene), sobe se ciste svaki dan, peskiri se isto cesto menjaju mislim na svaka dva dana, bazen se cisti svakodnevno i uvek smo ga koristili za poslepodnevno brckanje, osoblje ljubazno. Hrana u hotelu po meni je bila sasvim solidna, uvek je bilo vise vrsta jela, nekima znam da nije odgovarala i govorili su da jednolicna, ali sto ljudi-sto cudi. Gosti su uglavnom nasi ljudi i bilo je nesto malo Bugara.

Sve u svemu, zadovoljni hotelom, solidna cena da ne kazem jeftino, pogotovo za one koji koriste first minute ponude. 

Nadam se da sam nekom pomogao, ako ima jos pitanja tu sam.

Pozdrav

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka