Bubica

Vrahos

1744 poruke u ovoj temi

Vila ionion view je udaljena od plaze 150 metara,od toga ima 87 stepenika!Udaljena je 50m ,kako kazu u agenciji ,od mora ali vazdusne linije.Plaza je lepa,more cisto bez travcica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала на одговору. А реци ми, јел тераса има неку надстрешницу? Пошто су све собе на трећем спрату, а на сликама изгледа да нема никаквог крова који штити од сунца.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam i ja pitanje za @jasa-u. Preko koje agencije su išli tvoji roditelji? Ja sam sa dečkom uplatila vilu Karnagio preko Aqua-e za 04.08, pa me zanima i kakav je prevoz i koliko su dugo putovali? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo informacija iz prve ruke :) juce smo stigle iz vile ionian view, koja jeste na uzvisici sa dosta stepenika, nema nikakve nadstresnice, preko aqua travela koje ne mozemo specijalno pohvaliti, obzirom da smo putovali 22h tamo a u povratku 18h .... mesto Vrachos je iskljucivo za blejanje na plazi koja jeste zaista prelepa i apsolutno nista drugo. Autobuski prevoz NE postoji, rent a car NE postoji ! pitajte sta god vas zanima

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima kakve su cene tamo? i da li postoji mogucnost rentiranja skutera?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Уф, помало сам се разочарао након овог поста, хвала на информацијама, свака је дефинитивно добродошла. Какав је смештај, како је опремљен? Да ли се клима додатно плаћа пошто сам прочитао на сајту неке македонске агенције који такође раде ову вилу да је клима урачуната у цену? Занима ме да ли вила Ionion View поседује интернет? Јел постоји неки посебан разлог због ког сте толико дуго временски путовали до тамо? Да ли постоји неко рентирање скутера? Да ли има представништо Аква травела у самом месту? Да ли има неких излета и које су цене? Да ли близу апартмана има нека пекара и продавница? Извињавам се на оволиком броју питања али су добродошле све информације због саме организације.

Izmenjeno (skined90)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima kakve su cene tamo? i da li postoji mogucnost rentiranja skutera?

Postoji 3 marketa u samom mestu, ni jedan nije za pohvalu i neku specijalnu nabavku, cene u njima otprilike kao i svuda u Grckoj. Lezaljke se ne naplacuju, negde cak ne morate uzeti ni pice koje je svuda oko 2 eur i kafa i pivo sto je vise nego pristojno. Rentirati bilo sta moze se iskljucivo iz Parge jer u Vrahosu ne postoji, ali tek posle 5og dana rentiranja je ta tako reci dostava vozila besplatna do 5 dana iznosi 20tak eura da vam dovezu kola iz Parge.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opusteno, samo pitaj. Vila je generalno super, mi nemamo nikakvih zamerki, pogled sa ogromne terase je za 5*, tv, rerna, veliko kupatilo, sve sta ti treba za 10 dana, klima 4eur po danu mi je nismo koristile vreme je bilo prilicno tuzno, ali u sezoni u tom potkrovlju mislim da nema teorije da izdrzite bez upotrebe iste, interneta ima mada ga morate malo juriti po terasi, sto se tice putovanja nisu nas obavestili navodno smo bili preteski pa nismo mogli brze voziti, a onda smo culi od putnika iz drugog autobusa koji su bili 5 sati u kvaru da smo zapravo vozili sporo da ne bi bilo velike razlike ko je kada stigao u smestaj. Ima predstavnik, Desanka, pekara ima ali ne ocekuj previse, radnja na 10tak minuta, a izleti su posebna prica. Krf 38 eur, Paxi 28eur, Jonska 37eur, Parga 15eur. Moj savet, ako je Parga od ujutru do uvece, uplatiti Pargu pa tamo na licu mesta u luci se raspitati za izlet koji vas zanima, jer agencije deru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li postoji neki restoran gde ste rucali, vecerali?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не могу да верујем да толико деру са ценама излета. Стварно срамота. Јел сте пробали можда, или знате неког ко је пробао, да идете пешке до реке Ахерон? Да ли сте уопште обишли нешто сем плаже у самом месту?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li postoji neki restoran gde ste rucali, vecerali?

Ima restorana, jele smo na par mesta, cene su pristojne npr 2 jela i 2 pica 20tak eura, a u piceriji Coco za Srbe popust tako da npr 2 pice i 2 pica izadju 13 eura ... Giros oko 2eur

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pegasus, jesi bila u studiju za 2 osobe na 3 spratu? Ja idem u S2, ista vila, vidim da je neko napisao da u kuhinji ima samo jedna serpa i da li na toj terasi na krovu ima barem suncobran? Glupo je sto nisu napomenuli da ima toliko stepenika, mozda neko nije u mogucnosti da pesaci, ima porodicnih ljudi... :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не могу да верујем да толико деру са ценама излета. Стварно срамота. Јел сте пробали можда, или знате неког ко је пробао, да идете пешке до реке Ахерон? Да ли сте уопште обишли нешто сем плаже у самом месту?

Iskreno nismo, obzirom da je vreme bilo lose, pa smo te lepe dane iskoristile za uzivanje u prelepom moru. Bile smo na tom izletu Paxi, Antipaxi, lepo ali ne vredi 28eura nikako. A parga je prvo bila 15eura i to od 19-22h da bi je spustili na 10 i to za ceo dan da bi popunili kombi koji je vozio do parge za krstarenja. Da se razumemo, ovo je prica o kraju maja i pocetku juna, ne znam kako ce biti u sezoni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I da li sad mozes da das konacnu ocenu ovog mesta? Znaci, kako vam se svidela vila, mesto, plaza... Da li mislite da ste mogli bolje da prodjete u nekom drugom mestu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pegasus, jesi bila u studiju za 2 osobe na 3 spratu? Ja idem u S2, ista vila, vidim da je neko napisao da u kuhinji ima samo jedna serpa i da li na toj terasi na krovu ima barem suncobran? Glupo je sto nisu napomenuli da ima toliko stepenika, mozda neko nije u mogucnosti da pesaci, ima porodicnih ljudi... :'(

Da zapravo ti studiji imaju jos jednu malu prostoriju sa dodatnim lezajem koje je Spiro gazda navodno napravio iz tog razloga sto se na terasi sprzis , u toj prostorijici se i nalazi klima, i ima komarnika cisto da napomenem. Nema suncobrana. Serpa stvarno ima jedna jedina, ali gazde su stvarno super i uvek su tu za sve sto vam treba, znam da su komsijama doneli tiganj. Nama iskreno ti stepenici nisu smetali ali nigde to nije pomenuto, i to stvarno nije u redu pogotovo za starije ljude ili ljude sa malom decom ... I na sav taj uspon i stepenice, kada udjete u te dvokrevetne studije imate jos jedan red stepenika i tek ste onda u sobi .....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26651
    Ukupno tema
    894152
    Ukupno poruka