Bubica

Vrahos

1744 poruke u ovoj temi

Nema na čemu. Nije baš velika pomoć, jer o samom mestu ne znamo ništa, ali dobro, bar nešto :). Poprilična je uzbrdica, nije da nije, ali i skuter od 50 kubika izvlači, malo se muči, ide sporije, ali izvuče ( pretprošle godine smo išli tim od 50 kubika, a prošle smo iznajmili skuter od 80 kubika isto sa B dozvolom, čisto da znaš). Od magistrale do plaže ima oko 1km, koliko se sećam. Ne znam da li u Vrahosu ima rent a car, ali prosto bi mi bilo neverovatno da nema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svracali smo proslog leta kad smo bili smesteni u blizini (Kanali). Mesto je malo, ima dugacku pescanu plazu (krupan pesak). Nije preterano zivo, barem nije bilo pocetkom jula. Sastoji se od jedne ulice duz plaze. Ima nekoliko kafica i restorana, prodavnica... ali je sve to jako skromno. Podseca me na Toroni. Definitivno je zivlje od Kanalija :D ali retko sta nije zivlje od Kanalija :D Za porodicni odmor je super ili za one koji zele nesto mirnije letovanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Уплатили смо вилу Ionion view од 15.7. Распитали смо се у агенцији, кажу да има доста пекара и продавница, као и изнајмљивање кола. Имаће своје представништво тамо. Нису баш пуно били речити тако да је то све што сам успео да извучем. И да... Виле не поседују интернет, мада то не мора ништа да значи.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam na sajtu greekhotels pronašla dve vile iz njihove ponude i piše da poseduju internet (Karnagio i Rozou).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima koji su napisali bar neke informacije o ovom mestu. Interesuje me samo kakav je ulazak u vodu,postepeni ili ne? Hvala jos jednom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

По сликама и информацијама које сам ископао, улаз у воду је и више него постепен. ☺

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po ovim slikama sto ja vidim izgleda kao mirno mesto, zanima me da li je hladna voda pocetkom jula?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Domestico i mene zivo zanima temperatura vode pocetkom jula, a na slikama je plaza sjajna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Voda je početkom jula super, nije hladna, čak na momente mlaka, toplija je nego u Pargi( bar je tako bilo prošle godine).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine pocetkom jula u Pargi je voda bila neverovatno hladna. Kazu da je Jonsko more hladnije od Egejskog, ali ovo prosle godine je bilo strasno. Na obali sunce przi, a kad udjes u vodu da se zaledis. Nadam se da ce ove godine biti kao sto kaze IkiDeki.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne zaboravite da je prošlo leto bilo veoma čudno i sasvim neuobičajeno. Ja uglavnom letujem u drugoj polovini juna i u ovom terminu sam bila i na Krfu i na Zakintosu, ranijih godina. Ni jednom mi voda nije bila hladna.

E, sad mi treba velika pomoć onih koji su bar jedan dan proveli u Vrahosu ili bar prošli kroz njega. Naime, jedan naš saputnik je alergičan na gluten pa ishrana u restoranima ne dolazi u obzir. Da li neko zna za bilo kakav market, piljaru ili slično u Vrahosu? Da li ima onih koji na kamiončićima prodaju povrće i voće?

Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Raspitali smo se u agenciji i rekli su da ima prodavnica i pekara. Kazu da je mesto mirno, idelano za porodicu sa decom. Vec su i popunjeni neki kapaciteti. Meni se cini da je mesto ok, koliko sam video na netu. Vila Karnagio mi je najbolja tamo, kazu da je ona na samoj obali, a ovde dve ostale malo u brdu. Jedino me interesuje da li je voda bas toliko hladnija u odnosu na Egej. Inace dvoumim se izmedju Evie i Vrahosa, ali ce ipak prevladati Vrahos na kraju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evia mi se cini kamenita, mislim na plazu pa mi je to minus za to mesto

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno se putuje oko 16 sati. Prosle godine smo 16 sati putovali do Parge, a Parga i Vrahos su blizu. O vili Karnagio jedino znam ono sto su rekli u agenciji i sto sam procitala na sajtu. :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrahos je tek poceo da se radi, zato i nema informacija o tom mestu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26651
    Ukupno tema
    894152
    Ukupno poruka