Bubica

Vrahos

1744 poruke u ovoj temi

@sonja40 Prijavljujem se kao neko ko ide u junu...

Idete/š i ti u junu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sonja40 Prijavljujem se kao neko ko ide u junu...

Idete/š i ti u junu?

20 juna, vila Nitsa.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali i avansovali Sunrise Apartments.
Prvi put idemo u Vrahos ove godine. I generalno u ovaj deo Grčke.

Prošle godine smo bili rezervisali To Petrino, uplatili avans, i onda sve palo u vodu. Jako je prijatan vlasnik To Petrino bio, vratio nam pare. Ove godine kod njega nije bilo mesta, ali koliko vidim Sunrise Apartments su faktički druga polovina iste kuće u kojoj je i To Petrino.

Inače, poslednjih 10 dana sam išao redom po Google Maps i slao upite za smeštaj u Vrahosu, i jako malo slobodnog ima u avgustu. Ko planira da ide, trebalo bi da požuri sa rezervacijom. Prošle godine smo planirali drugi termin, pa ne mogu sada da kažem da li sz cene na nivou prošlogodišnjih. Platićemo u avgustu 65€ dan, a vidim da je toliko i na Sitoniji, gde smo uvek do sada letovali.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja saljem upite,ali pocetak avgusta uglavnom popunjen...ili su neke nabudzene cene...i preko agencija i direktno preko vlasnika...

A da li neko zna nesto o vili Lambrini ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Villa Barbagianni

Pozdrav svima, da li je neko bio u Vili Barbagianni od kada je renovirana, kakav je smestaj i da li znate kakvi su apartmani za 4 osobe? Da li je iz apartmana pogled na more? Kakava je plaza ispred te vile?

Unapred zahvalna na odgovoru:rolleyes::cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MAKI 45: Imate u gornjem desnom uglu opciju  "pretrazi"....Tu ukucajte Barbagianis, a ne Barbagianni kako ste napisali i izaci ce Vam cak i slike na kojima je pogled iz vile juna 2019. kao i opis smestaja maja 2019. posle renoviranja.Uzivajte..:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MAKI 45: Imate u gornjem desnom uglu opciju  "pretrazi"....Tu ukucajte Barbagianis, a ne Barbagianni kako ste napisali i izaci ce Vam cak i slike na kojima je pogled iz vile juna 2019. kao i opis smestaja maja 2019. posle renoviranja.Uzivajte..:D

Hvalaa ti, procitah sve :D Ako neko ima jos nesto da doda, neka pise, sve me zanima, moze neka foto u apartmanu, ako je neko fotografisao..:kamera::D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine smo bili rezervisali To Petrino, uplatili avans, i onda sve palo u vodu. Jako je prijatan vlasnik To Petrino bio, vratio nam pare. Ove godine kod njega nije bilo mesta, ali koliko vidim Sunrise Apartments su faktički druga polovina iste kuće u kojoj je i To Petrino.

Inače, poslednjih 10 dana sam išao redom po Google Maps i slao upite za smeštaj u Vrahosu, i jako malo slobodnog ima u avgustu. Ko planira da ide, trebalo bi da požuri sa rezervacijom. Prošle godine smo planirali drugi termin, pa ne mogu sada da kažem da li sz cene na nivou prošlogodišnjih. Platićemo u avgustu 65€ dan, a vidim da je toliko i na Sitoniji, gde smo uvek do sada letovali.

Mi smo letovali pre 3 godine u Sunrise-u. Taj smeštaj jeste drugi deo kuće To Petrino. Smeštaj je sasvim OK sa lepom terasom i predivnim pogledom na more. Potencijalni problem može biti kraća ali jako strma uzbrdica do apartmana. Mi smo bili sa dvoje male dece (6 i 1 god) i nije nam predstavljalo problem da se penjemo i silazimo sa bebom u rukama. Ulazi se u čist smeštaj ali higijenu apartmana održavate sami. Postoji džoger i kofa ali ne i sredstva za čišćenje. Gazdarica ne ulazi u apartman za vreme boravka. Posteljinu donosi na vrata posle 4-5 dana ako se dobro sećam i menjate je sami. Smeće takođe iznosite sami. Plaža ispred apartmana je jako lepa, ležaljke i suncobrane smo koristili besplatno uz plaćene dve kafe i niko nas nije dirao ceo dan. Ostavljali smo i stvari na plaži kada smo odlazili na ručak ili popodnevni odmor. Sve u svemu, mislim da je dobar odnos cene i kvaliteta smeštaja. A Vrahos je predivan tako da smo mi rešili, po prvi put, da se vratimo u isto mesto i ove godine. Verujem da ćete se lepo provesti. Ako vas zanima još nešto slobodno me kontaktirajte.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Hvala lepo @jassa.

Ako može još jedna informacija, zaboravih da pitam vlasnicu prilikom kontakta: Da li se dobijaju peškiri za vreme boravka?

Jedva čekam avgust i odmor. Javljam utiske za nekih mesec i po dana :D

Izmenjeno (stojsins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala lepo @jassa.

Ako može još jedna informacija, zaboravih da pitam vlasnicu prilikom kontakta: Da li se dobijaju peškiri za vreme boravka?

Jedva čekam avgust i odmor. Javljam utiske za nekih mesec i po dana :D

Peškiri su obezbeđeni i menjaju ih kad i posteljinu.

Lep provod, a možda se i sretnemo tamo za mesec i po dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peškiri su obezbeđeni i menjaju ih kad i posteljinu.

Lep provod, a možda se i sretnemo tamo za mesec i po dana.

Hvala lepo na odgovoru.

Za svaki slučaj ako se ne sretnemo, lep provod :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Mi smo prošlogodišnju rezervaciju u Petrinos vili prebacili za ovu godinu. Idemo 25.06.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima!

Nakon 10 godina Sitonije, (najzad) menjamo more i prelazimo na istraživanje Jonske obale.

Rezervisao sam smeštaj u "Happiness of Vangelis" apartmanima.

Da li je iko bio tamo ili može da da komentar o lokaciji?

Imam free cancellation naredne dve nedelje, računam da ću do tada biti 100% siguran.

hvala :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dobar dan, ima li koga na Vrachosu? :) 

Ako može neka svežija informacija, ima li gužve, rade li prodavnice i pekare, giros valja li? :)))

pozzz svima

Izmenjeno (Fowler75)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan, ima li koga na Vrachosu? :) 

Ako može neka svežija informacija, ima li gužve, rade li prodavnice i pekare, giros valja li? :)))

pozzz svima

Mi smo trenutno u Vrachosu. Sve taverne, restorani, jedina pekara u mestu rade. Rade tri prodavnice ( sve tri koje postoje), piljarnica na početku mesta. Faktički radi sve. Gužvi nema. Malo više ljudi očekivano vikendom... Giros ima na dosta mesta. Mi ga najčešće uzimamo u taverni Paradiso jer nam je tu najbliže i zadovoljni smo. 

Lokalni bus Preveza- Parga, je krenuo da saobraća. Za sada ima samo dva termina polaska i povratka. A poslednji povratak iz Parge je u 19h. 

Mesto je mirno, potpuno relaksirajuće. Plaža divna, nije bilo za sada većih talasa iako se svaki dan more " ljuljaška" pogotovo popodne. 

Mene je prijatno iznenadila činjenica da mesto ne da nije malo, što sam unapred znala, već da su čitavom dužinom restorani, sve pored mora... Tako da po meni šetalište postoji i jedino nedostaje neka suvenirnica za kompletan doživljaj. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26648
    Ukupno tema
    894035
    Ukupno poruka