dajanabg

Nikiana

65 poruka u ovoj temi

Zahvaljujem!

Izmenjeno (Lenjivac)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nikako da javim utiske , a gnjavila sam druge , pa nije fer .Licno sam odusevljena i Lefkadom i Nikianom. Svakako za one famozne plaze Lefkade se mora kolima,  a nije strasno .Plaza u Nikiani je odlicna i nemam zamerki zaista . Gradic je mali , ali je Lefkas blizu za vecernje setnje i ko se uzeli guzve . Setnja u brdu iznad Nikiane , neprocenjivo, imate kao more i planinu 2u1 , limunovi na sve strane po zemlji, divlje kupine i maline , predivni mirisi .... Ja planiram da ponovim iduce godine Lefkadu u kombinaciji sa Kefalonijom ili Krfom , i opet isto Nikiana :) 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisano Daniel Beach Studio Nikiana 16 dana od 15.07 - 1.08.2020 850e poslat depozit 130e dobra komunikacija sa vlasnikom (53 e dan)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Daniel je odličan za saradnju. Toliko je veseo i komunikativan da sam se plašila da na kraju nešto neće biti kako treba :rolleyes: ali sve je prošlo u najboljem redu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani forumasi,evo da nacnemo ovu famoznu 2020-u i da postavim jedno pitanjce- da li mi mozete reci koliko ste placali smestaj u Praxitelis apartmanima,posto je na sajtu papreno skupo u jeku sezone ( samo tada mozemo da idemo )? Hvala:thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893858
    Ukupno poruka