zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1102 poruke u ovoj temi

Jedini razlog sto sam odustala od Kefalonije je sto ne bih mogla da predjem preko Lefkade na putu tamo ( znam da moze i sa kopna ali momak mrzi trajekte, samo da je sto kraci put ). Mislim da bih plakala celim putem na trajektu do Kefalonije. Na zalost moj dragi ne moze da dobije toliko dana godisnjeg da spojimo ta dva ostrva kako treba. Inace mislim da je ovo sto je Stevang uradio idealno. 

Cim budemo u mogucnosti sa vremenom evo i nas na Kefaloniji +Lefkada!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam pravilo da se nikad ne vraćam na isto mesto na letovanje jer mi je prava draž godišnjeg odmora u otkrivanju nečeg novog, ali sam sada prvi put osetila želju da se vratim u Agios Nikitas. 

Svi smo se zaljubili u ovo mesto.

I u našu skrivenu plažicu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

J.Jelena, kao da sam ja pisala...meni nikad nije bilo jasno i nikad nisam imala zelju da imam kucu na moru, po principu "sto bi neko isao svake godine na isto mesto na letovanje", dok nisam dosla na Lefkadu...sad mastam o jednoj kucici ili makar stancicu u Lefkasu, bas sam skromna :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikad se ne zna. Treba da nastavimo da se nadamo. Mozda se i ostvari. :)

Hahha cak nam je i profilna slika slicna. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@J.Jelena Ili da se nas nekoliko zaljubljenika dogovori i zajednicki kupi neku kucicu na Lefkadi. ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bili smo na skijatosu,kefaloniji,krfu,tasosu,sivoti, pargi  ali dragi samo vuce u agios nikitas....

ali ja volim da istrazujem...zato u septembru u milinu pelion....kad jos malo istrazim onda cu ponavljati...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Da li je neko trazio smestaj u spostvenoj reziji u A.Nikitasu od 15. septembra i da li izdaju na 4-5 dana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Maca Maca

Mi izlazimo iz Green View apartmana 15-og, ali ne znam da li je posle nas slobodno (u pitanju je dvokrevetni studio). Ako ste zainteresovani, mogu da Vam prosledim kontakt e-mail porukom...?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 4.12.2015. at 10:47, lidija22 je rekao/la:

Moja preporuka je Elena rooms.Smestaj ima poslasticarnicu u prizemlju.Vlasnici su dobri judi.Smestaj jednostavan ali cist.Nalazi se prekoputa  Pantazis studio.Trokrevetna soba 53evra.Wi fi,prilicno brz.Moze se uplatiti dorucak u okviru smestaja.Evo slicica:

1-DSC_0010.JPG

1-DSC_0040.JPG

1-DSC_0157.JPG

Jako blizu mora.Oko 50metara do plaze

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo baš u ovoj vili Elena rezervisali 8 noći, ne verujem da je problem i manje, imate na sajtu grckainfo upit  i dobili smo cenu 35e za septembar, a vidim da je preko booking-a 40e...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo drustvo :)

Decko i ja smo se odlucili za Agios Nikitas ove godine, i posle citanja vasih iskustva shvatam da je to jako dobra odluka :D Mi smo rezervisali u pansionu Vasso kraj avgusta/pocetak septembra. Ima li neko iskustva sa njima? I malo me plasi sto ih nema na Google mapi pa ne znam da li cemo se snaci tamo i naci Vasso... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Marigold9: Ajde Boga ti, sta ima tu da se ne nadje... Pa citav Agios Nikitas od magistrale do plaze ima oko 300-ak m glavnom tom dzadom pesackom. :)) Jasta nego da cete naci... Sigurna sam da ovi zaposleni u pekarama, tavernicama i kioscima znaju gde je Vasso.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada zalazi sunce u Agiosu.Ove godine sam letovao u Vrahosu i bez obzira sto je mesto malo kada sunce zalazi u 21.30 na jednoj od najlepsih plaza, nocni provod mi nije bitan.Ne bi bio odusevljen kada bi u malom mestu sunce zalazilo u 17h kao sto je slucaj sa regiom "Sv.Djorde" (Asprovalta,Vrasna,Stavros....).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26651
    Ukupno tema
    894184
    Ukupno poruka