zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Agios Nikitas ubedljivo najbolja lokacija za bazu...

Polovina jula, za dvoje AN i okolina 40 do 50 e po danu...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potpisujem ono sto je nick034 rekao....
Agios Nikitas je "majka"...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja ovo potpisujem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo uzivo iz vile iris u agios nikitasu...vila je bolja uzivo nego na slici...pozicija odlicna...dvoriste lepo u hladovini...vise od ocekivanog...plaza blizu....na prvi pogled preslatko mesto....vreme toplo i suncano...more jonsko plavo....lepo, lepo,....lepo...

iz beograda smo krenuli u 14 casova. agencija mitos travel rana uplata 162 evra paket aranzman. do lefkasa autobusom  ni tavel, a ..od lefkasa mini kombi...dok smo cekali sobu odrzali smo info sastanak sa vodicem...

autobus solidan i klimatiyzovan...mala zamerka u startu...terase su odvojene laganom drvenom pregradom kroz koju se vidi...nedostaje diskrecija na terasi....

kuhinjski blok pristojan kupatilo malo i uredno....namestaj ok....studio u nivou ovakve vrste smestaja...u dvoristu mali kafic sa trscanim suncobranima...dvoriste odrzavano i puno cveca....

DSCN5218.JPG

DSCN5219.JPG

DSCN5211.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agios Nikitas ubedljivo najbolja lokacija za bazu...

Polovina jula, za dvoje AN i okolina 40 do 50 e po danu...

Super sto mi svi potvrdjujete AN kao dobru bazu.

Jedino sto sam cenu ocekivao malo nizu. To govorimo o ceni koja se dole moze postici direktno sa Grcima? Ima li neko neki mail i kontakt za preporuku da probam vec odavde da nesto dogovorim?

Znate li slucajno koliko se AN cene smestaja razlikuju u odnosu na one oko glavnog grada i dole u Vasilikiju? Pre bih da platim malo skuplje smestaj a da manje vrtim volan nego obrnuto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne racunaj na jeftinije od 40e u tom periodu. Bar su moja iskustva takva.
A volan ces definitivno najmanje vrteti ukoliko se odlucis za AN kao bazu.

Ja svaki put odem na:

http://www.lefkadaslowguide.gr/en/business/accommodation/rooms-for-rent-studios-apartments/

Odaberem 20-30 smestaja koji mi se svidjaju, posaljem svima njima mejl i onda suzim izbor pa se cenjkam.
Kazem 20-30 zato sto su meni uvek u opticaju Ag. Ioannis i Ag. Nikitas. Za ovu sezonu smo recimo sa 30e po danu dosli na 22e po danu, doduse u septembru, pa sam uplatio depozit.

Ukoliko jos nesto treba, tu smo.

Izmenjeno (zveljko87)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možeš i da odeš na link u mom potpisu (Spisak smeštaja) gde imaš sve smeštaje u A.Nikitasu koji se nalaze na netu :) 

Sve zavisi od sreće, dobre volje gazdi i toga šta očekujete od smeštaja...S obzirom da tražite studio ima šanse da ga nađete i kad odete na more. Ima tamo još par smeštaja koji nisu na netu.

Meni se čini da su cene smeštaja veće u AN ali ne nešto drastično. Ne mora da znači da je tačno jer pričam iz ličnog iskustva dopisivanja sa gazdama. Možda ti prođeš sasvim drugačije :)

Moj savet - pogledaj gde su mesta i plaže kao i njihove slike (Google Earth) čisto da imaš bolji pregled šta vama više odgovara pa sam odaberi lokaciju...Ima i ovde na sajtu  dosta dobrih putopisa gde je sve lepo objašnjeno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Uh proucio sam ja vec Lefkadu uzduz i popreko :)

 

zato sam i suzio izbor na ova mesta AN, Vasililiki ili okolina glavnog grada, tacnije AI.

mozes mi samo pomoci za taj link u tvom potpisu, nisam bas najbolje razumeo gde treba da gledam, ipak sam nov ovde :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odmah ispod svake moje poruke su tri linka.

Teško je izabrati bazu...to je svima muka na Lefkadi jer nigde nemaš sve na jednom mestu. Sve je samo pitanje šta ti je najvažnije a za šta si spreman da praviš kompromis...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne zaboravite Tsoulkades, koji je extra i za obilazak zapadne obale kao i blizini Lefkasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Odmah ispod svake moje poruke su tri linka.

Ja ne vidim nikakve linkove ispod tvojih poruka. :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav ljudi, 

treba mi pomoć oko aghios nikitasa.

nađoh smeštaj za kraj jula jedino u vili "milia"

ima li neko iskustva sa njom?

http://www.villamilia.com/

Izmenjeno (bane11)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odmah ispod svake moje poruke su tri linka.

Teško je izabrati bazu...to je svima muka na Lefkadi jer nigde nemaš sve na jednom mestu. Sve je samo pitanje šta ti je najvažnije a za šta si spreman da praviš kompromis...

ne vidim ni ja, zato pitam. da li je do mog nekog podesavanja ili ti se obrisalo ne razumem se :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav ljudi, 

treba mi pomoć oko aghios nikitasa.

nađoh smeštaj za kraj jula jedino u vili "milia"

ima li neko iskustva sa njom?

http://www.villamilia.com/

Kakvi su sa cenama posto si ih kontaktirao? ne vidim da na sajtu imaju cenovnik

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne vidim ni ja, zato pitam. da li je do mog nekog podesavanja ili ti se obrisalo ne razumem se :)

@Calypso ,nema nigde tvojih linkova.Sada sam i ja proverila.I sa lap topa i sa tableta.Nema ih nigde:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka