maloprase

Zagori, Zagoria, Zagorohoria

59 poruka u ovoj temi

Petronije, fantasticne su slike!Nadam se da ima jos :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Petronije, fantasticne su slike!Nadam se da ima jos :)

Nekako sam pomislio da ćeš se ti prva javiti :thankyou:

Ima još slika što sa Beloe vidikovca, što iz Kipija i naravno slika kamenih mostova...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao Petronije, super :klap: , eto prednosti sto ste iz Nisa pa lakse skoknete do Grcke.

Ja nikako da uhvatim termin za "neobaveznu" posetu Grckoj, mislim ono da nije more i kupanje.

Reci mi kakve su one serpentine oko Papinga, na mapi bas izgledaju ono cik cak ...

I pisi i postuj sto vise slika, moram imati uputstvo kad se tamo zaputim :wub:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, jedna od retkih prednosti juga :) . I trudimo se da je koristimo dobro. Barem 3, 4 puta godisnje smo u Grckoj, sto na dan, dva ili duze. Inace, postala nam je tradicija da, od kako su ukinute vize, prvog lepog vikenda marta ili aprila skocimo do Soluna na giros i setnju pored mora :) .

Poseta ovom kraju moze biti usputna avantura prilikom odlaska na jonsku obalu. Od autoputa treba nekih sat vremena, a sve se moze obici za dan ili dva. Naravno, ko voli da hajkuje, imace materijala za duzi boravak. Takodje, smestaj nije preskup, pa se umesto nocenja u npr. Metsovu, moze skoknuti do Monodendrija. Odatle nije napor otici barem do Oxia vidikovca.

Sto se tice puta, tj serpentina od Aristija do Papinga, ima ih. Jeste malo cik cak, ali je put dovoljno sirok, a svakom stepenicom pogled postaje sve lepsi :) .

Bice slika, ne brini. I ako/kad budes imala konkretnih pitanja, rado cu odgovoriti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Petronije, izvanredne fotografije i precizna uputstva. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zagorohorija, deo Grčke koji ću morati kad tad da obiđem. Fenomenalno, bravo petronije :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na pohvalama i komentarima :thankyou: !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Petronije, jos jednom - wooow!Hvala ti sto si ovo podelio sa nama. Slike su fantasticne, prizori nestvarni

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prelepa priroda :klap:

Sto sam starija sve vise mi se ide u ovakve krajeve i daleko od hordi turista.

Jeste isli mozda do one crkve Sv. Petke, Trump je napisao da se do nje ide iz sela Monodendri?

A sto se serpentina tice takve smo imali kad smo isli u manastir Malevi na Peloponezu. A i iznad Mistre, isto kad smo isli do manastira Faneromeni. Meni nije frka od serpentina, samo ne volim kad vise nad liticom bez neke zastite.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893851
    Ukupno poruka