srecetina

Etno selo "Stanišići"

143 poruke u ovoj temi

Nisam. Koliko sam čula, cene nisu nešto mnogo niže u odnosu na Srbiju, obzirom da je kod nas dinar dosta devalvirao u poslednjih mesec dana, tako da nisam imala snage, a ni živaca, da se dodatno iscrpljujem. Sunce i sparina su me baš izmorili u Stanišićima.

FIS je nekih 2km pre Stanišića. Ko u povratku ide ka Kuzminu, prolazi pored tog marketa i može da svrati. Pored je i Tempo, ali, koliko sam videla, ne radi.

Zaboravila sam gore da kažem da se isplati sipati auto gas, jer je kod njih 1,10 KM, ili 56 evro centi, što izađe nekih 65 dinara, dok je kod nas oko 80 dinara, kao što znate. Mada, mi nemamo veliku bocu, a još je bila i prilično puna, tako da nismo imali računicu da sipamo.

Na graničnim prelazima nije bilo gužve. Svi su nam tražili saobraćajnu (srpsku, ne međunarodnu), zeleni karton, lične karte i pasoše. Vodite računa da ponesete saobraćajnu (bez obzira što imate međunarodnu) i lične karte (bez obzira što nosite i pasoše)!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko košta vikend u Stanišičima otprilike?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bas siguran ali to je nesto bas blizu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel "Pirg" je u samom etno selu, ako se tvoje pitanje na to odnosilo. Mislim da su im cene malo jače, a da li vredi, to ne znam, mada bih, gledano spolja, rekla da je OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da nisam dovoljno fina :).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da nije sve savrseno uradjeno....ni meni se nije mnogo svidela okolina kako je uradjena...a leti je bas guzva jer mnogi svracaju na veceru posle kupanja na bezenima Dvorovi...ali po meni ima vise pozitivnih stvari nego negativnih, pa sam ga zato preporucila :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stvarno je fenomenalno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biljana 2302 Hvala ti, baš ću da pozovem da proverim cene. Ako je to onaj hotel na slici, stvarno je extra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne brini se Jovo_988 to je taj hotel....ako odes neces se pokajati

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Javi ako saznas cene, bas me zanima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hehe, super mesto i za venčanja, mada još ne planiram :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

stanisici.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko nije posetio Stanisice, neka to obavezno uradi. Lepo mesto za jedno prijatno popodne.

10rva8o.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li se isplati ici iz Beograda u Bjeljinu, tacnije u radnju "Azel France" ...cini mi se da je tako. Da li su cene nize nego ovde? Jel neko isao?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26559
    Ukupno tema
    889679
    Ukupno poruka