3502 poruke u ovoj temi

Hvala . Zanima me jos kako stoji stvar sa restoranima za dnevnu i vecernju varijantu .BIlo bi dobro da u Vasilikiju ima neka preporuka za veceru .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pOzdrav svima, ima li neko preporuku za nocenje prije lefkade, prosle godine smo bili u Mecovu , pa bi sad promjenili?:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Npr Vagelaras restoran

Izmenjeno (makikiss)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce smo stigli na Lefkadu u mesto Episkopos. Vreme je pre podne bilo suncano, sada su oblaci, pada kisa i hladno je. Voda je bila hladna, ali se moglo istrpeti.

Po prognozi bas se necemo provesti..

Smestaj nam je odlican, brinu o svakom detalju. Preporucujem Zois na plazi. Prelepo je, ali u vodi ima jezeva pa sutra cemo po nazuvice deci..

Putovali smo iz Zrenjanina skoro 20.sati sa pauzama, prosli kroz Makedoniju i nije mi bilo bas prijatno kroz pola Makedonije.. videla sam jos samo oko troje kola sa BG registracijom. Proslo je sve ok i na granici nismo cekali ni deset minuta.

To je to za sadaaa...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala...par recenica sa lica mesta mnogo znac  i    ako vam ne bude tesko samo malo o redu voznje lokalnih autobusa...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo ide SAT patrola do Lefkade.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko je propustio može da pogleda na YT - LINK

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mozda neko zna red voznje autobusa ? :D

​Busom iz Nidrija mozes samo do Katisme... :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da ce se neko ko je na Lefkadi setiti da postavi neku slicicu plaza ;). 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas je pre podne bilo oblacno gadno.. popodne sunce, ali ne bas toplo. Kupali smo se ispred naseg apartmana, ali temperatura nije bila bas prijatna. Nadam se od sutra boljem.. Za autobuse nemam predstavu, ovde smo kolima, nemam nikakav dodir sa njima,a ne znam ni gde bih to videla pa da javim. Ogranicene su nam mogucnosti zbog malih curica.

Setali smo Lefkasom i iznenadila sam se kako tamo narod zivi siromasno :( 

Plaze sutra idemo neke bolje da obidjemo.. Sliku mogu samo da pustim od ove nase male u Episkoposu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da ce se neko ko je na Lefkadi setiti da postavi neku slicicu plaza ;). 

​Postavio sam pre 7 dana,ali ceka se odobrenje moderatora, koji su verovatno ili zatrpani slikama ili na godisnjem odmoru pa nestizu 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u vili metropol Nidri? vasa iskustva :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedan video za one koji idu na Lefkadu prvi put i one koji su je se zaželeli...

Kao što autor kaže "A detailed presentation of Lefkada island and its surroundings".... i traje jedan sat i 22 min... nije ga mrzelo :)

" Some places attract you like a magnet..."

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prema prognozi  AccuWeather na Lefkadi tokom Jula,temperature nece preci preko 30 stepeni.Što otprilike znaci,da ce Jonsko biti i hladnije no inace...Dajte nam neku utehu,Vi koji dobro poznajete Lefkadu,koliko moze biti hladna voda podnošljivo ili ne,pod ovakvim okolnostima???Mislim ako je po proognozi,ja se ipak nadam da nece biti baš ledena:shokiran:Mi smo sredinom Jula u Ag.Nikitas,pa me interesuje da li ja ta plaza toplija u odnosu na ostale na zapadnoj strani?Deluje mi kao da je ona malo ususkana u uvalicu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893859
    Ukupno poruka