3502 poruke u ovoj temi

Jedino se ne vodi polemika o lepoti iste. Zivo me zanima kakva je Lefkada kad svi turisti odu. Odavno imam zelju da posetim neko ostrvo/letovaliste van sezone, pa da na miru uzivam ako nista, bar u pogledu na ono plavo more. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad čovek nešto želi, onda to obično i ostvari.

Meni se ne dopada previše kad nema ljudi. Recimo, ove godine smo bili sami u celoj zgradi od 15 apartmana. Vlasnik, kod koga letujemo godina, ima dovoljno poverenja u nas da nam ostavi sve na izvolite. Poslednja dva dana smo bili sami, on je takođe otišao ranije da sprema ćerki venčanje.

Na Pefkuliji svakih 100m je biilo po par ljudi, nas 200 možda ukupno na plaži.

Od Frinija gore do magistrale obično ne sretnemo nikoga.

Jeste sve to lepo... ali meni bi bilo, što kažu Englezi, malo "spooky". Van sezone je upravo tako, pomalo sablasno.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da zamislim salbasno pored onog plavetnila.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja necu na plazu gde su dva ili trije - nikako  :) ne smeta mi guzva. Da smo sami moze samo sat ili dva onda dosta :) Izjema Milos ma tamo prespavam ako je treba  :) Jako volim taverne sa grckom muzikom i hranu na plazi ali na Milosu nikako. Ja bih Milos upisala u Unesco da ga niko ne dira.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

AN van sezone sa 50ak ljudi, neka hvala. :D Bio mi je lijep pocetkom septembra, taman. :ljubav:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukusi su različiti...Ja ne volim gužvu i zauvek mi je u srcu ostala Lefkada 2008 i 2009 kada nije bilo navale turista i kada si imao bar 10 metara do sledećeg pešlira na plaži. Taj osećaj izdvojenosti kao da si na pustom ostrvu, pogotovo na Egremniju, je nezaboravan. A da ne kažem koliko je bilo lepše da svuda nađeš slobodan parking, čak i na Kalamiciju i Egremniju u koje god vreme da odeš.I dalje idem svake godine na Lefkadu i na gužvu sam se navikla.Najlepše mi je kada dobar deo ljudi negde oko 17 h ode sa plaže a mi ostanemo do zalaska sunca :) Idemo u julu pa je uvek toplo čak i u to vreme i tada se najslađe iskupamo.

I ja bi volela da mogu da odem van sezone čisto da ponovo osetim taj mir i uživam u prirodi bez gužve  ali to meni nije izvodljivo. Sada je to u sezoni moguće samo ako se na plažu ode baš rano ujutru ili ostane do zalaska sunca.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada tu samocu mozes samo da dozivis na Kefaloniji, pod uslovom da nisi fatalno zaljubljena u Lefko plavu boju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka cast gospodine Zorane! Spadate u retku grupu ljudi koja ne zivi po sablonu , imate svoj stav i zivite zivot punim plucima.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se tek sad oporavila od tuge sto smo morali nazad. :neznam: 

Evo, vec razmisljam da menjam plan za sledecu godinu, da ponovimo Lefkadu Bogme...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, nadam se da dobro provodite hladne dane... 

Ja bi za leto 2017 proveo 8-9 dana na Kefaloniji i onda na povratku jos 4-5 na Lefkadu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je lepa kombinacija..Odlicna...

Ako mozete 10+5. Idealno...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najidealnije je ko moze da izvoza u cugu do Lefkade i nazad i da te dane koje dosta nas potrosi u nocenjima do Lefkade, iskoristi za dan/dva duzi ostanak, i naravno ko nije bio na Lefkadi da prvo ide na Kefaloniju. Posle Lefkade, Kefalonija nekako ostavlja slabiji utisak (plaze), iako sjajno ostrvo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako kome. Meni nije. Mi volimo Ohrid i tamo provedemo 2-3 dana uvek, a drugo na odmoru smo, nigde ne žurimo. Mi stižemo na Lefkadu praktično odmorni, a ne ono da se dva dana odmaram od puta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26651
    Ukupno tema
    894183
    Ukupno poruka