3502 poruke u ovoj temi

Meni najgore bilo do Gialos plaze. A bila mi najlepsa. Samo nisam vise smela da se vratim tamo. :plez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na toj precici zamalo da nismo ubili ovcu samo je iskocila ispred nas..i to isli skuterom i jos nas pojuri pas a cuvar bledo gledao...:rolleyes: ali ni to nas nesprecava da i po treci put ove godine letujemo na lefkadi...jejeeeeeeeee:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde ste tocili Evrodizel tj kod njih dizel, kakav je kvalitet? I cena? :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 6 sati, nikolapfc89 je rekao/la:

Gde ste tocili Evrodizel tj kod njih dizel, kakav je kvalitet? I cena? :D 

mi smo tocili (napunili) u Makedoniji na ulazu u Greciju na Evzoniju gde je gorivo mnogo jeftinije nego i kod nas i u Grckoj sto nam je bilo dovoljno do Lefkade a na Lefkadi ima pumpi gde je dizel bio par dinara jeftiniji nego kod nas i mislim da je nesto kvalitetniji nego kod nas. Kod nas je sada jeftiniji nego proslog leta a grcki neznam

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nezahvalno je govoriti o voznji.

Posebno kada vidim kako ljudi voze u Beogradu, kako se parikiraju - prva mi je asocijacija da ce kukati kako su losi putevi, lakat krivine i sl.

Ja sam od Beograda do Lefkasa imao 3 lose saobracajne situacije i sve tri su bile sustinski iste: na autoputu Bgd-Nis, na suzenju zbog radova, nadje se "pametan" i iskomplexiran, koji napravi meni problem, koji apsolutno postuje ogranicenja brzine, koja se smanjuju pre/zbog radova na putu. Na samoj Lefkadi 0 (nula) situacija, a svaki dan na drugi kraj ostrva. Kao sto rekoh - nezahvalno je govoriti o voznji.

Sto se tice putokaza i oznacavanja: Lefkada je oznacena, da ne kazem preznacena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 8 sati, Danijela Mladenovic je rekao/la:

Ma zbog svega, a prevashodno mi je sa slika i video zapisa bila Gialos lepa... Bas sam mislila da je samo taj juzni deo nastradao, Egremni i Porto Katsiki, a sad videh i Put za Gialos je unisten... No, ostaje nada da su putevi do Avali, Kavalikefte / Megali Petre, Katisme i Pefkoulie dobri... Do Milosa cemo preko brda pesaka. :)

U kom periodu ides?Kad se popnes na vrh brda pa kad ugledas Milos i tu boju mora mmmmmmmmmm

P9170096.JPG

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nick jesi li ti pokusao da predjes sa Katizme na Avali?

Kakav je teren i da li je potrebno i da se pliva ili moze sve lagano peske po suvom?

Ja sam vec tri puta bila na Lefkadi i niko mi nije rekao da postoji opcija da se taj deo puta prepesaci.Sad se pitam zasto sam onda uopste iznajmljivala auto?!?!

Haha iskreno nit mi je pala na pamet ta mogucnost,nit su nam vodici pomenuli :-/ Mislila sam i da je razdaljina veca...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da jesam..

Teren je super, ravno sve,kad prodjete stene sa leve strane na Katizmi idite plazom ne do vode nego iza kupaca-nudista (mogu da  se ljute nudisti, mada sam ja isao do vode, bas me briga:D, ustvari dok sam istrazivao pre par godina nisam ni znao da sam uleteo na nudisticku plazu:) pa kad sam se osvrnuo ono sve golaci:hahaha: tako da sam nastavio ne obracajuci paznju:onaaako:

blizu je, prodje se jedna plaza ta nudisticka i tamo jedan deo gde su kamperi i eto Avalija.. duzina nud.plaze i tog dela gde su kamperi je kao da prepesacite Katizmu sa jednog kraja na drugi toliko ima do Avalija nije strasno..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Auuuu,ja sam sad totalno razocaranaaaa :neznam::neznam::neznam:

Pa sta sam ja sve onda propustila...  :-/ 

Inace sto se ostrva tice nista mi nije tesko,sva pesacenja do Milosa i Agiofilija...kad znam kakva me lepota ceka na kraju puta.Imam utisak da uzivanje nije potpuno kad se prevezem brodicem,sve je lepse kad se malo pomuci hahaha :-D 

Zato mi je zao sto nisam znala za ovu mogucnost jer bih sigurno isprobala i tu stazicu! :D:neznam:

Moram jos nesto da pitam!

Nisam do sada bila na Avaliju,isla sam na Kavalikeftu i Megali Petru.

Reci mi jesu i Avali i Kavalikefta povezane i moze plazom da se predje sa jedne na drugu ili mora da se izlazi na put?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 18 minut, nick034 je rekao/la:

kad prodjete stene sa leve strane

101_1473.JPG

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaaam :'( 

Na Katizmi sam najvise vremena i provodila,samo sam mislila da iza nema plaza...tj da je razmak izmedju Avali i Katizme mnogo veci.Da su iza stene i neke manje divlje plazice pa ko zna gde tek Avali :'( 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 26 minuta, Goran DJ je rekao/la:

101_1473.JPG

Da da tamo..

@iwaaa Avali je tamo pre onog drugog brda..

Pre 39 minuta, iwaaa je rekao/la:

Moram jos nesto da pitam!

Nisam do sada bila na Avaliju,isla sam na Kavalikeftu i Megali Petru.

Reci mi jesu i Avali i Kavalikefta povezane i moze plazom da se predje sa jedne na drugu ili mora da se izlazi na put?

Povezane su Kavalikefta i M.P

Avali je odvojen, ne moze plazom - vodom do ove dve..

A od Avalija do M.P i K i putem nije daleko.. Od one nedovrsene vile sa desne strane kad idemo na Avali  ima pesacki put precica do ove dve plaze, ne mora asfaltom gore pa sve putem ukrug..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti puno :D

Ove stazice se moraju isprobati ali verovatno tek naredne godine :D

Ovaj zemljotres je sve poremetio :angry:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26651
    Ukupno tema
    894148
    Ukupno poruka