3489 poruka u ovoj temi

Nadam se da AccuWeather gresi... za period kada idemo predvidjaju kisno vreme..

6-18 juni.

Najverovatnije cemo preko Bugarske. Da li i vi razmisljate o toj varijanti?

Ima li nekih vesti jos za Porto Katsiki da li ce je zatvoriti zbog odronjavanja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,

mi ove godine ponovo na Lefkadu. Ovo je treci put, i prethodni kao i ovaj smo se dvoumili da li Sarti, Krf ili Lefkada, ali je oba puta izbor pao na Lefkadu.Prvi put pocetak septembra, prosle godine u onaj haos u avgustu.
Ove godine rezervisali Thalero Holidays Center u Ligiji. Prvi put smo se odlucili za neko drugo mesto da nije Agios Ioannis, nekako smo vec bili navikli pa jedva promenismo. Agios Ioannis nam se jako svideo jer je bio blizu centra Lefkasa. Nadam se da ni Ligija nije losa baza, kao i da je Thalero pristojan.
Ako neko zna nesto iz prve ruke o Thaleru neka pise? :)
Ove godine nam je jedino termin malo problematican, ali nadam se da ce nas vreme posluziti, jer smo rezervisali 10-20 septembra. Prosle godine u avgustu nikako nismo imali srece, od 9 dana, 8 dana su talasi bili veliki. To mi i nije predstavljalo problem, ali mojoj devojci nazalost jeste jer ima strah :)

Lep provod zelim svima koji se odluce za Lefkadu ove godine.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da ce ovo leto biti malo manje toplije,od predhodnih...Pratim vremensku prognozu koja je postavljena do kraja juna,pa mi temperature deluju malo mršave za taj period.Pitanje je,da li ce se Jonsko more ugrejati do  jula sa temperaturama koje ne prelaze 29 stepeni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne bojim se talasa,koliko hladne vode brrr!:shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da ce ovo leto biti malo manje toplije,od predhodnih...Pratim vremensku prognozu koja je postavljena do kraja juna,pa mi temperature deluju malo mršave za taj period.Pitanje je,da li ce se Jonsko more ugrejati do  jula sa temperaturama koje ne prelaze 29 stepeni.

Do pocetka Jula, nece...

Vec kraj Jula moze da bude toplije, ali ni tad nije sigurno ... Avgust, i Septembar sto se tice vode, najidealnije..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fino...Mi idemo sredinom Jula.Znaci,kupacemo se u hladnoj vodi..Ali,dobro.Znali smo da je na Lefkadi tako.Uglavnom hladnija voda.A pošto nam je prvi put,valjda se necemo šokirati.Ja se ipak nadam bar malo vecim temperaturama,pa da smlaci more koliko-toliko

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hladna voda na Lefkadi u julu? Prošle godine smo bili početkom juna, idealnih 22-23 stepena

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zveljko87: Prošle godine smo bili u Ligiji i odseli baš u Thaleru. Ligija je odlična baza za obillazak Lefkade, takođe blizu je Lidla i Lefkasa. Samo mesto nije vredno pomena, mi smo dolazili samo da prespavamo. Thalero je sasvim OK, ima lep bazen, uređene zelene površine, sobe skromne ali čiste.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hladna voda na Lefkadi u julu? Prošle godine smo bili početkom juna, idealnih 22-23 stepena

Tu konstataciju sam cuo samo od vas:neznam:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nick34: Nekome je i temperatura mora od 25 stepeni niska. Svako bira ono što mu odgovara. Mene recimo smara toplo more (tipa Egipat 28 stepeni) jer volim da plivam a takođe i da se osvežim kada uđem u vodu. Poznajem dosta prijatelja koji idu u junu u Grčku baš zbog toga što im u tom periodu odgovara temperatura mora. Različiti smo, pojedincima je hladna voda i na Adi u sred avgusta.

Izmenjeno (bataacanski)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slozicu se delimicno, 

Jonsko more nikad ne moze da pustigne temp. Egipatskog mora, 

i Egejsko more je dosta toplije od Jonskog

Jonsko more je hladno zato sto su obale duboke i more je ,,otvoreno" i treba dosta vremena da se zagreje... plus talasi koji rashlade vodu.

Ne znam kad ste bili pa ste imali u Junu toplu vodu , zadnje dve godine krajem Jula pocetkom Avgusta kada sam ja bio , nije bila toliko topla voda, i nekom logikom u Junu ne moze da bude toplija nego u mom periodu..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine u junu na Lefkadi, temperatura mora je bila 22-23 stepena. E sad, nekome je to hladno a nekome ne, opet kažem stvar ukusa.

Izmenjeno (bataacanski)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26589
    Ukupno tema
    891342
    Ukupno poruka