3489 poruka u ovoj temi

Poštovani drugari, da li neko ima neki info o Vili Vasilis u Nidriju, uplatio preko Vive...Kako god, nadam se da ću tu samo prespavati...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam o plazama Lefkade vec pisala detaljne utiske.Danas sam otisla sa Katizme peske na Avali plazu.Nju sam prvi put videla.Lepa plazica sa cempresima u pozadini.Sa Katizme do Avali moze obalom a moze i puticem paralelno sa obalom.Za one koji vole da istrazuju nije prezahtevno

20210607_144833.jpg

Pozdrav. Ova objava o Avali plazi mi privukla paznju.Ako mozete da mi pojasnite malo ta setnja od Katizme do Avalija .Koliko je to vremenski i daljinski ? Da i da li je moguce proci do Kavalikefte i Megalipetre od Avalija a da ne bude putem ? Taj deo Lefkade od Kathizme levo mi dosta privlacniji os same Kathizme .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije predaleko.Isla sam bosa pa ne mogu da procenim vreme.Levo gledano ka moru ima putic pravo do Avali.Mislim da moze do Megali Petre jer sam prosli put sa nje videla putic za Avali..Mozete na Avali i obalom uz more.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

More je bilo mirno.NaEgremni plazi hladna voda.Dostupna je samo sa mora.Porto Katsiki lepa kao i uvek.

Na Egremni se moze sici novouradjenim putem i stepenistem.Nasi prijatelji su bili 10 dana na Lefkadi (od 26-og Maja) i poslali nam slike sa Egremni plaze, sisli su stepenicama i dva sat bili jedini na Egremni plazi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Egremni se moze sici novouradjenim putem i stepenistem.Nasi prijatelji su bili 10 dana na Lefkadi (od 26-og Maja) i poslali nam slike sa Egremni plaze, sisli su stepenicama i dva sat bili jedini na Egremni plazi.

Nama su svi rekli da ne moze.Stepenice su ok ali put nije dovrsen.Nisam proveravala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koja je cena za kvad i bicill da se iznajmi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koja je cena za kvad i bicill da se iznajmi?

Bicikl u Nidriju cetiri evra jedan dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26594
    Ukupno tema
    891447
    Ukupno poruka