3489 poruka u ovoj temi

20160903_144224.jpgLepa plaza samo sto je guzva. More bas lepo na Agiofiliju

Izmenjeno (Rada G)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U 9/5/2016 at 15:00, Rada G je rekao/la:

20160903_144224.jpgLepa plaza samo sto je guzva. More bas lepo na Agiofiliju

Divna je... ali guzva....Takva guzva je i na P.Kaciki sa srp.jezikom na 20m i levo i desno od tebe i gore i dole... ...Kao da si u Sutomoru...barem u julu, avgustu :( a lepo, lepo more...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 6 sati, Golica je rekao/la:

Pa nije guzva cijeli dan :) a i nije neka guzva na ovoj fotki...bar meni se ne cini.

aaaaa???? kako nije guzva??? :shok: Pa znas kakv je ''prored'' na nekim od onih velikih, dugih, plavih plaza sa zapadne strane.... Milina....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad smo bili prvi put u Grckoj i spustili se na Milos za nama je bila veca skupina iz Srbije koji su vikali Talasi :) i onda je pocelo ludilo u moru. Uvijek kad su talasi razvesele se samo Srbi oz mi sa Balkana. Ostali narodi ne znaju sta ce sa talasima cini mi se da plivaju kao ja polako i uz obalu :)

Pa da bolje bi bilo da sam svako malo u more i malo za kamenje :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja generalno primecujem da ljudi slabo plivaju.uglavnom se brckaju.sve je manje plivaca.samo noge potapamo:D

A mi-sa Balkana,pa ko deca,sta ces-radujemo se,ne znamo za bolje:hahaha:

Ja ne volim talase,volim da je ko staklo..mirno i ravno..

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 3 minuta, ivanjuska je rekao/la:

aaaaa???? kako nije guzva??? :shok: Pa znas kakv je ''prored'' na nekim od onih velikih, dugih, plavih plaza sa zapadne strane.... Milina....

Nije guzva vjeruj mi ovde je prostor i za peskire :) a more je siroko :)   a ni prvi red do mora ima prostih mesta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim da ste finI ljudi, imate dobro srce , posteni ste i castni i bas ste dobri domacini. A sa foruma: Volite talase, ali ne volite vetar na odmoru :) ove godine  bas volite sarmu na moru, volite Krit i odaljene plaze, volite Lefkadu ali sa kolima volite Skiathos i Skopelos a ove godine i Alonisos,ciste apartmane sa puno opreme, oko Mileta se jos niste izjasnili.... Volite Krf bez Engleza, istoriju Krfa, a najvise volite Lefkadu i slobodu koju pruza.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovde na slici na Agiofiliju je bila guzva mi smo jedva nasli mesto negde skroz gore pored stene i jos su me stalno jurije ose tamo pored trave. Meni je Agiofili bila plaza poslednjeg dana i mozda mi se zato nije svidela ta guzva. Mi smo najvise uzivali na Gialosu sami odvojeni tolika plaza nema guzvara, mada i na Milosu je bilo super nije bilo strasno. Pa za Porto Kaciki su svi pricali o guzvi a nama nije bila strasna lepo bilo. Talasi su nam bili samo na Gialosu ubili su nas ali ja ih obozavam, uzivala sam. Sto se tice osa obile su nas samo smo ih jurili najvise na Megalipetri mozda mi zato nije ostavila neki utisak ta plaza, nismo mogli da uzivamo na plazi. 

Izmenjeno (Rada G)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Miki 1313

Hej druze, ako si jos na forumu - mozes li mi na mapu pokazati na koji dock da nadjem Ionian Princess?

Rezervirao za sutra, ali mi se ne luta po pristanistu u Vasilikiju, pa to je bilo bagra kada sam bio pre 2 dana na Agiofili... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slabo koristim mape i te za mene slozene tehnologije, pa cu ti objasniti.

Brod je usidren kod spomenika u samoj luci, pristanistu. To je drugi najveci brod posle Nidri stara i ne mozes da promasis. Pitaj bilo koga u luci svi znaju, a i veci deo je zatvoren pa ne mozes da omasis jer nema mnogo prostora. Malo je to mesto, nemas lutanje, samo izadjes u luku i videces ga. Nadam se da sam pomogao...

Edit. ukucao sam na google map i na mestu na kome je brod je evidentiran restoran Odyssion.

Izmenjeno (Miki 1313)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada smo stigli na Lefkadu 25.08 nije bilo puno Srba onako culi su se svi jezici, a krajem meseca je toliko Srba doslo u Nidriju da je to rasulo, uvece na ulici samo urlaju, bas su mi se smucili sa takvim ponasanjem. Lefkas je prelep za setnju i nema puno Srba.

20160904_111625.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 1 sat, Miki 1313 je rekao/la:

Brod je usidren kod spomenika u samoj luci, pristanistu. To je drugi najveci brod posle Nidri stara i ne mozes da promasis. 

Hvala ti puno. Nego vidio sam prognozu vremensku od juce, pise da ce kisa, ali sam ipak uplatio turu. Nadam se da nece da je otkazu sutra. Kada sam se raspitivao, taj na  pultu mi je rekao da je Egremni 3 sata, Katsiki mi nije bitan hahah

Pre 1 sat, Danijela Mladenovic je rekao/la:

Mi smo trenutno na Lefkadi i svuda oko nas ima puno srba... 

I ja sam trenutno na Lefkadi, ali definitvno ja manje Srba nego kad sam dosao (29-tog), sada su mnogo vise Grci, Rumuni i Bugari. Isto i Italijani su se smanjili od kad sam dosao. Video sam i iz Ceske, Slovacke, pa i Moldavije. A da, i moje Makedonce su tu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neko je trazio fotke da se razveseli atmosfera, pa: 

rps20160905_200654.jpg

rps20160905_200515.jpg

Panorama pre Porto Katsikija, Porto Katsiki, Kathisma, zalazak kod Pefkulie, to su fotke redom. :)

rps20160905_200812.jpg

rps20160905_200727.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago tebi Danijela uzivas sad tamo. Meni bas nedostaje Lefkada stigla u Srbiju ovde hladno kisa, grozno, smorena sam. Kakvo je tamo vreme sada?  Sto se tice Perkulije meni se nije svidela uopste. Ne znam dal sam pogodila pravu Perkuliju onu iza krivine, meni je bila bzv neka trava, kamenje u vodi, talasi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 9/1/2016 at 7:39, Carudian je rekao/la:

Da li moze preporuka gde na Lefkadi kupovati masline, maslinovo ulje, sir, vino...?

Hvala unapred

Vino ako volite slatko MELIDONOS ne smete preskočiti - ne znam da li je bolje belo ili crno :) U vinariji http://www.lefkaditikigi.gr/index.php?l=2#!/contact možete ispratiti put proizvodnje vina, kušati (najbolji deo) i kupiti :)  

Mi smo u nekoj radnjici u seocetu iznad npr. Katizme našli 3 evra jeftinije/0,75 l (recimo da je u vinariji bilo 10 evra) nego u vinariji i tu pokupili zalihe :) Ugl. možda je do Lefkade ali mislim da lepše vino više nisam pila ... Neku posebnu priliku čeka po jedna flaša belog i crnog da se prisetim :D Do tad... javite utiske ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891377
    Ukupno poruka