3489 poruka u ovoj temi

levo od katizme su dve uvale...moze peske...

iza te druge puca pogled na avali...za mene je to bio nestvarno lep prizor...moze peske...nije to previse...ali ja sam vec do katizme pesacila iz agiosa i to bi onda bilo puno...

kad se silazi peske na katizmu sa leve strane ima lepa kuca sa zelenom kapijom...kod te kuce ima pesacka precica za avali...ja sam to planirala sledeci dan ali nismo stigli sve...

ko pesaci ovde mnogo skrati put...prvo ne silazi skroz dole a drugo prepreci onu duzinu koju mora ici po samoj katizma plazi...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sad bas gledah na google maps, okvirno od Libre studiosa na Katismi pa do Avali plaze ima nekih 800 m pescanim delom...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi idemo 3 septembra :D.....da li moze da se na google maps ili google earth vidi trenutno stanje na lefkadi???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne verujem, mislim da google maps update-uje mape jednom u godinu, godinu i po dana... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 2 sata, banacanka je rekao/la:

mi idemo 3 septembra :D

U kom gradicu cete biti? :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bicemo u Nidriju smesteni..

Znacii to je bila Avali plaza kad sam istrazivala levu stranu Katisme..aaa ,,,jupiii...:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lefkada je prelepa. treba samo naspram svojih afiniteta dobro izabrati bazu..

.i pored zemljotresa lefkada ima sta da ponudi....  za sve one koji su u dilemi...citajte utiske i videcete da je ubedljivo manji broj onih kojima se lefkada nije dopala...

i jos jednom...pogresiti mozete ako niste vozac a izaberete nidri recimo....

a i u toj varijanti imate ostrvo meganisi, vodopade, desimi i pasa plazu...i brodske izlete koji su iz nidrija povoljni...

ipak, sa lefkadom nema greske....

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine sam letovao na Lekadi,prvi put,i odusevljen sam.Smestaj je bio na Kathismi ,i za mene je odlicna,jer volim siroke i duge plaze,ali sam obisao i ostale,

Jedna vazna stvar u mom slucaju je da ne volim da pesacim,takoreci bez auta nigde ne idem.

Verovatno bih i ove godine na Lekadu,ali mislim da puteve nece moci da srede do sezone,tako da ostaje za neku od narednih godina(prosle sam napravio 900km za 11 dana)

Ko ode na Lefkadu ima problem naredne godine da izabere destinaciju jer kao sto kazu posle Lefkade vise nigde u Grckoj nije dovoljno dobro.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@prezontije

Isto sam mislio posle letovanja na Lefkadi. Otišao sam na Kefaloniju i video da uvek ima lepše (na svoj način) i kompletnije.

Što se kilometraže tiče, ako volite kretanje, na Kefi ćete isto "ubiti" 900 km, pa čak i više, ako želite da vidite većinu stvari i da se ne kupate "ispred kuće".

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

molim boga  da i Kefa ovog leta bude priblizno lepa kao proslog leta, Lefkadaaa...:rolleyes::neznam:20150705_103312.jpg.005c2d081e9b9943d36b

20150705_131841.jpg

Izmenjeno (zoran b.)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

image.jpeg.bb0257528c213eb7da8a7a6a2e44f

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lefkada kao ostrvo u uopste put do tamo je "pesma". Ali, daleko od toga da su Grci nesto kulturniji u voznji. Naprotiv, gori su od nas 3x. Pogotovo Solun i Atina. Situacija gde motor sece autobus, zavlacenje izmedju vozila, neobelezene ulice, ogranicenje kao da ne postoji itd itd itd. Posle Atine i Soluna, Beograd mi dodje kao odmor u saobracaju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891378
    Ukupno poruka