3490 poruka u ovoj temi

Prave reci Marko.

Odmor na Lefkadi jeste naporan. Automobil svaki dan, pa tamo-vamo.

Ali sve se to zaboravi onog trenutka kada se stane na vidikovac iznad Pefkulije i kad se vidi cuvena 'jonsko plava' boja mora. Prvo sok i neverica zbog one plave boje mora pa onda tuce slika na brzaka da bi se sto pre spustilo do plaze.

Inace, lepa je Parga bas bas ali vredi ici na Lefkadu.

Grujo, od svih tih nabrojanih mesta, samo ti za Perfokohori ne treba auto. Za sva druga bez automobila neces moci da mrdnes.

Bez tockova, Parga je super izbor. Lepo mesto, 3 plaze, ne treba auto.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A i ako pada kisa na Lefkadi, uvek mozes da "skoknes" do Parge taj dan :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da znas i da ti nije losa ideja:dance::)

Ja sam ZA...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 1 minut, nick034 je rekao/la:

Ja sam ZA...

i ja,i ja

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 3 sata, nikolapfc89 je rekao/la:

A i ako pada kisa na Lefkadi, uvek mozes da "skoknes" do Parge taj dan :D 

I ja delim to misljenje o tim destinacijama ali kad bolje razmislim i saberem sve utiske sa Lefkade od proslog leta sad bi me bilo zao da Lefkadi zakinem jedan dan u korist bilo koje destinacije jer bi mi tada bilo duplo krivo.Lefkadi sam oduzeo jedan dan a Pargi posvetio samo JEDAN. Obe destinacije zasluzuju svo vreme letovanja a ovako malo tamo malo ovde i zal sto tog dana nisi video jos nesto na Lefkadi i isto tako sto si u Pargi bio samo jedan dan

Pre 56 minuta, nick034 je rekao/la:

Da znas i da ti nije losa ideja:dance::)

Ja sam ZA...

I ja sam za. MOJ MISKO JE GENIJE ZA VOZNJU

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 16 sat, nick034 je rekao/la:

Busom iz Lefkasa do Katizme..

Na toj ruti od plaza Pefkulia, Milos i Katizma.

Brodic iz Nidrija do Egremnija i Porto Katzikija sa kratkim zadrzavanjem za kupanje sa broda ( nekih 2 sata).

Sve je to odlicna preporuka ali samo treba da mu kazemo ili pretpostavimo kako ce se osecati kad mora nazad na brodic a na Egremniju i Porto katsikiju provede samo dva sata ali kad bude otisao i seti se ovog posta videce sta je PISAC hteo da kaze:angry:. Marko,care svaka cast za post sa opisom,Kad me je zena ubedjivala da destinacuja bude Lefkada(ps,bio je njen red za izbor destinacije) ja sam se mislio j.... odmor kad deo trebas provesti u voznji a sada vidim da je bila potpuno u pravu,kad prvi put stanes na vidikovac iznad Deck restorana na pefkuliji i zabelezis ono neverovatno,sve zaboravis

Izmenjeno (acaplastika)
dodatak
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 59 minuta, acaplastika je rekao/la:

Sve je to odlicna preporuka ali samo treba da mu kazemo ili pretpostavimo kako ce se osecati kad mora nazad na brodic a na Egremniju i Porto katsikiju provede samo dva sata ali kad bude otisao i seti se ovog posta videce sta je PISAC hteo da kaze:angry:. Marko,care svaka cast za post sa opisom,

Aco, kad bi svaki novi clan malo izlistao ovu temu video bi da smo 100x rekli kakva je Lefkada i u sta se upusta..

Nema svrhe vise ponavljati, najlakse je postaviti pitanje na koje smo dali odgovore po stotinu puta ...

Nista protiv Gruje , tek ce krenuti novi clanovi sa pitanjima bez da se potrude da nadju informacije koje ih zanimaju..

Da ponovim!!

Ko hoce na Lefkadu, i ko hoce da oseti sve ono da bi bili ocarani njome , mora da se slatko pomuci!

A za to zadovoljstvo prevozno sredstvo je obavezno!!!

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:) super  nam je ideja moze ko sa foruma oz agencije putovanja nesto da poruci - ne znam zasto se agencije na lefkadi  ne udruze i ponude  izlet za turiste ex yu - mislim da smo u tolikom broju da si i mi zasluzimo  bolje izlete

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 53 minuta, Golica je rekao/la:

:) super  nam je ideja moze ko sa foruma oz agencije putovanja nesto da poruci - ne znam zasto se agencije na lefkadi  ne udruze i ponude  izlet za turiste ex yu - mislim da smo u tolikom broju da si i mi zasluzimo  bolje izlete

Zato sto mislim da ex yu ide udruzen u Kumrovec a odmor je nesto sto treba provesti druzeci se sa najblizim i deci pruziti 10-15 nezaboravnih dana sa roditeljima ,devojci se posvetiti 100%,supruzi i pokusati da nadoknadis sve one sate u godini koje zbog obaveze nisi proveo sa njima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu si Acaplastika.Ja sam se bas na Lefkadi 100% posvetio zeni ali zbog te moje posvecenosti 100% sledece godine nisam isao nigde na more jer se posle 9 meseci rodilo drugo dete:D.Ta 100% posvecenost je dobra za natalitet.

Aj da nelupam vise.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

niste razumeli:)  hocu da kazem ako strane agencije za svoje turiste npr engleze organiziraju sve da jim bude lakse ex yu agencije organiziraju sve da jim bude teze :)

pa nije valjda da vam je tesko i dobar dan dobar dan izreci i 30 minuta u kombiju provesti i malo popricati? :)  pa necemo kezaljke i peskire zasesti:):)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad vec pominjete izlete, stvarno je cudno sto iz Ag. Nikitasa niko nije smislio organizovan odlazak brodicima i camcima do Egremni i Porto Katsiki... Svakako bi bilo blize nego iz Nidrija... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
pre sat vremena, Marko Lazarevac je rekao/la:

U pravu si Acaplastika.Ja sam se bas na Lefkadi 100% posvetio zeni ali zbog te moje posvecenosti 100% sledece godine nisam isao nigde na more jer se posle 9 meseci rodilo drugo dete:D.Ta 100% posvecenost je dobra za natalitet.

Aj da nelupam vise.

Pa ne lupas,bar ces ceo zivot da pamtis gde si bio i drugom detetu kad poraste pokazes odakle potice. Kad god ga pogledas a tebi kroz glavu proleti onaj restoran iznad Porto katzikija,stepenice iznad Egremnija,Deck restoran na pefkuliji,kozije staze do milosaa valjda dete ima plavu kosu i zelene oci kao voda na Lefkadi 

Pre 4 minuta, Danijela Mladenovic je rekao/la:

Kad vec pominjete izlete, stvarno je cudno sto iz Ag. Nikitasa niko nije smislio organizovan odlazak brodicima i camcima do Egremni i Porto Katsiki... Svakako bi bilo blize nego iz Nidrija... 

pa to je njihova greska ali upravo i pisemo svi da si bez kola na Lefkadi promasio odmor a ako si iz nidrija posao sve ti je jedno dal si dosao do Ag.Nikitasa ili do Egremnija

Pre 1 sat, Golica je rekao/la:

niste razumeli:)  hocu da kazem ako strane agencije za svoje turiste npr engleze organiziraju sve da jim bude lakse ex yu agencije organiziraju sve da jim bude teze :)

pa nije valjda da vam je tesko i dobar dan dobar dan izreci i 30 minuta u kombiju provesti i malo popricati? :)  pa necemo kezaljke i peskire zasesti:):)

Nemojte da mesate netrpeljivost ex yu naroda sa vremenom koje treba posvetiti porodici,U Srbiji je dobrodosao i bosanac i hrvat i slovenac i makedonac,nisam siguran koliko je tako obratno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko ljudi bi islo iz Agios Nikitasa do Egremnija brodicem? Verovatno ne dovoljno da bi se isplatilo jer 99% turista u Agios Nikitasu je dobrostojeca i ili je dosla autom ili ce nesto iznajmiti. Vise ima smisla iz Lefkasa.

Druga stvar je kako ce brodici pristati i gde, jer koliko ja znam od sad vec prosle godine njima je zabranjeno da pristaju na plazu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26601
    Ukupno tema
    891948
    Ukupno poruka