3489 poruka u ovoj temi

Nisam najbolje razumela, je l bolje da rezervišemo smeštaj, a ne da tražimo na licu mesta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne vidim poentu voznje 1000km (ako ste iz BG) i onda gubljenje vremena u trazenju smestaja.

Ovako od kuce za 2 sata mozete da nadjete sta vam lokacijski/finansijski odgovara a bolju cenu na bum sigurno necete dobiti.

Ja samo mogu da vam dam jedan savet, a to je da za bolju cenu samo zovete, batalite mejlove.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav! Polazim za par dana za grcku i najverovatnije stizem na lefkadu (mada postoji i mala sansa da odem na sitoniju). Interesuje me dali je povecanje pdv uticalo na cene smestaja i restorana na lefkadi? Koje mesto bi ste mi preporucili za smestaj (smestaj planiram da nadjem tu kad stignem) kako bih mogao da obidjem veci deo ostrva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Druze, pisano je mali milion puta o smestaju i imas posebnu temu o tome.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam juce u Rachi`-u.

Zasto mi niko nije rekao da te TOLIKA guzva?! :D
Posle sam tek skontao da je vikend pa je verovatno to bio razlog.

Cekali smo da nas prozove nekih sat ipo skoro ( posto smo morali da se prijavimo na listi cekanja kod konobarice ), ali to naravno nije promenilo sve opsti utisak.

Malo je reci da smo odusevljeni bili sa svime. Prvo naravno od pogleda i zalaska sunca medju oblacima. Menu, hrana i usluga EXTRA! Dobili smo naravno jelovnik sa svakodnevnom ponudom i posebno sa dnevnim menijem. Napavili smo kombinaciju..Ja sam morao da probam Grcku jagnjetinu jer je svi hvale a nisam do sada imao prilike da probam. Ono nisu porcije, ono su PORCIJETINE! Nas troje smo se ispresavijali od klope! Cene SMESNE! Cak jeftinije nego bilo gde da ste jeli ili pili u restoranu u gradu. Npr samo par poredjenja..pivo VELIKO bilo koje i toceno i flasirano je 2.5 eura, najskuplje je 3 eura. Dok je npr na Katuzmi u beach baru 3 eura malo od 0.33, a veliko 5 eura. Ili grcka salata koja ne moze da se poredi ni po cemu od ove u Rachiju je na Katizmi ili u gradu 6 eura, tamo je 5 eura. Sve u svemu, VRH klopa, sto po ukusu sto kolicinski sa cugom i svim po redu nas je izasla 41 eura. Na kraju vecere smo dobili od restorana neki njihov trsdicionalni kolac od visnje i liker od ruze. Uffff...
Sve opsti utisak sto podrazumeva, pogled, ugodjaj, raznovrsnost, kolicina i ukus hrane, usluga i ljubaznost konobara i vlasnika koji je svaki sto obisao i stao na 2-3min i sa svakim porazgovara malo, urednost wc, ma sve...ocena cista 10!

Ne znam ko je tacno pisao da nije bio zadovoljan sa hranom, da je bilo samo rostilja...Mi smo juce mogli da biramo sta god smo pozeleli, bilo je svega.

20150725_203711.jpg

20150725_203850.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajmo ljudi pomoc pre nego sto dodjem na Lefkadu,...

Potreban mi je smestaj nas 2-je, ako ima ko da predlozi naravno cena glavni adut..

Koliko je moguce naci studio... do 30e/noc Lekfas i zapadna obala, blizina Lefkasa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ag Nkitas, hotel Nefeli. Imaju sajt, mada mislim da je studio 50-55 e sa doruckom. Pitaj ih mejlom sve.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam juce u Rachi`-u.

Zasto mi niko nije rekao da te TOLIKA guzva?! :D
Posle sam tek skontao da je vikend pa je verovatno to bio razlog.

Cekali smo da nas prozove nekih sat ipo skoro ( posto smo morali da se prijavimo na listi cekanja kod konobarice ), ali to naravno nije promenilo sve opsti utisak.

Malo je reci da smo odusevljeni bili sa svime. Prvo naravno od pogleda i zalaska sunca medju oblacima. Menu, hrana i usluga EXTRA! Dobili smo naravno jelovnik sa svakodnevnom ponudom i posebno sa dnevnim menijem. Napavili smo kombinaciju..Ja sam morao da probam Grcku jagnjetinu jer je svi hvale a nisam do sada imao prilike da probam. Ono nisu porcije, ono su PORCIJETINE! Nas troje smo se ispresavijali od klope! Cene SMESNE! Cak jeftinije nego bilo gde da ste jeli ili pili u restoranu u gradu. Npr samo par poredjenja..pivo VELIKO bilo koje i toceno i flasirano je 2.5 eura, najskuplje je 3 eura. Dok je npr na Katuzmi u beach baru 3 eura malo od 0.33, a veliko 5 eura. Ili grcka salata koja ne moze da se poredi ni po cemu od ove u Rachiju je na Katizmi ili u gradu 6 eura, tamo je 5 eura. Sve u svemu, VRH klopa, sto po ukusu sto kolicinski sa cugom i svim po redu nas je izasla 41 eura. Na kraju vecere smo dobili od restorana neki njihov trsdicionalni kolac od visnje i liker od ruze. Uffff...
Sve opsti utisak sto podrazumeva, pogled, ugodjaj, raznovrsnost, kolicina i ukus hrane, usluga i ljubaznost konobara i vlasnika koji je svaki sto obisao i stao na 2-3min i sa svakim porazgovara malo, urednost wc, ma sve...ocena cista 10!

Ne znam ko je tacno pisao da nije bio zadovoljan sa hranom, da je bilo samo rostilja...Mi smo juce mogli da biramo sta god smo pozeleli, bilo je svega.

20150725_203711.jpg

20150725_203850.jpg

Ja sam pisao. Bilo je nekog rostilja, i jos nekih gluposti od mesa (2 jela). Od grckih jela nista sem cacikija. Imam ceo meni negde na kameri pa cu okaciti.

I kumovi su mi skoro isli u Rachi i isti meni je bio.

Meni je iznenadjenje da npr ni musake nije bilo na meniju iako nje svuda ima.

Opet cemo dogodine na Lefkadu ako ne bude promene ali cu prvo nazvati da pitam sta je na meniju. Sa menijem koji je bio kad sam ja isao, dzabe im i pogled.

P.S. Ko nece da daje novac u restoranu a hoce dobar vidik, neka krene od Levkasa ka Exantiji kroz sredinu ostrva (ne putem pored Agios Nikitasa). Ima nekoliko dobrih vidikovaca gde i auto moze da se parkira. A onda, pljeska i pivo sa haube...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mora da je počela prava sezona pa su poboljšali ponudu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ja sam isao tim putem, ne iz Ag.Nikitasa nego iz Lefkasa, cak je i kraci put za 3.5km. Ima extra vidikovaca, u pravu si, ja sam se slikao na dva..a kada se vracate lagano vozite jer ima lisica koje izlecu u pm.:D

Koga zanima temperatura mora, more je juce i danas bara. Mlako! 
Isao sam u bazen da se rashladim.

Ovo sam napisao jer sam imao predrasude pre nego sto sam krenuo ovamo, jer su mi drugi napunili glavu da je Jonsko more PREHLADNO....nikada se nigde nisam iskupao kao ove godine ovde. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine je jonsko more u julu bilo baš toplooo...:D 

U iščekivanju nekog narednog dolaska na Lefkadu pozdrav za sve koji su trenutno tamo

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mikros Gialos, tj. plaža sela Poros je vredna obilaska ako ste smešteni u Nidriju, Nikiani, ili ajd da kažemo u Vasilikiju ili ako vas već put tuda nanese. Lepa plaža, šljunkovita, duboka i prozirna voda.

IMG_20140726_141036_zpsplf7mmkf.jpg

Ipak, nije baš vredna toga da se specijalno zbog nje poteže sa severa ili zapada ostrva.

Malo je nezgodan put od sela Poros naniže jer je dosta tesan a i parkiranje pored plaže je malo teže (video sam da ljude lako zagrade)

zanima me moze li pesaka tj.koiko je udaljena ova plaza od Nidrija?

Izmenjeno (Marina Radovanovic)
Interesuje me bus do Katizme-neko je dao link za red voznje a tamo nema bus direktno od Nidrija do Katizme dok su neki bili pa jel to sigurno?
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tesko pesaka, ima mozda 15tak km od toga sve je uzbrdo nizbrdo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I da kazem da cene na Kefaloniji nisu nikako duplo jace , cak su zadnjih godina na Lefkadi naduvene cene... Prosle godine sam bio i na Kefaloniji i na Lefkadi i cene su bile za trecinu jace na Lefkadi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I, sta znaci "pazarite se za sve"? Jel to cenkanje?
Ako jeste, za sta bi mogao da se cenjkas na Lefkadi, osim za smestaj i izlete?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891377
    Ukupno poruka