3551 poruka u ovoj temi

Hahaha, nick034, kakav timing

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Calypso pomoooc!Gde bese oni parkinzi u Lefkasu?Sinoc prosli ,neverovatna je guzva,a veceras bi prosetali iz Agiosa u Lefkas.Samo da kazem da je Lidl u kome smo juce svratili da pazarimo,bio opustosen...prakticno nema mnogo toga.I da ne zaboravim,placali smo kreditnom karticom,tako da eto,ako nekom znaci ova informacija,dobro je.Mada je i Stevang vec pisao gde se moze karticom.Ovde je vruce,moj subjektivni osecaj je 40 stepeni.Da li sam samo ja prokuvala ili...?:blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas parking ispred hotela Lefkas, ali tu moras da dodjes bas ranije da bi nasla mesto

image.thumb.jpg.50524108e01f3dbcf4e2218c

Sledeci imas ispred Marine , kod kruznog toka ili za bolje snalazenje preko puta Daltona...

image.thumb.jpg.77b95f81f9bbf6166b6c4fdc

i najveci , kod Arheoloskog muzeja!!

 

image.jpg

Kod hotela Lefkas je najmanja verovatnoca da cete naci slobodan parking, kod kruznog toka ako stignete do 8-9 naci cete parking, Ja sam uvek do sad na tom parkingu kod kruznog ,udjem, a unutra sve puno i kruzim po parkingu 10-15min dok neko ne ode i uvek sam tako nalazio gde da se parkiram...Kod muzeja je najveci parking, i tu je najveca verovatnoca da cete naci mesto, mada i tu se trudite da stignete do 22h najkasnije...

Ovde je vruce,moj subjektivni osecaj je 40 stepeni.Da li sam samo ja prokuvala ili...?:blush:

Ma uzivajte! I ovde je 40c , bas je vrucina a i nemamo more:vruce::vruce::vruce: Okupajte se i za nas neki put:D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nicko034 kao i uvek vadis me iz.....Hvala puno! Lefkada je divna kao sto ste svi vi i pisali.Prosto ne znam gde cu pre.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se sa Lefkade beskrajno tuzna sto svu tu lepotu napustam :neznam:

Apsolutno prelepo ostrvo!Bila sam prosle godine u drugoj polovini septembra i sad je dozivela u punom sjaju.Mislim i prethodne godine vreme je bilo odlicno ali neke plaze nisu imale onu ludacki plavu boju kao na slikama a sada sam to nadoknadila!Jedino mi je smetala prevelika vrucina, prevelika guzva i malo cudniji red voznje nego pre.

Prosle godine sam iznajmljivala auto i videla sve,ove godine jedino Kavalikeftu i Megali Petru nisam videla ali dozivljaj je ipak bio kompletan!!!

Planirala sam Kefaloniju za septembar ali mislim da cu ponoviti Lefkadu, toliko sam odusevljenaaaa :-D :-D :-D 

Tako daaa...preporuka svima da je posete :-D  

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravi svima,idem 23 avgusta na lef,a pre toga idem na kefaloniji od 11 do 22 avgusta pa nastavljam na lef ,inace pre 2 godine sam bio na lef i znam sve kako je. Interesuje me da li mogu da nadjem tamo smestaj ili da rezervisem pre nego da odem,ko kakva iskustva ima pa neka mi pomogne? Smestaj trazim iskljucivo u agios nikitasu :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde je puno ko oko na Lefkadi, kolone parkiranih vozila u AN su kilometarske, pokusaj naci pre nego sto dodjes.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Lefkadivam je zasigurno potreban prevoz- znači ili sopstvenim vozilom da krenete ili se lepo pripremite/isplanirajte da rentirate vozilo na ostrvu- treba obići svu ovu lepotu!

Videla za dve nedelje samo jedan bus koji ide ka Katizmi i to je to.

Izmenjeno (summer_lover)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam dosla sa Lefkade.Bila sam smestena u Nidriju. Iz Nidrija ide autobus do Kathisme(cena karte u jednom pravcu je 3,5e). Bus staje u Lefkasu,Agios Nikitasu i usput gde zelite. Mi smo izlazile i na Pefkuliji,super plaza,pre A.Nikitasa. Iz A,Nikitasa vozi brodic do predivne plaze Milos (3e u jednom pravcu) i dva puta smo isle do Katizme.

Uplatile smo i krstarenje do Kefalonije a postoji i krstarenje 3 plaze (Egremni,Porto Kaciki i Agiofili). Oba po 15e sa ruckom koji je skroz bzvz.

Do Vasilikija nismo isle,ali ide bus i na tu stranu.

Zadovoljna sam koliko smo obisle ostrvo iako nismo imale kola,i ovako je bilo predivno.

Jedina mana je sto ne mozete ostati na plazi posle 18h jer se tad vraca poslednji bus sa Katizme :(

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Calypso 

Kraljice!
 

U zvezde  te kujem, spomenem te najmanje tri puta dnevno!
Da mi nije tvojih POI ne bi znao da mrdnem!
Sada treci, cetvrti dan se vec polako snalazim sam ali vidi...da mi nije bilo toga prvo sto ne bi nasao smestaj koji sam upaltio dva dana..hahahhahaha..posle kada sam kreneuo na plaze, u Lidl..ma gde god...navigacija, Calypso POI i teraj di oces!

Hvala ti beskrajno!


 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije lose obici svetionik i najjuzu  tacku Lefkade...Mi bili danas tamo.Puca pogled,skljocali su fotoaparati:yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste predivno, ali i jezivo..

Jel ima jos ona rupa na zastitnoj ogradi?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada je sve ogradjeno,ne znam kako je bilo ranije.Ali preskakali su neki ogradu,medju njima i moj muz.Sledila sam se

Nestvaran pogled na Kefaloniju i Itaku,ako nisam pogresila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je i ranije ogradjeno, ali je bila otkinuta jedna sipka na ogradi pa je moglo da se provuce bez preskakanja...

Ja sam prosao i legao na zemlju sa ispruzenim rukama i slikao onaj ponor dole:nesvest::tik:

A adrenalina na pretek..

Slike su fenomenalne, a i sad kad ih gledam klecaju mi kolena:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako doci do tamo ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka