3551 poruka u ovoj temi

Nikola, daj reci neke cene pica i hrane po kaficima i restoranima. Cisto da znam sta da ocekujem.

Giros 2,2 - 3e, u Lefkasu. Uglavnom 2,2-2,5e.

U restoranu Festino kod marine u Lefkasu sam jeo pizzu al tako je dobra i ukusna da nemam reci, bila 9e pristojna porcija i ukus. Pivo oko 3e jbg.

U radnji i trafici koka k skupa. Za hranu ima svasta i dosta marketa u Lefkasu.

U Sivoti, riblji restoran Hobotnica 10e, Bakalar 10e i gavros nesto kao girice 7e (al kao rucak), to je sa salatama u porciji sa ribom. Vino 7e 1l neko domace. Sjajna usluga i hrana, preporuka od naseg domacina kao i za Festino.

U restoranu Rachi na vidikovcu neki svinjski odrezak u sosu 7e, neka piletina salata 5e. Pice vino oko 7e isto odp.

To je okvirno :D 

Napisacu neki izvestaj kad dodjem u BG.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice pumpi meni se cini da je sve ok.

Prica i jeste a i nije naduvana.

Jer npr nema limita i nema problema za turiste jer ce placati karticama plus kesh .Problem je jer nema dovoljno kesha u opticaju...

Ja nosim kes i necu imati tih problema, 

samim tim po makikiss bicu privilegovan:D

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Giros 2,2 - 3e, u Lefkasu. Uglavnom 2,2-2,5e.

U restoranu Festino kod marine u Lefkasu sam jeo pizzu al tako je dobra i ukusna da nemam reci, bila 9e pristojna porcija i ukus. Pivo oko 3e jbg.

U radnji i trafici koka k skupa. Za hranu ima svasta i dosta marketa u Lefkasu.

U Sivoti, riblji restoran Hobotnica 10e, Bakalar 10e i gavros nesto kao girice 7e (al kao rucak), to je sa salatama u porciji sa ribom. Vino 7e 1l neko domace. Sjajna usluga i hrana, preporuka od naseg domacina kao i za Festino.

U restoranu Rachi na vidikovcu neki svinjski odrezak u sosu 7e, neka piletina salata 5e. Pice vino oko 7e isto odp.

To je okvirno :D 

Napisacu neki izvestaj kad dodjem u BG.

Hvala ti. A Rachi mi je na vrhu liste. Sutra stizem na Lefkadu i cim se raspakujem pravac Rachi.

 

Ja nosim kes i necu imati tih problema, 

samim tim po makikiss bicu privilegovan:D

 

Lepo ti rece. Para vrti gde burgija nece.

Elem, moja savet je poneti i neki rezervni kesh za soping. Kad je rublja pukla zimus, cene su otisle nenormalno dole i ko je imao kesh, prosao je odlicno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je stanje na pumpama u Nidriju, ima li benzina?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@stevang   Cim budes u mogucnosti,napisi utiske o restoranu Rachi,jer je i meni na listi obilaska.Volela bih da cujem sveze informacije vezano za hranu,cene i pogled koji kako kazu neverovatan.Srecan odmor i toplo more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas tocio gorivo u Lefkasu, sve pumpe radile sem AP. Lidl odlicno snabdeven,kao i lokalni marketi. Gde se nalazi restoran Rachi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kroki

 

 

image.jpg

 

image.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se sada vratio iz Rachi - ja,utisci su najpozitivniji mogući. 

Mesto je komplet za najvišu ocenu,pozicija,osoblje,hrana,cene,atmosfera. . .sve. Do 10 evra imate da baš da birate,piće takođe nije skupo. Pogled je mnogo bolji uživo, pogotovo kada oblaci počnu da se motaju po kraju :)

Što se goriva tiče, u Lefkasu sam pre pola sata video cisternu pumpi a posle i uAg.  Nikitasu. Stanje redovno. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je temperatura vode. Kako mogu da vidim pise 22, a to je brrrr. Neka neko napise ko je tamo. Mi krecemo u nedelju.  

Izmenjeno (lutonjica)
slovna greska
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lutonjice, najkraće što mogu da kažem je da je temperature vode promenljiva. Vratila sam se pre dva dana, a sve vreme mog boravka tamo (9 dana) najnormalnije sam se kupala, ostajala u vodi  po sat vremena. S tim, što se desilo npr. da se u Ai. Janisu, doslovno u roku od pola sata, voda prvo iznenada ohladila a onda opet ugrejala. ili, recimo, jednog dana na Katizmi ceo dan toplo, a sutradan prohladno. Ili, iznenađujuće, hladnija voda u  Nidriju nego na zapadnoj obali istog dana... Onda, bude toplo u dubini, a hladno u plićaku...šou. Skontala sam da je u svemu tome temperature vazduha još I najmanje bitna, važni su vrsta vetra I talasi, morske struje... U svakom slučaju, sasvim je ok za kupanje. Uzgred, poslednjeg dana smo otišli na kupanje u Pargu, da malo obnovimo gradivo od pre par godina. E, tu biste shvatili šta znači  le-de-no. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Izvinjavam se sto se ne javih ranije. Mi smo nasle dve drugarice za rent-a-car. Iznajmile smo Micru u Avisu. Cena je bila 25e po danu i to na domacu dozvolu. Depozit je bio 50e i da je doslo do nezgode, taj novac bi zadrzali i to je sve. Sve preporuke za njih! Avis je u centru Nidrija, sa strane plaze, ne mozete ga omasiti. U slucaju da neko ne stoji dobro sa engleskim, nasih nekoliko agencija dele prostor sa njima, pa se mozete nasim vodicima obratiti za pomoc.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacije od grka sa Lefkade, Agios Nikitas, jesu da sve funkcioniše normalno, goriva ima i da je karticama je moguće plaćati. Za gotovinu se podrazumeva da je potrebno poneti.

Kada sam mu rekao šta pišu naši mediji upitao me je da li o istoj državi (Grčkoj) govorimo!? Mediji ipak moraju da prodaju priču bez obzira koliko istinita bila.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo narode,

momak i ja krećemo na Lefkadu (Nidri) 16.07.preko Argusa, ako ima neko ko bi nam pravio društvo za rent-a-car neka se javi, da podelimo troškove. :) 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rakel bili mi u Pragi pre dve godine i zaledili se, zato sada i pitam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uz duzno postovanje, al kakvo je to hladjenje od toplote onda? Ja sam zato pobegao od Bg, tako da mi temp mora itekako odgovara. Proteklih dana na Lefkadi je bilo taman kako treba. Topla voda je za bazene ne za otvoreno more.

Grk domacin mi rekao, ako duva vetar na jednoj plazi, tako ce biti na svakoj. I da u tom slucaju picimo na jug il istok. Tako smo radili, pogotovo sto kolima od Lefkasa max 1h si do juga ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka