3551 poruka u ovoj temi

makkiss

jel fumkcionisu i dalje kartice na Lefkadi?

Mega marketi i pumpe?

Prijatelji su mi jutros stigli sa Kasandre kazu da tamo nista ne moze da se placa karticom i da naravno na bankomatima nema para.

ali ok mene interesuje samo ovaj deo sto sam pitao.

 

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kartice idu u Marinopulosu, Vasilopulosu i Lidlu. Od pumpi samo Aegean. Bar je tako bilo prosle sedmice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li usluzna perionica na Lefkadi a da nisu one cetke, znaci klasicno puskiranje kao kod nas, posle parkiranja kod Egremnija auto mi je zacementiran a na sve to neki moji NSdjani mi se ispotpisivali po haubi uz pozdrave i srca itd. pa cu taman morati i na poliranje kad se vrnem nazad pa eto da im se zahvalim na tome ako slucajno procitaju, i pored dobrih namera koje su imali..

Perionica postoji u Lefkasu kad krenekš ka Lidlu-Nidriju sa desne strane oko 300m pre lidla. Ona na kojoj sam pereš auto... Videli smo ti danas auto na Katizmi ns table sa sve potpisima na haubi...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja perem tu ispred lidla na tom kruznom putu imas puskiranje, ali bolje pranje ti je na pumpi malo pre toga dobija se dva minuta za 1e, isto puskiranje.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš spisak smeštaja u mom potpisu za potez Lefkas - Agios Nikitas sa linkovima a lokacije su u temi POI za Lefkadu.(samo podesi profil na sajtu da vidiš potpise)

Generalno, ovde nema krš smeštaja. Cena uglavnom zavisi od toga da li imaju bazen i od samog luksuza u studiu ili apartmanu. Neki stvarno lupau cene pa ostanu prazni...

Više o traženju smeštaja imaš u temi "Samostalno traženje smeštaja na Lefkadi"

Kaži tačno šta tražiš pa ćeš dobiti bolju preporuku od ljudi sa foruma :) ...studio, app, okvirna cena, lokacija, bazen...itd.

Lokacija jeLefkas, okolina lefkasa i severozapad ,,, 

nije mi bitno da li ima bazen ili ne... cena je odlucujuci faktor naravno u sklopu sa onim sto se nudi... trazim povoljnije cene... 

nesto da je solidno onako sasvim, pristojno... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš šteta... :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja upravo krecem za Lefkadu.
 

Hvala @Stevang na odgovoru...Jel znas mozda da li se putarina moze platiti karticom ili iskljucivo kes? Od Soluna do Lefkade.

Javicu se ovih dana da vam kazem kakva je situacija sto se svega tice.
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam placao kesom tako da za kartice ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eee... još jedno kupanje i krećemo nazad za Beograd. Odličnih 15 dana drugi put na Lefkadi. 

p.s. nisam znao da je Pefkulia tako dobra plaža

20150717_112249.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko krece veceras ili sutra za Srbiju/Novi Sad ili zna nekog, neka mi se javi ovde ili na cedo986@gmail.com, drugar treba ranije da krene, naravno ucestvovao bi u troskovima po dogovoru..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eee... još jedno kupanje i krećemo nazad za Beograd. Odličnih 15 dana drugi put na Lefkadi. 

p.s. nisam znao da je Pefkulia tako dobra plaža

20150717_112249.jpg

Ove godine je i mene Pefkulija prijatno iznenadila. Prosle godine je stalno bilo neke travuljine u vodi, a 2010. i 2011. je bila bas super, ono kad ti se ne vozi iz Ag. Nikitasa nigde daleko, dodjes na Pefkuliju i uzivas:rolleyes: Vratio joj se stari sarm :rolleyes:

Izmenjeno (drnenica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas tako :) i zato je agios nikitas dobar izbor i za ne bas tako mlade :)  4 dobre plaze pa  moze i jedna dopodne a druga popodne. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katizma, Milos, Pefkulia i plaza u AN:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u samom Agiosu,Milos(meni najomiljenija),Katizma i Pefkulija- sve su na 3km razdaljine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka