jelenap.

KITIRA

53 poruke u ovoj temi

Pa nije, Dragane, znas koliko volim Grcku, ali, nekako, mislim da nema nista sto je bas toliko fascinantno, sto nigde drugde nema. Mislim, u samom Mediteranu ima ostrva koja me vise privlace. Mozda je i stvar godina, sve vise volim komfor, ali nije samo to, mislim da i ako ovo ostrvo preskocim, necu nista posebno izgubiti. :unsure:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E odmah da te dematujem u vezi komfora, rekoh u mom pisaniju da je to bio do sada najbolji apartman (uz onaj na Astipaliji) koji smo ikada imali u Grckoj, plus nam je gazda punio frizider hranom i picem, tako da smo zapravo imali i dorucak.

Takodje, sve zavisi koju vrstu odmora preferiras, meni iskreno prija da mi ne skacu nad glavom, niti da me vuku za rukav da negde udjem i kupim nesto, i najvaznije da me ne oderu tj. mi ne prodaju neku stvar (pre svega hranu, odecu i obucu) koja realno ne vredi toliko. Ja sam takav osecaj imao i na Rodosu, i na Santoriniju, znatno manje na Kritu, jer sam izbegavao glavne turisticke lokacije u sezoni, pa mi je on ostao u znatno prijatnijem secanju, a hrana je bila ubedljivo najbolja u Grckoj. Meni iskreno smetaju destinacije sa prevelikom kolicinom turista.

Kitira je jedno od onih mesta gde u potpunosti mozes da se iskljucis, da napunis baterije, a kao sto rekoh takav osecaj sam imao i na Folegandrosu, Milosu, Sikinosu, Astipaleji, Kalimnosu i Amorgosu (Alonisos se podrazumeva, kao i Skopelos van spica sezone). Jos ako na to dodas i vise nego pristojne plaze (uz par izuzetno lepih), sta ces vise za pristojan odmor.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno tako, ne odustati nikako od Kitire, ona je jako zgodna za uvezati a Manijem i tim delom Peloponeza+Elafonisi,ali i sama je predivna,romanticna i opustajuca...ma sutra bih opet.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neki postovi ostavlju coveka bez reci u negativnom smislu :lud:

Zasto ostali posetioci Kitire ne pisu :-)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E odmah da te dematujem u vezi komfora, rekoh u mom pisaniju da je to bio do sada najbolji apartman (uz onaj na Astipaliji) koji smo ikada imali u Grckoj, plus nam je gazda punio frizider hranom i picem, tako da smo zapravo imali i dorucak.

Dragane, koji smještaj ste imali na Kitiri? Može link?
Mi smo se nekako odlučili za DIakofti, ali još nije konačno.
ne mogu naći privatni kontakt (da nije preko booking.com ili airbnb) od Francois apartments u Diakoftiju. Htjela bih probati spustiti cijenu za kraj septembra, malo je preskupo preko bookinga.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragane, koji smještaj ste imali na Kitiri? Može link?
Mi smo se nekako odlučili za DIakofti, ali još nije konačno.
ne mogu naći privatni kontakt (da nije preko booking.com ili airbnb) od Francois apartments u Diakoftiju. Htjela bih probati spustiti cijenu za kraj septembra, malo je preskupo preko bookinga.

Danijela, nisam uspeo da nadjem link, ali se secam da je u pitanju smestaj odmah pored "Rocky Camara" studios u Hori, pa pokusajte da nadjete na netu. Po meni je to bio najbolji smestaj koji smo ikada imali u Grckoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, pokušat ću naći. Šteta što nema street viewa... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izasao mi neki clanak na mob.o susednom ostvrvu Antikitira (negde pise i Antikitera). Imaju j, pa sam gledala i snimke. Imaju jako malo stanovnika, ni 50  i premalo mladih ljudi, pa traze porodice sa decom koje bi se tu doselile, a dobile bi kucu i novac. :D Meni se bas svidelo!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893893
    Ukupno poruka