3572 poruke u ovoj temi

daj neku sličkicu....pliz....:turista:

ove godine neću doći na Krf...pa budi dobra....:cvetic:

Izmenjeno (VERANDA)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bata to radi mnooogo bolje nego ja... Nekako čini da, kad gledam njegove slike, kao da gledam Krf po prvi put, i to mi je mnogo lepo. Hvala mu. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajd Rakel ne izvlaci se na Batu daj neku svoju....:D

Al sto je uhvatio svetlost svaka cast vidi se zlatni Krf...:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se požara tiče, sinoć sam se čuo sa čovekom u Dasiji. Reče da mediji pišu, ali da razmere istog nisu takve kakvim se predstavljaju u medijima. Požar se desio, ali izgleda nije bilo baš toliko dramatično, situacija je pod kontrolom, i verujem da će tako i ostati ubuduće.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, smešten sam u blizini mesta Pelekas, molio bih ako neko zna ima li i gde je mesara i/ili ribarnica ili negde najbliže ovom mestu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, smešten sam u blizini mesta Pelekas, molio bih ako neko zna ima li i gde je mesara i/ili ribarnica ili negde najbliže ovom mestu.

Само сам прошао кроз Пелекас ове године тако да не знам да ли има месара у самом месту. Најближа месара од села је 6км ка граду Крфу.

Screenshot_4.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, tek stigao pa mislio da se snadjem peške za početak, na kraju upalio auto i otišao do grada Krfa, nisam mislio po najvećem suncu ići ali ispade vrhunski potez, stari grad je toliko šarmantan, sve je puno i usred bela dana, tek treba i uveče da odem, usput do pijace otišli, dobar je izbor sveže ribe..

Inače u Pelekasu je fešta, tako opuštajuće mestašce, preporuka za obilazak svih uskih uličica, vidim da niko ne ide a kao iz bajke je.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporuka i za selo Liapades na putu ka Paleokastrici. Mi smo u povratku sa plaže otkrili to selo sa malim trgom i restoranom ispod platana i baš u njemu jeli najbolji suvlaki na Krfu. Restoran se zove Marineris, ako se nađete tamo obavezno naručite nešto sa roštilja!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedna preporuka za Liapades, ali zbog lepe plaze Rovinia beach i Taverne Cricketer.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas lepa plaza, svraticu sutra na nju, posto smo ionako planirali Paleokastricu.

Inace ovde smo tri dana,u nedelju padala kisa pre podne, posle sve suncano ali ne previse vruce, sto bi se reklo taman. Obisli Glifadu, Kontogialos, Gialiskari i Agios Gordios, voda pretopla. U Gordiosu danas talasi, ali u onom plicaku prava stvar za dobru zabavu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zelim da iznesem jedan problem koji se odnosi na Dasiu Ipsos i Gouviu a to je predstavnik nasih agencija vodic Nenad. Coveka je tesko naci jer on jedan pokriva teritoriju od Kerkire do Barbata. Grcki broj telefona koji je ostavio na oglasnoj tabli nije ni u viberu ni u whatsapp-u. Ne ukljucujemo svi roming kad dolazimo u Gr. Ljudi se uglavnom oslanjaju na wifi.Devojka koja je imala problem morala je da zove oca u Srbiji preki vibera da bi on pozvao Nenada na grcki broj da joj resi problem. Nemam nista licno protiv coveka nego je jednostavno problem u organizaciji. Ne moze jedan covek da opsluzuje sve nase agencije na Krfu  i sve vile. To je nemoguce. Potrebno je da cesce obilazi vile ili da kaze ja sam npr. od 20-21h u tom kaficu ili na tom mestu svako vece. Ako nesto treba tu sam. Ima starih ljudi koji dolaze na letovanje koji ne znaju engleski i tesko.se sporazumevaju sa Grcima.Ovako ljudi su prepusteni sami sebi.Ovo je zamerka nasim agencijama, da organizuju bolje opsluzivanje svojih putnika na Krfu. Potrebno je da u Dasiji, Ipsosu i Gouviji bude po jedan predstavnik nasih agencija. Ja sam 2017.god bio na Krfu na letovanju, potpuno ista stvar se desavala i tada sa njim. Verovatno on nece da ubaci broj u viber ili whatsapp jer bi onda morao da odgovara na veliki broj poruka-zahteva. Ja ne krivim njega, nego nase agencije kojima je jeftinije da placaju samo jednog coveka. Ako pogledate npr. Pefkohori na Halkidikiju koji je manji od Dasije, u njemu skoro svaka nasa agencija ima svog predstavnika. Da ne govorim o Olimpijskoj regiji.. Nadam se da ce se nesto promeniti nabolje

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obavezno Probaj Pivo...:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Domaća, krfska piva su iz godine u godinu sve bolja i raznovrsnija, a valjda će im i cena biti prijatnija na festivalu. Šteta da se ne proba.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893851
    Ukupno poruka