kvlado78

Swiss inn Resort Hurgada /ex Hilton Resort Hurgada/

343 poruke u ovoj temi

Interesuje me ovaj hotel, mi smo 5oclana porodica sa 3 sitne dece(1 beba)...planirali smo odlazak sredinom juna, zbog vrucina...

uplatili bi za vreme sajma...cena je negde oko 2400e za 14 noci/15 dana...za premijum sobe.

dajte neke savete.sta ocekivati?koje sobe izabrati, i da li mozemo da u agenciji da trazimo sobe?kakve su to premijum sobe u odnosu na standard?koji blok?

ma sve sto mozete da savetujete napisite.

hvala narode.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih samo prokomentarisao da vec sredina juna moze da bude prilicno paklena... Mi smo prosle godine bili u terminu 27.maj-7 jun i bilo je prilicno toplo, 35-38 svaki dan... Ove godine takodje planiramo sa detetom od 4 godine i bebom koja ce tad imati 8.5 meseci i gledamo opet drugu polovinu maja. 

Sto se Hiltona tice, nisam bio ali su prijatelji bili krajem prosle sezone i nisu mi lepe stvari rekli...

Razmislite o Caribbean world resort hotelu, dobar je izbor za porodice sa decom (mi cemo ga ponoviti)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Hiltonu smo bili prošle godine od 05jula. Vrlo malo suncobrana sa dobrim hladom ( ima neko platno u kraju plaže gde je odbojka, najbrže zauzmu roditelji sa decom). 

Toplo je dosta u tom periodu, oko 40 temp. 

Što se tiče klinaca - na plaži kod restorana imate dečiju igraonicu & dečija animacija u hladu kod palmi, na travi nije loša. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je neko sada u ovom hotelu. 

Zanima me, da li je obrok Švedski sto, samoposluživanje ili oni stavljaju hranu u tanjir ? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili od 26-og aprila i potpuno je razlicit kvalitet usluge bio do 1. maja i od 1. maja.

Do samoposluzivanje u restoranu, bez cekanja bilo gde a pogotovo u restoranu, pivo se toci iz flasice, slobodne lezaljke pre podne, brzo dobijanje pica i grickalica u barovima, 

Posle za rucak i veceru kuvari sipaju hranu i to deluje jako sporo, velike guzve na veceri pogotovo, pivo toceno, cesto nedostaje pica pa se ceka dok stigne, pice nije hladno. 

Generalno hotel verovatno ispunjava egipatskih 5* dok evropskih je izmedju 2 i 3, licno misljenje.

Snimak iz prve ruke: https://www.youtube.com/watch?v=vsR63DcyCYI

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@PerfectSquare Ja bih takođe rekao da je do toga što im taj period i nije 100% sezona. Prošle godine su išli prijatelji sa decom, moj brat, znam za još par ljudi, svi su imali pozitivna iskustva, a išli su avgust/septembar.
Verujem da će sve ovo da se popravi uskoro, dok se malo uhodaju.

Posle pauze od godinu dana zbog korone, ponovo nišanimo Hurgadu i ovaj hotel.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@vladimir.petrovic Slazem se u potpunosti, samo mislim i da u toku sezone ima razlike izmedju egipatskih i evropskih 5*. Evo na primer u nasem podneblju Tonanti i Splendid u poredjenju sa ovim hotelom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav, 

planiram putovanje preko agencije Fantast 08.06.2021 godine. Razmisljam o ovom hoteli. Citala sam vasa misljenja, ali imam par dodatnih pitanja. 

Iz vasis misljenja sam zakljucila da je uglavnom problem oko soba. Vidim da je hotel renoviran, moj zakljucak iz komentara je da su krilo 3 i 5 najbolji. Krilo 3 na sredini, krilo 5 uz plazu, da li gresim ? 

Drugo sto me zanima su izleti, da li ste isli preko agencije s kojom ste dosli ili ste koristili njihove? 

Vidim da je vecina placala za late check-out, da li je to zapravo potrebno, u agenciji su nam rekli da pustaju da se okupate u nekoj sobi pre puta, ali kad smo pitali da je to doplata oni su presutili (nije agencija fantast). Ne pitam ovo zbog ustede, nego zbog organizacije kofera i svega drugog.

Sto se tice baksisa, koliko se uglavnom ostavlja ?

Maske da li su obavezne u hotelu, na plazi? Kakva je procedura oko PCR ako se radi u Egiptu ?

Hvala vam unapred na odgovorima! 

Ako neko ima neki savet  da je isao ove godine ili da planira, bilo bi lepo da pise :D 

Izmenjeno (letovanjee)
greska u kuckanju
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima svezis utisaka???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo početkom avgusta.Obećavam da ću vam preneti naše iskustvo.Ekipu sačinjavaju dvoje odraslih u ranim 40-im,dve tinejdzerke i jedna šmizla od 8 godina.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891378
    Ukupno poruka