gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

uzimaju se svako jutro ispred hotela ,po dolasku prvog dana se dobijaju kartice koje menjate za peskire svaki dan,bez depozita.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OK.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili vratili se pre par dana samo reci hvale od hrane pa do smestaja.I da napomenem da je za one koji su u usluzi Ultra ALL Inclusive besplatno koriscenje Aqva parka.Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

u septembru putujem na Sithoniu u Porto Carras Sithnonia pa me zanima posto smo uzeli opciju ultra all inclusive sta ona sem klope i pica obuhvata?

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored hrane na plazi i pored bazena su vam besplatne lezajke kao i neogranicen broj pica,medjuobrok ali verujte mi da on nije potreban jer je hrana stvarno sjajna.Vecera na plazi,Fish night i grcko vece samo je potrebna rezervacija.Tobogani za malu decu sjajni ne doplacuju se ako imate Ultra All Inclusive.Nadam se da sam pomogao.Pozdrav

Izmenjeno (elzner)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio sam od 10 Septembra hotel Sithonia, All inclusive Premium, idem sa suprugom i bebom. Nisam ni obracao paznju da li je Sitonija ili Meliton, da li je usluga UAI ili AIP... Medjutim, cujem se sa ortakom koji je sada dole, p kako je pocela sezona, pizdi na uslugu u Sithoniji. Kaze ceka na klopu, dobija plasticne case nikada tanje dok u Melitonu dobijaju staklene... Ogradjuje se da nije tako bilo dok nije pocela sezona, do 15.07.

Ako je neko bio u periodu koji nije top sezona, da li se ove stvari desavaju ili ne. Ili je on malo razmazen pa preteruje. Treba mi drugo misljenje. Da promenim rezervaciju za Meliton, za mene je oko 500 eur doplate + 400 eur za brata zato sto ide 2 dana krace.

Ako moze neko da me posavetuje. Takodje me interesuje kakve su sobe u Sitoniji, sta znaci AIP osim klope, sta je sa internetom?

Hvala puno.

EDIT: sada sam procitao prethodne stranice, vidim da je dosta ovog odgovoreno cak i da ima svezih posetilaca (od prosle godine), tako da eventualno ako neko ima sta da doda, zahvaljujem ;)

Izmenjeno (Gruma)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo culi od nasih prijatelja da je u sezoni guzva,a sto se tice Sitonije mi smo bili u junu i nije bila tolika guzva ali da je bilo malo vise ljudi mislim da bi poludeo.Usluga jeste slabija ali mi smo bili zadovoljni.Svi su bili ljubazni a sto se casa tice one su plasticne i to mi je malo smetalo.Za jelo je bilo svega ali je stalno bilo sve isto tako da malo moze da dosadi.Internet se placa u sobi ali ima i besplatan u purple bar-u.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, mi smo uplatili Sithoniu od 4.09. Idemo sa devojcom od 3,5 god i bebom od 5 meseci. Nadam se da ce nas posluziti i vreme a i da ce usluga biti na zadovoljavajucem nivou.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od usluge ne ocekuj mnogo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porto Karas smo posetili jednog julskog dana tokom našeg ovogodišnjeg letovanja u Nikitiju.

Pošto pre svakog puta se dobro organizujem tako sam i sada poslala mail Porto Karasu za informaciju oko mogućnosti posete. Dobili smo odgovor da možemo kuputi dnevnu ulaznicu po ceni od 3 eura i boraviti u resortu. Kako ne volim „švercovanje“ tako smo i uradili, platili smo 2 dnevne ulaznice 6 eura i 3 eura korišćenje vodenih tobogana za klinca.

Prvi, a kasnije i finalni, utisak je razočaravajući. Da ne detaljišem previše navešću samo ono što mi je bilo najupečatljivije.

Bazeni su blago rečeni prljavi. Na dnu se nalaze i po površini plivaju razne nečistoće. I to u velikim količinama. Kameni delovi koji bi trebalo da ukrašavaju te vodene površine su prekriveni zelenim naslagama. Dečiji deo u okviru jednog bazena je u katastrofalnom stanju. Bazen kod tobogana je prljav da prljaviji ne može biti. Organizacija oko tobogana je bzvz, deca padaju u vodi jedni drugima na glavu, niko ne kontroliše spuštanje, niti bilo šta drugo. Bar u vodi kod bazena sa toboganima je leglo zaraze: voda je prljava, sedišta u vodi su prekrivena algama, a na sredini tog prostora je izdignuta površina na kojoj stoje 3 polupune čaše, ko zna već koliko, s obzirom da se na njima uhvatila buđ. Ivice svih bazena su oštre, stare i delimično oštećene. Na jednom mestu je deo bazena ograđen crveno-belom trakom jer je tu otpala svetiljka u bazenu i visi na nekim kablovima.

Pojedine zelene površine su baš neodržavane, naslaga osušenih iglica, listića i sl. ima toliko kao da nisu čistili od proše sezone.

Plaža je OK, „debela 'ladovina“ koja opušta, lep pogled na NM, prijatna šetnja po marini, ali mislim da se ovde nećemo vraćati.

Ne znam kakva je usluga, smeštaj, hrana i ostalo, ali s obzirom na ovu prljavštinu kakva god da je nikada ne bih letovala ovde. Ovo što sam videla je daleko ispod nekih hotela koje sam posetila, i uvek bih se pre odlučila npr. za Lagomandru.

Izdržali smo do 12:30, posle smo pobegli na neka mnogo lepša mesta na Sitoniji

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najvise prljavstine je oko tobogana, koji se nisu naplacivali pa je broj "padobranaca" bio naravno veliki i uglavnom su to nasi koji skoknu do P.Carrasa sa sve frizederima za hranu... i dodatnom opremom, do prosle godine su koristili i sankove sa besplatnim picem ali su ove uveli obavezan uvid u karticu od sobe ,pa je ta "usluga" bila skoro nemoguca.

Ta nazovi "prljavstina" je uglavnom u spicu dana koju posle srede ,ali se mora priznati da takav kompleks na to mora vise voditi racuna.

Sto se ostalog tice, odgovorno tvrdim da je P.Carras tj. ceo njegov kompleks sa svim plazicama koje su u nastavku velike plaze, ocuvane u prirodnom ambijentu, jedan od najboljih delova Sitonije ako ne i najbolji,a verujte mi, nema mesta na njoj gde nismo zavukli dupe proslih godina.

Zahvaljujuci malo starosti kompleksa(za uslove visokog turizma) malo losoj politici ovaj kompleks je okrenut istocnom trzistu,i uz malo cenkanja i ranih uplata postao je dostupan nama, tj.turistima iz srednje klase koji inace ovakve komplekse mogu videti samo na slikama i Travel kanalu.

Lagomandra nije klasa hotela u koju spada P.Carras,kao npr. reno Klio i reno Laguna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista me cudi, upotrebiti takvu odrednicu "padobranac", pa jos navesti da su to nasi i da je bazen kod tobogana zbog njih prljav jer su toboz dosli sa sve friziderima, je u najmanju ruku pogrdno. Pri tome se zaboravlja da su ti isti "padobranci" usli u kompleks po pravilima kompleksa i pri tome platili ulaz po ceni koju propisuje kompleks PC, a pored toga i ulaznicu za taj isti bazen. Mislim da komentar nije na mestu pogotovo sto je taj isti bazen prosle godine bio prljav ne samo u spicu dana vec i ujtru jer nije ciscen, sto je pre svega odgovornost hotela a ne posetilaca i gostiju.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

procitala sam prethodne postove.

bila sam prosle god u ovom hotelu evo mog utiska.

- onog trenutka kad sam otvorila sobu (junior suit) doslo mi da se vratim kuci. razocarenje!

- bazen jeste prljav, vidno prljav, naslage ima i na dnu bazena,

- da ima padobranca ima. da se ogradim pod tim podrazumevam na one koji plate ulaz i konzumiraju pice i hranu kao i mi koji smo platili hotel. nemam nista protiv obilazak komplesa samo mi nije jasno kako ih nije blam da jedu i piju i ponasaju se kao gosti hotela koji su bas dobro platili za taj ugodjaj.

- hrana nije losa,

- usluga onako velika je guzva pa treba pricekati za pice.

- sto se tice plasticnih casa dobijaju se na plazi u baru dobijes normalne staklene. ima logike tu bi bilo stakla na sve strane.

- sobe su osrednje daleko je od 5*. renoviranje neophodno pod obavezno!

ja bih se vratila u ovaj hotel. ako pitate zasto ne umem da objasnim . iz dana u dan kompleks mi je postao drag i realno sve je tu nema potrebe da se izlazi van njega. hrana, bazeni, plaza, mir, ugodjaj za setnju...valjda je to razlog zasto bih se vratila ponovo u porto caras

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

procitala sam prethodne postove.

bila sam prosle god u ovom hotelu evo mog utiska.

- onog trenutka kad sam otvorila sobu (junior suit) doslo mi da se vratim kuci. razocarenje!

- bazen jeste prljav, vidno prljav, naslage ima i na dnu bazena,

- da ima padobranca ima. da se ogradim pod tim podrazumevam na one koji plate ulaz i konzumiraju pice i hranu kao i mi koji smo platili hotel. nemam nista protiv obilazak komplesa samo mi nije jasno kako ih nije blam da jedu i piju i ponasaju se kao gosti hotela koji su bas dobro platili za taj ugodjaj.

- hrana nije losa,

- usluga onako velika je guzva pa treba pricekati za pice.

- sto se tice plasticnih casa dobijaju se na plazi u baru dobijes normalne staklene. ima logike tu bi bilo stakla na sve strane.

- sobe su osrednje daleko je od 5*. renoviranje neophodno pod obavezno!

ja bih se vratila u ovaj hotel. ako pitate zasto ne umem da objasnim . iz dana u dan kompleks mi je postao drag i realno sve je tu nema potrebe da se izlazi van njega. hrana, bazeni, plaza, mir, ugodjaj za setnju...valjda je to razlog zasto bih se vratila ponovo u porto caras

I ja sam letovao ovde prosle godine, i skoro u svemu se slazem sa tobom. Dodao bih jos i lift, uvek je jedan bio van funkcije, nekada i dva.

Sto se tice casa, slazem se da na plazi treba plasticne, ali ne mozes pivo i frape sipati u casicu velicine one za rakiju. Ok visli, ali sokove i ovo, daj malo vece case i tvrdju plastiku, da mi se ne smrska u ruci.

I ja se necu vratiti ovde dok ga ne renoviraju komplet. Koliko god da su mu pozicija i sadrzaj koji ima van hotela sjajni.

A one alge u bazenu kod tobogana, iza sanka, su sramota.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista me cudi, upotrebiti takvu odrednicu "padobranac", pa jos navesti da su to nasi i da je bazen kod tobogana zbog njih prljav jer su toboz dosli sa sve friziderima, je u najmanju ruku pogrdno. Pri tome se zaboravlja da su ti isti "padobranci" usli u kompleks po pravilima kompleksa i pri tome platili ulaz po ceni koju propisuje kompleks PC, a pored toga i ulaznicu za taj isti bazen. Mislim da komentar nije na mestu pogotovo sto je taj isti bazen prosle godine bio prljav ne samo u spicu dana vec i ujtru jer nije ciscen, sto je pre svega odgovornost hotela a ne posetilaca i gostiju.

Upotrebio bih i goru rec za ono sto sam video svojim ocima, piju za dZ.jedu iz frizidera ,pa pred kraj dana se hvale ko je koliko popio na racun hotela, sve domace njuske ,sa sve domacim dobro poznatim vaspitanjem, jbg.,da sam sreo Nemca ili bar Rumuna kao padobranca rekao bih odma ,ali nisam.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka