Nikola1985

Taverne :: Preporuka

150 poruka u ovoj temi

Jel iko bio u Taverni Oasis kad se ide na Porto Katsiki... Kakve su cijene i slicno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pitanje, ako moze da prodje :P

Očekivao sam da ćeš ga preformulisati (ili bar ponovo pročitati), jer nije baš jasno u čemu se sastoji.

Ako si hteo da pitaš kako do tog vidikovca (crkve Sv. Ilije), pročitaj narednih nekoliko poruka počevši od

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad se stigne u selo Ehantihia kako naći restoran RACHI?

Da li imaju svoj parking ili se svako snalazi kako ume?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili, na Google StreetView:

http://goo.gl/maps/YpHVY

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima mali parking,bilo je mesta kad smo bili :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate li neku preporuku za večeru (u Rachi-ju naravno), da je provereno dobro?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posejdon u Nikitasu, standardno dobar, odlicna riba Oceans u Vasilikiju. Za veliko izbegavanje Dolphin u Vasilikiju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Blau. Jesi li probao licno, da li je pristojna klopa? Cene da li su restoranske ili nize (ovo sto sam ja spominjala u prethodnom postu se kretalo oko 5-7e po jednom jelu).

Ako neko zna jos, slobodno neka predlozi.

Totalno sam zaboravio da dam odgovor, sorry

Mi smo tamo vecerali 3-4x.

Nekako nismo hteli u druge restorane gde stoje momci ispred i spopadaju ljude.

Ovo nam se ucinilo domacinski :D

Jeli smo ribe, musake...

Cene su restoranske, ali ne nesto jaaaakoooo skupo, par eur vise od cifre koju ste naveli.

Sve ostale veceri smo jeli u Lefkasu, giros kod Daltona i cao zdra‘o :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, nije jos uvek kasno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice i cuvenog Daltona u glavnom gradu,njega isto zaobidjite u sirokom luku,giros jeste veliki,ali nama je sluzen hladan i sa maltene nista cuvenog sosa.Mi smo giros jeli uglavnom u glavnoj ulici kod crkve i mini podravnice voca,tu vam je voce i najjeftinije.Isli smo 3 puta u obilazak Nidrija,mogu da vam preorucim restoran The Barel(bure),uvek je guzva,ako ne rezervisete,a odete prekasno mora da se ceka,to je prvi restoran sa desne strane na setalistu pored mora.Nas 40 je jelo i pilo za oko 23e.Sto se tice cena uopste pice uglavnom 3-3,5e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguce je da ste lose prosli i to je bas cudno, mi smo nekoliko puta jeli i extra je, u glavnoj ulici smo jeli dva puta ali to nije licilo na giros. Moja iskustva sa girosom a mogu reci da ih bas imam posto cesto idem u Grcku, nevezano za odmor je da jednostavno ne smete preskociti giros kod Daltona ako posecujete Lefkadu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da je usud na svim podforumima o Grčkoj da se raspravlja o kvalitetu girosa.

Mogu mirne duše reći da sam jedan od najboljih (i najvećih) girosa ikad, jeo na Lefkadi, u glavnom gradu. A jeo sam ih, u zadnjih 35 godina, od Tasosa do zapadne obale i od Soluna do Atine. Ne znam kako se zove restoran (Daltons nije, sigurno), ali to je na onoj glavnoj štrafti, u glavnom gradu, kad idete od mora dalje, pa prođete Nacionalnu banku Grčke, odmah pored neke firme za internet klađenje.

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daltons je vise izbrendiran nego sto je kvalitetan,ali zato giros u Gyro Gyro u Lefkasu je odlican,pogotovo "plate"-mnogo mesa i njam njam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probala sam giros kod Daltona, nista narocito,meso i pita su pomalo zilavi. Deci se dopao. Moja preporuka za giros je u prvoj taverni sa desne strane puta u selu Athani, iz pravca Lefkasa. Kosta 2,5 €, Grcka salata je oko 5€ dovoljna za dvoje dece i dvoje odraslih. Bastica je uz sam put a pogled na more. Veoma prijatno okruzenje.

Takodje bih preporucila i tavernu nesto dalje na putu ka Egremniju, predposlednja, levo s puta je restoran s bastom a desno pored puta mala basta s pogledom na more. Ispod baste su konji i koze,njihovi. Sluze ukusnu musaku,lignje i cene su prosecne.

Bili smo i u Rachiu,negde oko 17 h,svi stolovi uz obalu su bili popunjeni. S obzirom da najatraktivniji deo baste(onaj s pogledom) nema nikakve hladovine,nastavili smo dalje. Seli smo u restoran u samom centru sela,ima kozu kao simbol po tome je prepoznatljiv, u debelu hladovinu velikih krosanja platana. Konobari usluzni,musaka osrednja, cene prosecne. Preporuka za one kojinzele dobro da se rahlade na toplom danu,meni je cak bilo i hladnjikavo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka