megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1216 poruka u ovoj temi

Pozdrav, traži se pomoć od iskusnih. Kako tačno doći do Nisteri plaže? Danas smo se ubili tražeći skretanje do nje, ali našli smo samo skretanje za hotel Nisteri. Postoji li neka oznaka ili orijentir gde se skreće do nje? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle Tarzanasa na krivini,imas parkirane kamione ili prikolice od kamiona.Imas neuglednu tablu na kojoj pise Nisteri.Put je prasnjav,zemljani i spusta se tacno do plaze.Ako  propustis tu da skrenes i produzis dalje dolazis do vile Morfeas i hotela Nisteri.Ne znam da li tu moze  da se skrene i prodje do plaze ili mora da se ostavi auto gore na prosirenju a da se vi spustite peske.

 

 

Izmenjeno (nesacaca)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesacaca, hvala puno. Tu kod vile ne može nikako, kapije su zatvorene.:neznam:  Ništa, probaćemo opet po tvojim uputstvima. Hvala još jednom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo pazljivo gledaj posle Tarzanasa.

Uocices sigurno.

Lep provod!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uputstvo koje si dobila je najpreciznije moguće.

Što se tiče ulaza sa gornje strane, kroz hotel, to zaboravi. Probao sam više puta u nekoliko godina i uvek mi je neko istčavao iz hotela i ljubazno me molio da napustim krug hotela.

Više i ne pokušavam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo uspeli

sad ste me podsetili

to je jedina plaza gde smo se osecali neprijatno. Ostavili smo kola gore na magistrali, sve je bilo otvoreno prema hotelu i restoranu, i spustili smo se dole, gde je stajao maltene na plazi natpis da je dozvoljeno samo za goste hotela. Ok suncobrani i lezaljke, a sta je sa X metara prazne plaze pored, ogroman pescani deo? Suncobrani cine jedva mozda 1/3 plaze, sve ostalo je prazno

Mi smo se smestili tu gde je bilo skroz prazno, kupali i suncali (bilo je samo par ljudi pored kao mi), krenuli istim putem nazad, i izasao je neki tip sa pogledom kao da ce da nas pobije.

ni jedan restoran ni hotel na celom Tasosu nema takvu politiku da brani gostima da budu na praznom delu plaze. Kao da je cela plaza njihova privatna. Ne znam u cemu je fazon, al bilo nam je jako neprijatno. Hotel Alexandra beach je mnooogo lepsa i uredjenija i luxiznija, skroz fensi, pa moze da udje ko hoce slobodno..

sto se Nisteri tice, prelepa je . Voda je zelena, sad na slikama vidim da je savrsena.

Steta.. :(

Izmenjeno (Sanja*)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je Nisteri bila jedna od omiljenih.Objasnila sam u postu iznad kako smo do nje dolazili.Bili smo na slobodnom delu plaze.Voda je bila precista  i osecao se miris borovine.Uzivali smo.

Okolina plaze je pomalo diskutabilna.Korpu za otpatke nisu praznili tri dana a stolovi i klupe prema unutrasnjosti su bili obrasli u travu.

Izmenjeno (nesacaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e da, tu ispod hotela su stavili red lezaljki, koje gledaju na zbunje, ogromnu obraslu travu

zao mi je sto to nisam slikala :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, nesacaca je rekao/la:

Samo pazljivo gledaj posle Tarzanasa.

Uocices sigurno.

Lep provod!

 

Ma, pre 2 godine smo, tražeći neku lepu plažicu, sasvim slučajno naleteli na nju, i oduševili se. Sad smo hteli opet tamo, zbog one hladovine među borovima, dok još nismo dobili boju, ali tražili, gledali, i nema pa nema. Ćerka i muž se razočarali. Ništa, probaćemo opet. Hvala još jednom. :srce::srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je slika skretanja!Tabla na kojoj pise Nisteri i dalje stoji ali se ne secam ovih kao zastava sa desne strane. Cini mi se da ima ona zastitna ograda pored puta.

Izmenjeno (nesacaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

WOB, hvala na jos jednom super "tutorijalu". Postoji li neka taverna na Glyfoneri-ju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji. Samo jedna. Drugu ne bi imali gde da udenu.

Imaš pravo samo jednom da pogodiš kako se taverna zove.  :D

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, nesacaca je rekao/la:

To je slika skretanja!Tabla na kojoj pise Nisteri i dalje stoji ali se ne secam ovih kao zastava sa desne strane. Cini mi se da ima ona zastitna ograda pored puta.

Razbucao ih vetar, vidi se i na slici da su "nacete"

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka