Nikola S.

Ronjenje-Hurgada

733 poruke u ovoj temi

@Neda01 baš mi je drago da želite da ronite. Ako i treba, jer ronjenje ne treba propustiti u Egiptu.

Poslala sam Vam privatnu poruku. 

Uživajte u odmoru:srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koliko naplaćuju snimanje tj. Cd sa ronjenja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo je 25E po osobi, Nama su prebacili slike na flesku, nismo hteli CD

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav narode.

Prvi put putujemo u Egipat, Hurgadu, nadam se 05.09 obzirom na situaciju. 
Isto nas zanima ronjenje sa bocama pa bi nam trebale smernice, gde, kod koga i da li je uopšte izvodljivo ići na tako nešto sa detetom od 2 godine (koje naravno ne bi ronilo nego bi ga na smenu čuvali na brodu). Iskustva sa bocama nemamo, ja sam ronila na dah do 5-6m.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaki da mozete dete voditi na ronjenje. Mozete oboje u isto vreme da Tonite sa instruktorom, a Neko da broda da pripazi dete. Ja to ne bih preporucila. Ipak je najsigurnije  kada je roditelj uz dete. Ako uzmete iz hotela ronioca, imacete instrukcije I malo ronjenja sa bocom u bazenu. Ako je instruktor van hotela, samo instrukcije u body objasnjenja.  Ovo su koja iskustva.

Mozda ce jos neki clan napisati svoja iskustva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako uzmete iz hotela ronioca, imacete instrukcije I malo ronjenja sa bocom u bazenu

Nisam znala da hoteli imaju svoje instruktore, možda i nema svaki. Mi smo u Sindbad-u pa ćemo se raspitati.
Klinca ne bih ostavljala samog na brodu sa nekim, ne bi pristao da ostane sa nepoznatima u nepoznatom okruženju, rasplakao bi se sigurno a onda bi morao da čeka da izronimo (pola sata ako sam shvatila) što je ipak mnogo, nema potrebe da ga traumiram i da se zacenjuje. Lepše bi bilo naravno da ronimo zajedno ali i odvojeno je OK, ne bih da propustim priliku.

Godinama pričamo o Egiptu i o tom ronjenju, čak smo se raspitivali i o polaganju ali su nam poslednjih par godina baš bile nenaklonjene po pitanju svega :not_i:

Ove godine su nam se poklopile malo kockice ali je sve sad organizovano na brzaka pa nisam imala vremena ni da se pripremim ni raspitam :novine:

Tek sad vidim da naš čuveni ronioc nije više sa nama :sad2:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ono sto mene zanima jeste ako neko ima taj info, da li se u Hurgadi isplati (cenovno) zavrsiti neki od PADI kurseva ?

Amaterski sam snorkovao po indijskom i atlanskom okeanu na razlicitim lokacijama u X navrata ali nikako se nisu poklopile kockice da se ozbiljnije posvetim.

Posto bi kursevi trebali da traju (osnovni) do 2-3 dana, da li neko ima iskustvo sa sertifikacijom u Egiputu i ako da zamolio bih vas da me uputite na nekoga.

Hvala.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ono sto mene zanima jeste ako neko ima taj info, da li se u Hurgadi isplati (cenovno) zavrsiti neki od PADI kurseva ?

Amaterski sam snorkovao po indijskom i atlanskom okeanu na razlicitim lokacijama u X navrata ali nikako se nisu poklopile kockice da se ozbiljnije posvetim.

Posto bi kursevi trebali da traju (osnovni) do 2-3 dana, da li neko ima iskustvo sa sertifikacijom u Egiputu i ako da zamolio bih vas da me uputite na nekoga.

Hvala.

Jedino što znam da su cene oko 250-300e ali da možeš da se iscenkaš za povoljnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cenovno mozda, ali ako stvarno hoces da ovladas ronjenjem preporucujem ti da to uradis kod nas. 

Ja sam zavrsio kod nas kurs, izuzetnog kvaliteta i ljudi koji rade to su pravi profesionalci, mislim i najbolji u Srbiji.

Ako si zaiteresovan za njihov kontakt, javi se 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divne fotke!

Ja bih ponovo isla, ali avaj...uskoro natrag u Sr. No, zelja za ponovnim zaronom je tu, i nadam se da ce biti vec naredno letovanje!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26649
    Ukupno tema
    894066
    Ukupno poruka