Nikola S.

Ronjenje-Hurgada

733 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za izlet kao izlet sam samo cula,da se ide malo od hurgade..ima 2zarona od po 45min.sa instruktorom,ima rucak na brodu..drugo ne znam..da,ide se valjda na 20m dubine..ja sam ionako bila sva istraumirana kad sam imala kao besplatni cas na plazi,zaranjala 5puta i u strahu odmah cimala instruktora da me vodi na povrsinu..haha..ocajna sam bila..na dubini od 3m.vidim ribu veliku i prepadnem se..tako da nije to za mene,haha..a bio je slucaj prosli put,nemili,austrijanac iz hotela pored,Safira,covek ronio,a posto imaju one banane sto te vozaju,i nase devojke se nakacile a kao frajer snima sa plaze i suvise blizu dosli..covek tu ronio blizu i valjda izranjao i camac ga sasekao..ja dolazim na plazu i vidim samo covek pokriven carsavom..al ziv je samo povredjen bio..svi se prepali..tako da ne treba tu bas puno oko plaza izigravati..ne bih da uplasim nekog,al cisto da kazem sta se desilo,da se bude oprezan..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

..ja sam ionako bila sva istraumirana kad sam imala kao besplatni cas na plazi,zaranjala 5puta i u strahu odmah cimala instruktora da me vodi na povrsinu..haha..ocajna sam bila..na dubini od 3m.vidim ribu veliku i prepadnem se..tako da nije to za mene,haha..

Odavde vidim da nije, ali sam negde procitala (valjda na sajtu neke agencije) da je potrebno imati nesto kao polozen kurs ronjenja!!!

Jesam li nesto lose ukapirala ili...

Logicno mi je da se prosto prijavis i dobijes cas ili kako vec.

Kao Jelica, samo se ne isprepadas :P , salim se jelice, sorry ;)

Nikola izvini, malo je off-topic, ne znam nikoga ko je bio na ronjenju, ocigledno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ok, pričamo o svemu, nije strašno ako zađemo u off...

Verovatno bi po pravilu trebalo imati iole ozbiljniju obuku, međutim... oni nemaju vremena da to odrade kako treba (a nije im ni poso), mi hoćemo da ugrabimo što više između dva izleta...plusi malo neozbiljno shvatamo eventualne posledice...

...Ali koliko sam ja sa strane video tamo i slušao ljude-niko mi nije pomenuo neko loše iskustvo.

Ja ću definitivno da probam ove godine, samo me brine pritisak. I sa maskom na dah kad sam zaranjao do nekoliko metara, imao sam problema. Videćemo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelice, da li znaš koja je cena bila?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

obuka je tekla na plazi,sednes u stolicu 15min,i on ti kaze,-ako ti je pritisak u usima-ovo,ako ne vidis kroz masku-ono..its.haha..stvarno!al to je samo na plazi i idvede te do 5m dubine,15min,da vidis kako je,da ako ti se svidja posle imaju koristi,tj,da uplatis izlet..to je normalno..e sad,ja jesam trtara,pa sa mnom nije leglo..meni pritisak bio u usima,tripovala sam da cu bez sluha da ostanem itd.meni je to bilo slatko sve al ja ne bih isla na pravo ronjenje..al super ko voli..a izlet je bio preko nasih mislim 45e,a preko njih 30e..ne drzi me za rec,nisam sigurna..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e da,zaboravih,za marinu-treba imati polozeno ako ti dodjes pa iznajmis opremu,normalno..ja sam mislila bas na izlet i to na plazi,to ti samo objasne kao sto sam rekla..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...i idvede te do 5m dubine,15min,da vidis kako je,da ako ti se svidja posle imaju koristi,tj,da uplatis izlet..

E, ovo mi se svidja. Znaci postoji nesto kao probni zaron.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da,na nasoj plazi je to..i to je bas lepo..i ne obavezuje te,da posle moras da platis izlet..ljubazni su i sve je ok..a na nasoj plazici je ronilacki centar pa tu dolaze iz safira isto po opremu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ček, ček... Na našoj plažici jeste bilo razne opreme, ALI se ne sećam neke aktivnosti u tom smislu, da je neko baš odande išao na diving...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

eeeee,godine stigle...pa uzmu ljudi opremu i odose bre u vodu..ovi sa dozvolom..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne kapiram.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ono o cemu smo pricali..tu dobijas obuku kratku i ronis tu,na plazi..a na izlet se putuje,tu se takodje iznajmljuje oprema,za ove koji imaju dozvolu za rojenje..eto..e sad,to bese pre 2g.ako si ti bio prosle,mozda nije bilo??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok... možda je kuršlus u onom delu nasa plaza. Jer je na nasoj stvarno bilo nekakve opreme, vrlo profi (za moje laicko oko), ali se ne secam da je iko ikada to tamo iznajmljivao...

Videcemo uskoro...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

obuka je tekla na plazi,sednes u stolicu 15min,i on ti kaze,-ako ti je pritisak u usima-ovo,ako ne vidis kroz masku-ono..its.haha..stvarno!al to je samo na plazi i idvede te do 5m dubine,15min,da vidis kako je,da ako ti se svidja posle imaju koristi,tj,da uplatis izlet..to je normalno..e sad,ja jesam trtara,pa sa mnom nije leglo..meni pritisak bio u usima,tripovala sam da cu bez sluha da ostanem itd.meni je to bilo slatko sve al ja ne bih isla na pravo ronjenje..al super ko voli..a izlet je bio preko nasih mislim 45e,a preko njih 30e..ne drzi me za rec,nisam sigurna..

Jooj meni je vec pritisak u usima... :o

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26657
    Ukupno tema
    894352
    Ukupno poruka