Putnica

Izleti brodom do Jonskih ostrva

20 poruka u ovoj temi

@ackol Primedba je na mestu, dopunila sam! :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,  iako sam na Lefkadi bio dva puta , jos nisam uspeo sve da obidjem i vidim...Leto 2019 je rezervisano za obilazak ostrva u Jonskom moru.

molim Vas da napisete odakle se ide na ostrva Paxos i AntiPaxos, cena karte,ukoliko neko ima neke preporuke slike,,,,,

hvala unapred

Izmenjeno (VukBG)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,  iako sam na Lefkadi bio dva puta , jos nisam uspeo sve da obidjem i vidim...Leto 2019 je rezervisano za obilazak ostrva u Jonskom moru.

molim Vas da napisete odakle se ide na ostrva Paxos i AntiPaxos, cena karte,ukoliko neko ima neke preporuke slike,,,,,

hvala unapred

Ja sam na Paxox i Antipaxos bila iz Parge ali cula sam da ima izlet iz Nidrija. Taj izlet svakako ne smete propustiti. Jonska ostrva je sasvim drugi izlet gde se obilaze Itaka, Skorpios i jos neka ostrva, tu nisam bila ali planiram ove godine

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li neki komentar za dnevni izlet do Paxosa i Antipaxosa iz Parge. Odakle se kreće, kad se kreće, koliko traje, košta i sl. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam na Paxox i Antipaxos bila iz Parge ali cula sam da ima izlet iz Nidrija. Taj izlet svakako ne smete propustiti. Jonska ostrva je sasvim drugi izlet gde se obilaze Itaka, Skorpios i jos neka ostrva, tu nisam bila ali planiram ove godine

Paxos i Antipaxos su mnogo bliže Krfu i Pargi nego Lefkadi i Nidriju.Ono što agencije nude iz Nidrija su Jonska ostrva (Kefalonija,Itaka,Skorpios ...),3 plaže i Zaboravljena ostrva (Kastos,Kalamos...).

Izmenjeno (nesacaca1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26651
    Ukupno tema
    894183
    Ukupno poruka