ddj

Kragujevac

48 poruka u ovoj temi

Dane034 i nick034 hvala na iscrpnim i konkretnim predlozima. Sada ima predstavu kako da osmislim nekoliko dana u Kragujevcu. Oduvek sam više verovao u savete "insajdera" nego u uopšte predloge na internetu.

Bazen mi recimo, uopšte nije pao na pamet.

Restoran koji mi odgovara ću sigurno naći među ovima koje ste mi preporučili. Nisam baš ljubitelj restorana tipa roštilj/pečenje. Više volim malo lakšu i egzotičniju hranu.

Šumarice i plazu sam svakako mislio da obiđem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako dolazis u Kragujevac a ne svratis u njegove kafane kao da nisi bio:Balkan , Stara Srbija , i obavezno Biblioteka kod Milutina. Promenices misljenje o pecenju a tek kakve pihtije i sir imaju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nema ja ništa protiv pečenja i roštilja, već slabo podnosim tešku hranu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda ,,lignje mediterano" u ,, Dvoristu" su fenomenalne!!!!

A lagano i zdravo ;-)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, "Stara Srbija". Ćevapi na kajmaku!

Kao da je juče bila, martovska klasa 2000/2001.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

;Lignje su tradicionalni sumadijski specijalitet.Navatane su u Jasenici a jos se mogu naci i u Sumarickom jezeru.Mala posalica ali mislim da bi trebalo preporuciti nesto karakteristicno za nas kraj kakve lignje u srcu Sumadije, da si rekao neki som ili saran pa i da razumem ali lignje.

Izmenjeno (mareaca)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa covek rekao nesto lagano :-)

Da se je pitam ja bih ga vodio kod Milutina u biblioteku pa da vidi kakve su jage i gude u Sumadiji... Moze i Paligoric klopa je vrh sada tamo, moze i Stara Srbija ali nije nesto klopa kao sto je bila, doduse bio sam cini mi se u Maju prosle godine zadnji put..

Nego covek ima mozda problema sa gorusicom- zelucem , gde da mu preporucim bombu od klope:-) treba mu bar 2l spricera da se ugasi :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kako se zove mjesto malo izvan grada sa bazenom,valjda ga drzi isti vlasnik restorana Oranica ?

Bio sam jednom tamo simpaticno je bilo i vesela atmosfera,komsinica donijela knedle sa sljivama pa su i goste posluzili gratis-ne mogu da se sjetim imena nikako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isti je vlasnik a zove se Woodland

A bio si skoro jer se Woodland otvorio proslog leta..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da bio sam prosle godine,bageri su jos radili svuda okolo :) ali je bazen radio. Meni se mjesto dopalo a i ideja sama mi je ok.

Najvise mi se doduse dopala opustena i vesela atmosfera,mozda se to samo pogodilo tada ali bas je nesto bilo relaksirajuce.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma isti đavo...

Vidiš da je i ime sajta isto :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na preporukama. Bio sam u Kragujevcu i odlično se proveo. Trudio sam se da ispratim ono što mi je preporučeno. Jeo sam u Tapas baru - za svaku preporuku, odlična atmofsera, originalna hrana, dobra usluga i u restoranu Car - takođe odlična i obilna hrana, konobari ne baš vični ali nadoknađuju ljubaznošću i trudom.

Dosat sam šetao po Kragujevcu. Sve u svemi mi se svidelo, sve je nekako blizu, ušuškano. Malo mi je smetalo što grad nije baš čist i mislim da ima više potencijala nego što ga pokazuje.

>Sve u svemu puno pozitivnih utisaka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kazem ti ja da Tapas nije los..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26655
    Ukupno tema
    894288
    Ukupno poruka