Mladen.Mladenovic

GOUVIA

90 poruka u ovoj temi

Rosalia Luxury Apartments 

Ima li ko iskustva sa ovim apartmanom? Idemo tamo za koji dan ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem sa dečkom, ista agencija, isti termin, ista vila. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sutra krecem sa devojkom preko Argusa u Gouviu,cim se vratim napisacu sve sto obicno zanima ljude,o vili Dionisos,o cenama rent-a-car,cenama pica i hrane i situaciji uopste!!!Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlično, piši sve kada se vratiš. I ja idem sa dečkom 31.07., isto sve, vila Dionisos, Argus :). Dobro će nam doći informacije iz prve ruke ;). Srećan put

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,imaces sve podatke iz prve ruke> Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine u avgustu iznajmili smo skuter u Ipsosu jer je u Guviji cena bila neverovatnih 18 evra za skuter..i nije bilo sanse da spuste cenu.. ljudi koji su sa nama bili u smeni auto su iznajmili preko argusovog vodica. to je bila najefitnija varijanta.. vi idete ranije i sad je frka tamo, tako da verujem - prolazite jeftinije :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stigao sam kuci sa Krfa i kao sto sam obecao da sumiram utiske,ali iskljucivo o temi Guvia i vila Dionisos! Malo mestasce,ne tako dobro plaza,ali je voda bila topla tako da i nije bilo lose!

Cene:

giros oko 2.2 e

pivo(taverne) izmedju 3.5-4.5 e

sokovi oko 2.5e

u marketu na glavnom putu koji je najeftiniji u Guviji voda 1.5 l 0.25 centi

pivo 0.33 oko 0.7 centi

tost hleb vece pakovanje(duplo) oko 1.5 e

Preko Argusa se skuteri ne iznajmljuju,a auto je za tri dana 100 e,za jedan dan je 35e,dovoze do vile i tu potpisujete ugovor,a na kraju ostavljate auto ispred vile gde vam je i dovezen! Za skuter sto vise dana povoljnija cena,koliko sam cuo ako uzmes za 7 dana dobijes po ceni od 60 e,mislim da je najbolje uzeti od srbina koji je blizu vile Dionisos!

Sto se vile tice odusevljen sam,smestaj je super,gazda mnogo dobar covek,higijena je na nivou,brisu sobe 5 puta u toku boravka,posteljinu menjaju dva puta,a peskire tri puta! Dionisos za svaku preporuku!!!! 

ako vas zanima jos nesto pitajte!!! Pozdrav

Izmenjeno (markomare84)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li si slučajno tokom boravka u Guviji video hotel Galaxias? Zanima me kakav je i da li sam pogrešila što sam vilu Dionisos zamenila tim hotelom?

Hvala unapred na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

markomare84 hvala ti informacijama, napisao si sve ono što me je interesovalo. Malo sam bila skeptična za vilu Dionissos ali sada si me baš obradovao. Jedva čekam 31. :). Obradovao si me i za skuter, mi smo mislili da je skuplje, ali ako su takve cene onda je extra. Šta ste vi odradili od izleta, imaš li kakvu preporuku, pošto bih ja sve da obidjem iako je realno nemoguće :-/, dečko će da poludi samnom. Ako me tada ne ostavi neće nikada :-) :-). Nadam se da ste se vi lepo proveli... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li si slučajno tokom boravka u Guviji video hotel Galaxias? Zanima me kakav je i da li sam pogrešila što sam vilu Dionisos zamenila tim hotelom?

Hvala unapred na odgovoru

Zao mi je,nisam! Nadam se da ce biti dobar!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je daleko iz guvije u dasiju peske..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ima oko 4,5 kilometara,ali po suncu i nije bas preporucljivo! Autobusom od Guvije do Dasije karta kosta 1.1 euro,a od Guvije do Krfa(Kerkire) 1.5 eura ! Autobusi idu na svakih 20 minuta,vikendom malo redje!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i verujem vazan info za zene - ne nosite fen (kao ja :D), svaki studio i apartman u Dionisos vili ima fen. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao ljudi. Idem sa devojkom na Krf 22.7 preko argusa, mesto Gouvia u vili Dionissos....dosta sam pročitao na ovoj temi, obrni okreni neophodan je bar 2-3 dana auto. Da li neko ide u tom terminu, pa da podelimo troškove rentacar-a ? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26657
    Ukupno tema
    894352
    Ukupno poruka