Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

:D Pitanje za goste Petridis apartmana i studija:

Mislite li da treba uplacivati klimu krajem jula, pocetkom avgusta?

Interesuje me uglavnom temperatura nocu jer danju necemo ni biti u sobi, ja ne bih uplacivala klimu ako je nocu podnosljivo za spavanje.

Spominje se park kao i borova suma u okolini pa se nadam da nocu nije jako sparno. Nama na vauceru pise st.23 pa ne znam ima li veze na koju stranu studio gleda .

Takodje, ima li osnovnog posudja u apartmanima (pretpostavljam da ima, ali cisto da proverim!)

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D Pitanje za goste Petridis apartmana i studija:

Mislite li da treba uplacivati klimu krajem jula, pocetkom avgusta?

Ako ti bude trebalo, 5 e je dnevno tj po potrebi...U to vreme mislim da je potrebno

Takodje, ima li osnovnog posudja u apartmanima (pretpostavljam da ima, ali cisto da proverim!)

Hvala.

Ima ali ipak treba poneti svoje i to najnužnije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti bude trebalo, 5 e je dnevno tj po potrebi...U to vreme mislim da je potrebno

Ima ali ipak treba poneti svoje i to najnužnije

Bokins, ti mi se činiš kao da si već pre bio tamo...

A šta je sa klimom početkom juna? I da li ima komaraca, mislim zbog šume u okolini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta je sa klimom početkom juna? I da li ima komaraca, mislim zbog šume u okolini?

  • Sve imas na forumu... Postavis pitanje na pretrazivacu foruma i na google...

  • Tamo nisam bio ali znam ljude koji jesu...

  • Ne znam za    a020.gif  komarce ali cu poneti....Autan

  • Mislim da nema potrebe pocetkom juna koristiti klimu...naravno da zavisi od temperature

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima,

svaka čast za opise, ideje, iskustva, predloge....

pitanje: da li ima ovde nekog ko ide u petridis beach apartmane počekom septembra, naravno, preko (više puta na ovom forumu pomenute) novosadske agencije? :cool:

a ne bi bilo loše da o samom petridis beach-u napišu koju reč oni što su već bili tamo (naročito sopstvenim prevozom). možda i poneku sliku postave... značilo bi nam... da vidimo gde idemo! :kamera:

hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima,

svaka čast za opise, ideje, iskustva, predloge....

pitanje: da li ima ovde nekog ko ide u petridis beach apartmane počekom septembra, naravno, preko (više puta na ovom forumu pomenute) novosadske agencije? :cool:

a ne bi bilo loše da o samom petridis beach-u napišu koju reč oni što su već bili tamo (naročito sopstvenim prevozom). možda i poneku sliku postave... značilo bi nam... da vidimo gde idemo! :kamera:

hvala.

Niko ti ne odgovara ili je malo ljudi bilo u  petridis beach.

Petridis beach apartmani ->  znam samo da su OK....

50m ...nema pogled na more jer kvari zgrada koja se nalazi ispred  petridis-a

Miran kraj

Imaju sve ko i ostali... b050.gif  , d030.gif , b030.gif , c055.gif ,kao i u dvorištu c060.gif , u zelenilu c010.gif ....imaš parking, domaćina + predstavnika Janisa + ma imaš u katalogu

Pozdrav d002.gifd015.gifd011.gifd009.gif

PS> ne idem u septembru vec za

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima,

svaka čast za opise, ideje, iskustva, predloge....

pitanje: da li ima ovde nekog ko ide u petridis beach apartmane počekom septembra, naravno, preko (više puta na ovom forumu pomenute) novosadske agencije? :cool:

a ne bi bilo loše da o samom petridis beach-u napišu koju reč oni što su već bili tamo (naročito sopstvenim prevozom). možda i poneku sliku postave... značilo bi nam... da vidimo gde idemo! :kamera:

hvala.

Mi koji idemo tamo u junu sve ćemo Vam javiti da se pripremite za septembarsko letovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bokins

možda je malo ljudi išlo, al sad je sve rasprodato. valjda neko nešto zna... piše sve to u katalogu, ali me interesuje nečije konkretno iskustvo...

opis ti je fantastičan. i vrlo slikovit! svaka čast!!! :D

hvala.

@Prisila

dobro kažeš. imaćemo sveže informacije, a možeš i poneku sliku postaviti kad se vratiš. snimi tamo da li ima negde auto da se parkira.

hvala i tebi. unapred. :)

za sve zainteresovane: http://www.housepetridis.gr/ (mada ne mogu ni jednu "Outdoors photograps" da otvorim)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bokins

možda je malo ljudi išlo, al sad je sve rasprodato. valjda neko nešto zna... piše sve to u katalogu, ali me interesuje nečije konkretno iskustvo...

opis ti je fantastičan. i vrlo slikovit! svaka čast!!! :D

hvala.

Jesi pregledao sve stranice ove teme?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi pregledao sve stranice ove teme?

jesam.

"cutan jecmenica" je ostavio prilicno detaljan post, a i tvoje preporuke u 9 tacaka su sasvim zadovoljavajuce! :)

petridis beach je uplacen (za period od 1.9 do 13.9), pa kako bude....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jesam.

"cutan jecmenica" je ostavio prilicno detaljan post, a i tvoje preporuke u 9 tacaka su sasvim zadovoljavajuce! :)

petridis beach je uplacen (za period od 1.9 do 13.9), pa kako bude....

imaš i neke agencije koje rade metamorfosi pa tu ima dosta opisa,

a kada se vratim imaćeš i slike petridis beach apartmana i studia i opis puta kolima...negde oko jula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imaš i neke agencije koje rade metamorfosi pa tu ima dosta opisa,

a kada se vratim imaćeš i slike petridis beach apartmana i studia i opis puta kolima...negde oko jula

to lave! odlično....

imaš !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio pretprosle godine, septembra meseca, bas u Petridisu, i vila je sasvim OK. Sastoji se od dve zgrade, apartmantskog dela i studijskog dela. Sve je sasvim OK sto se tice apartmana, opremljenost sasvim na mestu i smestaj je najbolji deo :) Metamorfozisa. Tada je Janis bio zaduzen za goste Elnos Tursa, ima dragstor preko puta Petridisa i tu ga treba potraziti. Covek govori srpski sasvim solidno i za sve sto vam treba i sto vas interesuje obratite se njemu.

Sto se tice samog Metamorfozisa, rekao sam nekoliko strana unazad :(

Ali da ponovim, mesto je veoma malo, bez sadrzaja i bez benzinske pumpe, najbliza je u Nikitiju. Ima par dragstora u okviru kojih su i radnje sa suvenirima, nekoliko kafanica i lepo uredjeni parkic za klince. Za one koji vole uvece da setaju i da svrate na pice, ili da cunjaju po radnjama tj. zlatarama, prodavnicama krzna i sl. toga ima tek u Neos Marmarasu. Na oko 5km prema N.Marmarasu je Nikiti, u kome je banka ako zatreba, a tu je i mega market LIDL u kome su cene i hrane i hemije i druge robe drasticno nize nego u dragstorima u Metamorfozisu. Toplo ga preporucujem a moze se naci i preko interneta njihov ,,katalog,,

Plaza pored vile je kamenita uska i ima jezeva. Kada se izadje iz vile i prodje centar mesta, pa putem ka decjem kampu, je ,,gradska,, plaza koja je peskovita ali u vodi ima kamenja, tu na jezeve nisam naisao. Mango beach je za one koji su kolima idealna plaza velika, sa peskom i na plazi i u vodi a voda je nestvarno bistra. Tu je i bar sa lezaljkama.

Evo slika Metamorfozisa, Petridisa i jedne od najboljih plaza na Halkidikiju, po recima Grka :) Mango beach :) :) :)

pict0003ma7.jpg

Petridis, levi deo

pict0118smallxd1.jpg

Petridis, desni deo

pict0119wx1.jpg

Petridis, basta prema ulici

pict0161su0.jpg

"Gradaska" plaza u Metamorfoziju, to je prakticno sve od plaze

pict0026smallak2.jpg

Parkic za decu u centru Metamorfozisa

pict0113ec3.jpg

Jedan deo Mango beach plaze, koja vazi za najbolju i koja je 15-tak km od Metamorfozisa prema Neos Marmarasu

pict0041wx5.jpg

Detalj sa Mango beach-a

pict0097smallkk6.jpg

Trzni centar Kosmos, koji se nalazi ispred Soluna, iz pravca Metamorfozisa, i koji vredi videti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ka :) Mango beach :):):)

Jedan deo Mango beach plaze, koja vazi za najbolju i koja je 15-tak km od Metamorfozisa prema Neos Marmarasu

Trzni centar Kosmos, koji se nalazi ispred Soluna, iz pravca Metamorfozisa, i koji vredi videti

Ovo sam tražio a015.gif ...plažu  s030.gif  i šoping   a075.gif

Txs g010.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila ni na Mango beach,a bas je pescaaanaaa... :srce: I nju moram da stavim na listu za videti pod obavezno ovog leta... :) Znaci od Metamorfosisa prema Neos Marmarasu?Kako je obelezeno skretanje za tu plazu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka