Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima,

Ja sa devojkom i jos jedan par, idemo na Lefkadu (nidri), od 05.-15.08. Interesuje me da li preporucujete da se uzme jedan auto ili 2 skutera (od 80cc).

Ovo pitam posto ima osetne razlike u ceni izmedju ta dva, ali me brinu te uzbrdice i put (da li ima peska po putu zbog proklizavanja, rupe itd). Takodje da li Grci kontrolisu da li imas polozeno za A kako bi uzeo neki od 125cc?

Takodje da li imate neke agencije za preporuku kako bi preko emaila rezervisao.

Hvala unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dva pitanja:

1.) Da li mogu rentirati skuter negde u blizini Agios Nikitasa?

2.) Znam da vozim motore ali nemam vozacku. Koliko je sigurno voziti bez i da li uopste daju rentirati skuter ukoliko nemam vozacku?

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moras da imas vozacku, makar B kategoriju. Bez medjunarodne jos i mozes da dobijes motor, ali bez ikakve vozacke zaboravi. Nista te ne kosta da probas, ali stvari tako stoje...

Inace, postoji rentakar agencija u Ag. Nikitasu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, ima li neko kontakt imejl agencije Homer, ako uopste postoje jos uvek?

Na njihovom sajtu stoji jedan imejl koji nije u funkciji, htela sam da ih kontaktiram da pitam za cenu rentiranja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze li se tamo iznajmiti quadro? cudno bi bilo da ne moze i da nema...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

o ne, zakasnio sam za bukiranje kola preko  http://www.rent-a-car-lefkada.gr/  kazu da nemaju nijedan auto u periodu koji meni treba a imam 2 dana fore da rezervisem auto

zna li neko jos neki kontakt za agenciju u Lekfasu gde bih mogao da probam, ovo sto uspevam da izguglam je sve dosta skuplje 50+ evra :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Nov sam na forumu i uglavnom sam sve pronalazio citajuci vase komentare, ali jednu stvar nisam nasao ili sam preskocio pa reko da pitam pred put. Spominjali ste dosta agenciju Homer za rentiranje pa me interesuje gde se nalazi ? Najbolje bi bilo ako bi neko obelezio na karti da se lakse snadjem :)

Hvala unapred !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao forumasi, evo informacije za rent a car.

bili smo na Lefkadi od 4-14 septembra. Homer je bio najpovoljniji uz malo cenkanja rentirali smo kola za 26 eura po danu. Neke rent a car agencije su nam trazile i do 40 eura po danu. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Agios Nikitasu su trazili 55e i jedva spustili na 45, sto je bas skupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da sam negde spomenuo da Nidri nije los za bazu, iako je mesto realno nista posebno, ali cene su nize u odnosu na Lefkas i Agios.

Za rentiranje automobila Homer je jedan jedan od najjeftinijih na ostrvu (gde smo i mi rentirali), barem je bio pre dve godine. Treba ici cim se dodje na Lefkadu i rezervisati neki auto sto pre, jer moze da se desi ih nema slobodnih.

Sve vreme voznje po ostrvu nigde i nikada nismo videli miliciju, nije trebala ni medjunarodna vozacka, dali se nesto menjalo u medjuvremenu ne znam.

Izmenjeno (Jaffar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 20 sata, Jaffar je rekao/la:

Mislim da sam negde spomenuo da Nidri nije los za bazu, iako je mesto realno nista posebno, ali cene su nize u odnosu na Lefkas i Agios.

 

Hmm, tako je bilo ranije. Za Agios se slažem, ali..

Ove godine je jeftinije bilo u Lefkasu negoli u Nidri. Svratili smo na jedno noćenje u Lefkas na povratku sa Kefalonije. Pored nas letovala porodica (iznajmili sobu sa upotrebom zajedničke terase, gde ima čajna kuhinja i sedeća garnitura) za 6 eura po (odrasloj) osobi - u sezoni. Lefkas je puno veći od Nidria i svašta se može naći.

Izmenjeno (Lunjo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno je, Lefkas je jeftiniji bio od Nidri-ja, barem za 70% od stvari. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, devojka i ja idemo na Lefkadu, Agios Nikitas od 26.05 i planiramo da iznajmimo auto na 7-8 dana da obidjemo celo ostrvo :) 

Da li ima zainteresovanih da podelimo troskove rentiranja? :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Koja je starosna granica, sto se tice iznajmljivanja automobila?

Negde sam procitala da je 30, pa se bojim da necu moci da iznajmim, buduci da imam 24? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 18.2.2017. at 9:39, Zocky92 je rekao/la:

Pozdrav, devojka i ja idemo na Lefkadu, Agios Nikitas od 26.05 i planiramo da iznajmimo auto na 7-8 dana da obidjemo celo ostrvo :) 

Da li ima zainteresovanih da podelimo troskove rentiranja? :) 

Idemo ja i decko u vilu Milia, isto 26.5☺☺☺ mogli smo podeliti troskove rentiranja, bolje nego skuter da iznajmljujemo☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka