samco

Una jedna jedina

82 poruke u ovoj temi

Naoruzan neizmjernom ljubavi prema ovoj ljepotici,odlucih podijeliti sa vama sve ljepote uz koje sam proveo najljepse dane svoga djetinstva.

Za pocetak imam jednu obavjest za sve ljubitelje raftinga.

Odrzavanje 38.INTERNACIONALNE TURISTIČKE UNA REGATE od 20.07.-26.07.2010.god.

Ako neko treba informacije tu sam,

Izmenjeno (Infoputnik)
Izmena teksta po zelji otvaraca teme samca
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slobodno mozes da nas vodis tamo i bez informacija. Verovacemo ti na rec.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znate da mozete racunati na mene oko cijele organizacije vaseg posjeta smajl.jpg..

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima nekoliko etapa? Cula sam da je bas nezgodan spust.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da Info ima 6 etapa,,,Tezina vode nije strasna,naime druga etapa je najteza (tezina 3-4).

Ostale su uglavnom 2 ili 2-3.Pisao sam negdje o bezbjednosti i statistici dosadasnjih regata(ovo je 38 po redu)

Regata ima medjunarodni karakter i bezbjednost je maximalna.Citam li izmedju redova tvoju zaintereovanost ???? smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma da, citas dobro...ali bih prvo na Taru, kazu da je Una mnogo nezgodnija. Taman se vracam iz tog kraja kada to pocinje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice nezgodnosti Une,,navedenu regatu obezbjedjuju profesionalni ronioci,,helikopterske medicinske jedinice i sigurnost je na maximalnoj razini..

smajl.jpg Jesam li dobro razumio?? Posjetices krajolik oko Une???? Ukljucuje li tvoja posjeta vizuelni rafting Unom ili si

samo sluzbeno tamo???Nadam se da ces pisati o Unskim ljepotama jer meni mnogi spocitavaju da sam pristrasan biggrin.jpg. Zamisli neki su cak poredili nebesko plavetnilo Une sa Dunavom plezko.jpg.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..... poredili nebesko plavetnilo Une sa Dunavom?

shokiran.jpg

Izmenjeno (DraganV)
poredili nebesko plavetnilo Une sa Dunavom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini Cvrco,,poredjenje je bilo saljivo naravno biggrin.jpg Mislim da je svima jasno da je Una biser srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, dobro je, sad mi je lakse!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesam li dobro razumio?? Posjetices krajolik oko Une???? Ukljucuje li tvoja posjeta vizuelni rafting Unom ili si

samo sluzbeno tamo???Nadam se da ces pisati o Unskim ljepotama jer meni mnogi spocitavaju da sam pristrasan :D. Zamisli neki su cak poredili nebesko plavetnilo Une sa Dunavom :-P.

Ha ha...poseticu nadam se i taj krajolik, posle vise decenijagigglesmile.gif. Zao mi je sto ne mogu biti prisutna bar vizuelno, jer se vracam iz tog kraja pre pocetka regate. No, pisacu o tom kraju i nadam se fotografisati.photosmile.gif

A sto se tice Dunavagaah.gif...pa, znas li ti koliko se ja lepo spustam u svom camcu na njemu, a tek kad prodje brod pa talas kad te uzme...prava spodoba i dozivljajsmiley2172.gif..ko nije doziveo i ne zna sta je to....ha ha, al ajd da vidim Unu pa cu pricati...mada moj Dunav, mozda nije vise plav ali je ipak moj.3f42c6a24d61aa2b75e0f91aca48be95.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Davno sam se ponudio za vodica ako se sjecas,,,ili ako trebas bilo kakve info tu sam,,,,

Pazi tvoje pisanje slikanje tog kraja i nase ljepotice Une zasjenice "plavi Dunav"o10.gif

Ha ha ha,,,,, talas,,,,,, camac ,,o kakvim carima je tu rijec????

Sjecas se upozorenja nemoj piti Unu osim ako...o13.gif

Samo ti dodji bices sigurno 2uge4p4.gif

Izmenjeno (DraganV)
poredili nebesko plavetnilo Une sa Dunavom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok thxtoyou.gif

a oko Dunava cemo posebnu temu otvoriti, pa ces videti sta sve tamo moze da bude zanimljivo, nema smisla da pricamo dok ne vidisshame.gif

Moracu sledece godine da ucestvujem (ne da gledam) na toj regatipirates5B15D_th.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citao sam bas neke avanture i putOpise raftinga i splavarenja sa Dunava bez-zuba.jpg

Kad vec dolazis ove godine u vanregatno vrijeme onda posjetu iskoristi za bar vizuelni spust

Izmenjeno (DraganV)
poredili nebesko plavetnilo Une sa Dunavom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogami....imoksmiley.gif

http://www.youtube.com/watch?v=QLWPETBjar4

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka