igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1853 poruke u ovoj temi

Bila sam i na Zakintosu i obilazila, ali ne svaki dan, i to ostrvo mi je ostalo najlepse i dan danas, i pored Turske i Egipta. Tako da mislim da cu i na Lefkadi uzivati, iako cu pola letovanja biti na putu, a pola u Nidriju. Uvek sve pregledam do kraja, tako sam vec i sve plaze pocela da gledam na Lefkadi, do kraja avgusta cu svaki delic plaza na Lefkadi znati.

Koliko sam videla od Nidrija do Porto Kaciki treba sat vremena, sto i nije strasno. Egrimni koliko sam cula nije moguce obici vise, nazalost. 

Do Lefkasa cu ici uvece da setam, ako se smorim u Nidriju, posto vec kazete da je malo mesto. Postujem svaki vas komentar, hvala vam na pomoci, ali dovoljno sam pogledala, i Nidri i plaze, i definitivno odlucila da idem tamo, vec sutra cu uplatiti smestaj. Ponavljam jako volimo da putujemo, i nece nam biti problem da vozimo, ali kazem ne bas svaki dan. Svako ima svoj izbor, bitno je da cemo obici Lefkadu ;) a onda se javljam sa utiscima. 

Izmenjeno (Rada G)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tvoj izbor. Samo navodim da Lefkada iskljucivo za aktivan odmor.

Ja bih u varijanti kakvoj navodis, pre izabrao Sarti.

Na Zakintosu sam bio pre par godina, i Lefkada je meni mnogo lepse ostrvo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Sarti cu se odluciti kad budemo imali decu ;) sad bih pre da obidjem Lefkadu, a i Pargu.

Prvo kad smo planirali Sarti, isto sam planirala da obidjem ceo prst, tako da i tamo ne bih sedela u jednom mestu. Kad bi videli koliko km prolazimo i obilazimo celu Srbiju, ne biste pricali tako, ali dobro, ja znam sta zelim tako da definitivna odluka je na Lefkadi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Rada G Naravno da je vas izbor u kome cete mestu letovati,kada i na koji nacin.
S druge strane , @Stevang te je upozorio na ono sto mnogi ljudi ne znaju kada podju na Lefkadu. Shvatio sam iz prethodnih postova da ste vrlo aktivni na odmoru ali sam isto tako procitao i da ne zelite da putujete bas svaki dan na plazu. U tom slucaju je Nidri los izbor. Evo slike plaze iz Nidrija,Pefkulie,plaze u Agios Nikitasu i u Vassiliki  da pojasnim o cemu pricamo:
Naravno,izbor je i dalje vas i zelim vam od srca lep provod.

pefkoulia2_51792d38704e2.jpg

agios-nikitas-beach_21354860.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vasiliki rade jako malo nase agencije, pa nije lako ni naci smestaj. Nego ajde jos jedno pitanje kad me vec toliko ubedjujete :) Da li je vece mesto Nidri ili Vasiliki za setnju mislim?

Vasiliki mi ne odgovara samo zato sto je bas udaljeno od Lefkasa i od tih plaza pored. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Rada G: A sto onda ne biste trazili smestaj u Lefkasu? Je li samo postojanje gradske plaze u Nidriju razlog zasto Nidri, a ne Lefkas? Evo, neko gore napisa da je 15 min voznje Pefkoulia od Lefkasa... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nidri je logican izbor samo ako se placa preko agencije. Za sve ostalo, postoje mnogo bolje lokacije od "skrajnutog" Nidrija. Prosle godine u sred jula je bilo moguce naci apartman za dvoje sa parkingom u Agios Ioanisu za 250e za 10 nocenja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
pre sat vremena, Danijela Mladenovic je rekao/la:

@Rada G: A sto onda ne biste trazili smestaj u Lefkasu? Je li samo postojanje gradske plaze u Nidriju razlog zasto Nidri, a ne Lefkas? Evo, neko gore napisa da je 15 min voznje Pefkoulia od Lefkasa... 

Bas to sto si rekla, zato sto bih da imam gradsku plazu u mestu gde sam, pa kakva god da je. Ostala mesta skoro da i nema ponude preko agencije, sad sam bas gledala. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Rada G To je validan razlog. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas sam zelela da pogledam da li neke nase agencije imaju Vasiliki i Agios Nikitas, ali nisam nasla da neke nase agencije rade, malo nesto i visoke cene, tako da kako god se okrene moram u Nidri.

Vi ste svi smestaj nalazili na licu mesta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Baci oci na airbnb sta ima od ponude.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Rada G: Ja sam trazila na googlu smestaj u Agios Nikitasu i kontaktirala sve sto mi se ucinilo zanimljivim... Mi smo se odlucili za A. Nikitas jer ima svoju plazu, blizu je dobrih plaza na zapadnoj obali, a i nama nije bitno da bude veliki grad, vise smo za tisinu i mir.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pokusavam da nadjem neki smestaj za Agios NIkitas i Vasiliki preko agencije, a da nije skup i ne uspevam. Htela sam da vas poslusam :) jer verujem da ste u pravu, ali sve i da hocu ne mogu, jer treba sve uklopiti. Jos nisam uplatila, cekam do sutra da jos malo razmislim.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Rada G: Tesko cete naci nesto bas jako povoljno u Agios Nikitasu... Mi smo rezervisali studio za dve osobe od 1-15 septembra, 35 eur/dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Do 35 eur je i OK, ali sobzirom da mi idemo malo ranije, skuplje je. Tako da necu vise da vas smaram mojim pitanjima, bicu tamo gde mogu, a onda cu ako me smori ta plaza putovati dalje koliko budem mogla i to je to. Hvala svima na pomoci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26657
    Ukupno tema
    894352
    Ukupno poruka